Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ADMINISTRACJA FORUM
20-09-2018, 04:21 PM
Post: #111
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Żółta zaraza odparta! Gratulacje!

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2018, 04:03 PM
Post: #112
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Zablokowałem rejestrację przez email, użytkownicy muszą być teraz aktywowani przez administratora. Przez to nie zarejestrują się boty.

Gdybyście wiedzieli jednak, że ktoś chce z nami pisać, a nie jest aktywowany, to piszcie do mnie, a ja aktywuję ręcznie użytkownika.

Innego wyjścia na ten moment nie widzę. Z różnych względów (główny administrator, który tworzył forum zaginął w akcji), nie mogę wgrywać poprawek do samego silnika.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2018, 04:08 PM
Post: #113
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Maynard dobra robota.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2018, 05:45 PM
Post: #114
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Maynard
Nie wiem czy to jest dobry pomysł.

Pamiętam czasy jak na boxingnews utrudniano rejestrację i logowanie broniąc się przed zbanowanymi którzy zmieniali nicki.
Dziś na tym portalu już nikt nie pisze choć zmieniono zasady rejestracji i można rejestrować się bez przeszkód

Podobny błąd popełnił portal SS.pl
Portal tętniący życiem stał się wymarły.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2018, 09:43 PM
Post: #115
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Problem polega na tym, że nie mam możliwości wprowadzenia zmian w silniku forum, które utrudniłyby rejestrację botom. Zatem pozostało wprowadzenie ręcznej aktywacji użytkowników, aby uniknąć dalszej masowej rejestracji botów i spamowania przez nie forum (w ciągu ostatnich 24h pojawiło się 149 "użytkowników" z dziwnymi adresami email, przypuszczalnie są to boty).

Ja ze względu na obowiązki zawodowe i rodzinne (dwoje małych dzieci) nie mam już niestety od dawna czasu tu sprzątać, a nawet regularnie się udzielać. Także nie za bardzo widzę inne wyjście.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2018, 12:02 PM
Post: #116
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Mam małą propozycje, bo widzę, że BESTIA się nie pojawia często, więc jeśli administracja, by się zgodziła, to mógłbym wam pomóc zwalczać boty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2018, 03:18 PM
Post: #117
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Ja osobiście obawiałbym się takiej funkcji dla Ciebie.

Mam wątpliwości czy nie pomyliłbyś "normalnego piszącego" od "normalnego bota"
Twoje kryteria oceny są według mnie niebezpieczne dla forum.

Ale to tylko moje skromne zdanie, które nie powinno mieć żadnego znaczenia bo i tak tu o boksie nie piszę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2018, 04:03 PM
Post: #118
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Teraz, kiedy boty nie będą się rejestrować, to damy sobie radę z Gogoliusem spokojnie. Ale dzięki za propozycję, będę o tym pamiętać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości