Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimnoch vs McCall
19-05-2013, 09:51 AM
Post: #41
RE: Zimnoch vs McCall
Gdyby Zimnocha trenował Gmitruk.... Krzysiek to na prawdę talent. To był pierwszy trudny rywal dla Zimnocha. Te uśmieszki McCalla były zabójcze. Jak to powiedział Kostyra Oliver ma diaboliczny uśmiech. I Krzysiek i Artur mają wątpliwą obronę co sprawiłoby, że ich walka była by na prawdę ciekawa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-05-2013, 10:21 AM
Post: #42
RE: Zimnoch vs McCall
Szpilka i Zimnoch nie mają obrony, a to byłby plus dla Krzyśka. Pokazał wczoraj, że może przyjąć, a można to poddać pod wątpliwość w przypadku Artura. Ciężko powiedzieć kto ma silniejszy cios, ale po wczorajszych bombach od McCalla Polak się nawet nie zachwiał, a ma chyba mocniejsze uderzenie od Szpili.
Walka Szpilki z Zimnochem byłaby wojną, jestem tego pewienSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-05-2013, 10:29 AM
Post: #43
RE: Zimnoch vs McCall
@kubala1122331
McCall ma mocne uderzenie, ale nie bije z taką dynamiką jak Szpilka. Czy szczęka Krzyśka jest mocniejsza od Artura? nie powiedziałbym. Artur leżał po ciosie Mollo zadanym prosto w szczękę. Zimnoch leżał z jakimś no namem zapewne z ujemnym rekordem. Nie zapominajmy, że w walce z McClinem Artur przyjął bardzo mocny cios (który zresztą przepłacił złamaną szczęką) , który go nie powalił.

BTW. Zobaczcie na ringpolska wywiad z Przemkiem Garcarczykiem. Na początku pokazany jest McCall, czy on przypadkiem nie ma wybitych przednich zębów??? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-05-2013, 12:19 PM
Post: #44
RE: Zimnoch vs McCall
Ja wytrwałem i czekałem też na pojedynek Rekowski vs Elajżach Wink McCall i muszę powiedzieć, że syn byłego mistrza wyglądał po tej walce tak jakby niechcący wbił na zebranie Ku Klux Klanu...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-05-2013, 01:05 PM
Post: #45
RE: Zimnoch vs McCall
Ojciec powinien doradzić synowi zakończenie synowi. W obecnej formie ojciec leje synaSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-05-2013, 02:27 PM
Post: #46
RE: Zimnoch vs McCall
Pozwólcie, że na chwilę odejdę od tematu Zimnoch-McCall. Co myślicie o Marcinie Rekowskim? Tyle mówi się o Szpilce, Zimnochu, Wawrzyku a przecież Marcin Rekowski to także utalentowany pięściarz z wielkim doświadczeniem z ringów amatorskich. Co prawda trochę późno przeszedł na zawodowstwo, ale ma jeszcze kilka lat aby coś osiągnąć. Chętnie zobaczyłbym go właśnie ze Szpilką lub Zimnochem. Może jeszcze nie w tym roku, ale w przyszłym, dlaczego nie? obawiam się jednak, że dopóki Rekowski nie pobije się z kimś na konferencji lub nie pójdzie siedzieć na co najmniej rok będzie dostawał za rywali zwykłych ogórków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-05-2013, 04:01 PM
Post: #47
RE: Zimnoch vs McCall
Największą wadą T-Rexa jest jego wiek i mała medialność. Promotorom bardziej opłaca stawiać się na młodych niż starego Rexa. Swoją szansę powinien dostać, jest szybki, dynamiczny, mocno i silnie bije, ma dobry lewy sierpowy - przynajmniej tak to wyglądało w walce ze słabiuśkim ElajżachemSmile Starcie ze Szpilką lub Zimnochem byłoby ciekawe i nie miałoby zdecydowanego faworyta.

Podobno walka Szpilka - Zimnoch jest już dogadana, 29 listopada na Torwarze. Babiloński powiedział, że brakuje jedynie podpisu Szpili, który ma to podobno niedługo zrobić. Zimnoch wybrał Szpilkę zamiast Holyfielda - do czego to doszłoSmile Szykuje się kolejne PPVSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-05-2013, 10:33 PM
Post: #48
RE: Zimnoch vs McCall
Podobno stary McCall chce się zemścić na Rekowskim, że tak strasznie pobił mu syna i che go znokautować. Ciekawe co z tego wyjdzieSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-05-2013, 06:27 AM
Post: #49
RE: Zimnoch vs McCall
@kubala1122331
Spokojnie, Artur na pewno w najbliższych miesiącach tego kontraktu nie podpisze... zapewne dopiero po walc z Mollo. Ostatnio walka była ugadana a na drodze stał tylko Mollo i pamiętamy co był. Teraz na drodze Artura stoi nie tylko Mollo, ale też czerwcowy rywal w Bydgoszczy. A Zimnoch spokojnie w sierpniu tak jak Artur może sobie za boksować, nawet z tym dziadkiem Holyfieldem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-05-2013, 08:04 AM
Post: #50
RE: Zimnoch vs McCall
@AdamekFightPL
Jasne, jasne, ja tylko powtarzam słowa Babilona z wywiadu na PS NewsSmile Zapewniał tam, że na dniach Artur podpisze kontrakt, że już są dogadani w sprawach finansowych itd. Myślę, że nawet przy ew. porażce z Mollo, walka Szpilka - Zimnoch dobrze by się sprzedałaSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości