Ankieta: Andrzej Gołota w woim prime...
Prezentował poziom mistrzowski
Był bardzo dobry, mógł być mistrzem
Był dobrym bokserem, ale za słabym na tytuł
Był średniakiem, wybił się na słabym Bowe
Był słaby i przereklamowany
Gołota? Szkoda gadać…
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wartość sportowa Prime Andrzeja Gołoty
30-01-2013, 02:04 AM
Post: #39
RE: Wartość sportowa Prime Andrzeja Gołoty
Ja również uważam, że przynajmniej 1 raz Gołota powinien być mistrzem. Oglądałem ostatnio tą walkę na Youtube w celu przypomnienia sobie jej przebiegu i punktowałem runda po rundzie (kilka wyrównanych rund dałem Ruizowi, nie chciałem być stronniczym) i wyszło mi 2 punktami dla Gołoty. Oczywiście Ruiz bronił tytułu, więc o żadnym przekręcie raczej nie może być mowy (w końcu Gołota nie wygrał tej walki zdecydowanie). Inną sprawą jest stan lewej ręki Andrzeja podczas tego pojedynku. Wystarczy porównać walki z Bowe i Ruizem. W walce z Johnem lewy prosty Gołoty nie istniał, czasem go wyprowadzał ale zupełnie nie skutecznie, widać było, że z tą ręką jest coś nie tak. Przyznam, że podczas oglądania tej walki na żywo w tv nie zauważyłem tego mankamentu, dopiero, gdy dotarło do mnie, że w 99 roku Gołota miał wypadek i ledwo mu tą rękę złożyli to zauważyłem ten fakt. Teraz zachodzi pytanie jak wyglądałyby walki Andrzeja z Byrdem i Ruizem, gdyby nie ten wypadek i w zasadzie utrata sprawności w lewej ręce?
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wartość sportowa Prime Andrzeja Gołoty - bar_chmielewski - 30-01-2013 02:04 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości