Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
20-02-2013, 11:48 AM
Post: #8
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
Żeby tu nie dochodziło do paradoksów, że rozmowa na forum będzie się toczyć 2-3 tematach.

I o Adamku będzie tylko w temacie Tomasz Adamek - 789 stron tematu. Ktoś nowy wchodzi na forum i się wystraszy, że tu tylko w jednym temacie piszą i pomyśli "a ja nie będę tam nic pisać, bo tu już pewnie wszystko zostało napisane w 789 stronach, jeszcze tylko z mordą na mnie polecą". Naprawdę, takie gadanie w małej ilości tematów nie przyciąga nowych ludzi do forum, wiem z doświadczenia. A tu jest problem z nowymi osobami, pomimo niesamowitej popularności portalu.

W dziale ciekawe filmiki wrzucałem wiele filmów z Andrzejem Gołotą i tworzyłem nowe tematy. Nikomu to do tej pory nie przeszkadzało, sądzę, że nawet pomagało, a nagle na Adamka nakrzyczano. Fakt, że Adamek czasem spamuje, ale nie można go jakoś dyskryminować z tego powodu.

Kiedyś Crumb mi usunął temat "Burneika vs Najman" w dziale Sport, bo mówił, że mam pisać w temacie MMA. Czyli wszystko do jednego wora. Jakiś czas później kto inny napisał ten sam temat - już usunięty nie został i jest do dzisiaj.

Ważna jest konsekwencja, ustalenie określonych reguł i przestrzeganie zwyczajów. W końcu to forum nie byle jakie, bo forum największego portalu o boksie.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną - Adammobp - 20-02-2013 11:48 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości