Ankieta: Jaki będzie wynik pojedynku Alvareza z Kowalowem?
Ankieta jest zamknięta.
Alvarez na punkty 33.33% 1 33.33%
Alvarez przed czasem 66.67% 2 66.67%
Kowalow na punkty 0% 0 0%
Kowalow przed czasem 0% 0 0%
Remis 0% 0 0%
Razem 3 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eleider Alvarez vs Siergiej Kowalow II - Frisco 02.02.2019
03-02-2019, 01:50 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2019 02:39 AM przez kubala1122331.)
Post: #11
RE: Eleider Alvarez vs Siergiej Kowalow II - Frisco 02.02.2019
Ciekawy pojedynek Bachrama Murtazalijewa z Elvinem Ayalą na start gali we Frisco. Rosjanin znokautował przeciwnika w ósmej rundzie, wygrał bardzo pewnie, ale mnie całkowicie nie kupił swoim boksem. Brakowało takiej eksplozywności, przebojowości, choć w wyszkoleniu technicznym i pomyśle na akcje ofensywne wszystko się zgadzało. No i warto docenić sam nokaut na Ayali - to twardy zawodnik, potrafiący boksować i zatruwać życie faworytom.

Dla mnie świetna gala od początku do końca. Dawno nie widziałem tak bogatego, zróżnicowanego fightcardu na gali w USA. No i walka wieczoru w której zdarzyć się może absolutnie wszystko. Dla mnie bomba Smile

Trudna do oceny i punktowania walka Patricka Daya z Ismaiłem Ilijewem. Rosjanin postawił na nieustępliwy boks na pressingu, ale szybszy, lotny na nogach, lepiej wyszkolony technicznie Amerykanin skutecznie go kontrował. Wojna stylów. Dla mnie nieco lepszy Day, choć ciężko ocenić tak równą walkę na średniej jakości streamie. Myślę, że jednak zasłużył na wygraną 2-3 punktami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2019, 02:42 AM
Post: #12
RE: Eleider Alvarez vs Siergiej Kowalow II - Frisco 02.02.2019
Oglądałem tylko drugą połowę walki Daya z Ilijewem, który w mojej ocenie był lepszy. Pojedynek na dobrym poziomie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2019, 03:12 AM
Post: #13
RE: Eleider Alvarez vs Siergiej Kowalow II - Frisco 02.02.2019
No druga część należała do Ilijewa, ale w pierwszych rundach to raczej Day dominował.

Teraz szybkie wygrane Jasona Sancheza i Enriko Gogokhii. Fajny nokaut tego pierwszego. A przed kartą główną jeszcze walka Alimkhanuly'ego ze Stevenem Martinezem, która bardzo mnie ciekawi. Bardzo odważnie prowadzony jest Kazach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2019, 03:33 AM
Post: #14
RE: Eleider Alvarez vs Siergiej Kowalow II - Frisco 02.02.2019
Wreszcie Alimchanuły zademonstrował boks na poziomie mistrza świata amatorów. Nie lubię takiego stylu boksu, ale trzeba przyznać że rutynowanego twardziela załatwiał jak juniora.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2019, 04:16 AM
Post: #15
RE: Eleider Alvarez vs Siergiej Kowalow II - Frisco 02.02.2019
Bardzo mi się podobał jego występ. Alexander i Martinez na tym etapie kariery na rozkładzie? Wygląda całkiem solidnie.

Commey - Chaniev -> Chyba najciekawsza walka z "telewizyjnego" undercardu. Ghańczyk niby zdecydowanym faworytem, ale Rosjanin pokazał dobry boks w walce z Barroso. Kciuki chyba jednak za Richardem, niech w końcu wygra coś znaczącego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2019, 04:23 AM
Post: #16
RE: Eleider Alvarez vs Siergiej Kowalow II - Frisco 02.02.2019
Szybka robota Commeya. Jego walka z Łomaczenką może być rewelacyjna.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2019, 04:41 AM
Post: #17
RE: Eleider Alvarez vs Siergiej Kowalow II - Frisco 02.02.2019
Commey to bestia. Wydaje mi się, że on z walki na walkę jest coraz lepszy.

Teraz chyba sporo czekania. Valdez pewnie koło 5:00, pewnie szybko skończy, a kolejny pojedynek nie rozpocznie się przed 6:00.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2019, 05:45 AM
Post: #18
RE: Eleider Alvarez vs Siergiej Kowalow II - Frisco 02.02.2019
Valdez pokazał dobry boks i zgodnie z planem nie miał żadnych problemów z Włochem Tommasone. Jako walka na powrót - niech będzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2019, 06:29 AM
Post: #19
RE: Eleider Alvarez vs Siergiej Kowalow II - Frisco 02.02.2019
Valdez i Lopez w swietnym stylu... myslalem ze Magdaleno postawi wiekszy opór, ale tu jednak różnica klas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2019, 06:42 AM
Post: #20
RE: Eleider Alvarez vs Siergiej Kowalow II - Frisco 02.02.2019
Te dwie walki można określić jako missmatche. Tommasone i Magdaleno nie mieli żadnych szans. Lopez rzeczywiście może namieszać w lekkiej.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości