Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okniński śmieje się z Pudzianowskiego
10-03-2013, 03:54 PM
Post: #1
Okniński śmieje się z Pudzianowskiego
Jaki jest trener Okniński wszyscy wiemy. Czasami palnie coś żenującego, ale nieraz udaje mu się zrobić coś autentycznie śmiesznego. I tak też było tym razem, gdy Okniński zarzucił "Pudzianowi", że ten brał takie ilości sterydów, że nie umiał już normalnie funkcjonować:



Momenty, w których parodiuje on "nakoksowanego" ponoć Mariusza to dla mnie mistrzostwo świata ;D

Wiem, że ten film niby nie ma zbyt dużo wspólnego z boksem, ale jako że jednym z jego bohaterów jest Marcin Najman, który przecież JEST BOKSEREM, to pozwalam sobie go tutaj dodać ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2013, 03:58 PM
Post: #2
RE: Okniński śmieje się z Pudzianowskiego
Dobry filmik, widzialem juz kiedys... mozna juz dzis smailo powiedziec klasyk. Swoja droga ten Okniński, to niezly "wymiatacz".Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2013, 04:09 PM
Post: #3
RE: Okniński śmieje się z Pudzianowskiego
http://www.youtube.com/watch?v=Pz2a6sWk99Y

To jest dobre.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2013, 01:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2013 01:04 PM przez ManagerSilnego.)
Post: #4
RE: Okniński śmieje się z Pudzianowskiego
Najman "jest bokserem"? Kiedy ma najbliższą walkę? Umknęło mi coś? Jeśli już podpinamy go pod boks to raczej jest niespełnionym byłym bokserem i niedoszłym mistrzem świata wagi ciężkiej, którego za szybko wrzucono na głęboką wodę (ha ha ha).

[Obrazek: dec13f89a383bd20gen.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości