Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
James toney -cytaty
02-01-2013, 09:29 PM
Post: #4
RE: James toney -cytaty
Cytaty z boxing.pl:
Adamek był przestraszony. Ja nie uciekałbym przed dupą Arreoli. Takie uciekanie nie jest w moim stylu. Nigdy nie uciekam w koło ringu tak, jak on to zrobił. Adamek mógł walczyć ze mną, zamiast z Arreolą, ale on śmiertelnie się boi Jamesa Toneya. Mógł walczyć ze mną, wybrał gościa o twarzy jak spagetti.

Arreola nie wie jak używać jabu i jak skracać ring.Jego trener, Henry Ramirez jest jednym z najgorszych na świecie. On nie potrafiłby nawet podetrzeć mi dupy.

Banks może mi possać kuta** razem z 'Siostrami Klitschko'! On uciekł z USA do Niemiec by trenować z trenerem siostrzyczek Klitschko. Ten czarnuch widział mnie w Kalifornii podczas kilku walk i bał się do mnie odezwać. On był wtedy jak mała dziwk*, ktora chowa się za swoimi chłopcami. To jest dla mnie zwykły włóczęga z Kentucky.

Bądźmy poważni, niech lepiej Banks zostanie w Niemczech i dalej pokonuje takich jak on bumów. Co on takiego osiągnął? Ostatnio znokautował Travisa Walkera, którego ja znokautowałem na sparingach 24-uncjowymi rękawicami.

Banks szarpał się i szamotał z Jasonem Gavernem, kolesiem, którego nokautowałem na każdym sparingu. Ciągle go faulował, bijąc w tył głowy. Chyba przygotowywał się do tej walki z Samem Peterem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
James toney -cytaty - pyra90 - 02-01-2013, 04:39 PM
RE: James toney -cytaty - Pakman - 02-01-2013, 05:43 PM
RE: James toney -cytaty - Szakal - 02-01-2013, 06:22 PM
RE: James toney -cytaty - redd - 02-01-2013 09:29 PM
RE: James toney -cytaty - BESTIA - 02-01-2013, 09:41 PM
RE: James toney -cytaty - AdamekFightPL - 03-01-2013, 06:13 PM
RE: James toney -cytaty - redd - 13-05-2017, 12:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości