Ankieta: Jaki będzie wynik?
Ankieta jest zamknięta.
Crawford na punkty 25.00% 1 25.00%
Crawford przed czasem 75.00% 3 75.00%
Benavidez na punkty 0% 0 0%
Benavidez przed czasem 0% 0 0%
Remis 0% 0 0%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terence Crawford vs Jose Benavidez Jr - Omaha 13.10.2018
14-10-2018, 11:38 AM
Post: #11
RE: Terence Crawford vs Jose Benavidez Jr - Omaha 13.10.2018
Co do Simiona to ja bym tak od razu nie zrzucał na przygotowanie.Myszkin tuż przed walką mówił, że jego styl powinien pasować Shakurowi, który lubi szukać luk w defensywie i tam ładować kombinacje, a co jak co ale Simon był dziurawy przez całą walkę.
Tak czy inaczej Shakur zrobił na mnie wrażenie, nic tylko czekać na następną potyczkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2018, 01:34 PM
Post: #12
RE: Terence Crawford vs Jose Benavidez Jr - Omaha 13.10.2018
(14-10-2018 09:33 AM)RSC-2 napisał(a):  Mnie z tej walki utkwił w pamięci jedynie stronniczy komentarz Pindery i Myszkina

Myszkin chyba zakończył przedwcześnie karierę ze względu na pogarszający się wzrok.

Widział to czego w ringu nie było ,a nie widział tego co miało miejsce.
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Pechowa porazka Benavideza przed czasem.
Crawford to nic szczegolnego

Crawforf to nic szczególnego. Nie mogę zaraz pękne. Jeden z najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe nie pokazuje nic szczególnego. Dla Crawforda półśrednia to jakby waga trochę za wysoka. Benavidez nie jet leszczem. W lidzie typera obstawiałem wygraną punktową Crawforda, więc czasówka jest dla mnie małą niespodzianką. Myślałem, że Benavidez przetrwa pełen dystans i prawie by tego dokonał. Crawford powinnien teraz stoczyć obowiązkową obronę, czy coś w tym stylu i potem unifikacja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2018, 06:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-10-2018 06:39 PM przez RSC-2.)
Post: #13
RE: Terence Crawford vs Jose Benavidez Jr - Omaha 13.10.2018
@DevonPL

Nie ma wątpliwości że Crawford to bokser wybitny
Lecz ja odniosłem się to tej konkretnej walki.
W walce z Benavidezem Crawford niczym nie błysnął.
Nawet nie zranił przeciwnika nie licząc nokautu
Był przeciętny jak na swoje umiejętności i możliwości.

Walka była na niezłym poziomie.
Ale widziałem już Crawforda w o wiele lepszej formie i w zdecydowanie lepszych walkach.

Trudno dyskutować czy przeciwnik mu nie pozwalał, czy zmiana wagi czy zwyczajnie słabsza dyspozycja miała na to wpływ.

Ja osobiście nie jestem pod wrażeniem jego ostatniej walki i nie mam powodów do wypisywania zachwytów och i ach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2018, 02:45 PM
Post: #14
RE: Terence Crawford vs Jose Benavidez Jr - Omaha 13.10.2018
Walka przekroczyła pułap 2,2 milionów widzów. Świetny wynik, zważywszy że to najlepszy rezultat ESPN od czasu walki Pacquaio - Horn.
Crawford zdaje się powoli wychodzić z tego grajdołka "Omaha". Może Wilderowi taka przeprowadzka na ESPN też by dobrze zrobiła?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości