Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wawrzyk vs Povetkin !?
16-05-2013, 04:26 PM
Post: #101
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Ja nie kupuję i prawdopodobnie nie obejrzę walki. Pewnie będę żałował jak będzie trwała walka, czyli u mnie norma, zawsze tak mam. Zaoszczędzę sobie przynajmniej 40 zł i nie będę wspierał złodziejstwa i przyczyniał się do drastycznego spadku popularności boksu, bo PPV niestety to powoduje. Nawet dzisiaj rozmawiając z kolegą, pytał się mnie o walkę o Wawrzyka z Povetkinem bo by chętnie obejrzał. Jak dowiedział się, że jest w PPV stwierdził, że jednak inaczej zorganizuje sobie czas. Potencjalny fan boksu odstrzelony, może by się zaintersował boksem, bo na WBN raczej jest to trudne...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-05-2013, 11:43 PM
Post: #102
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
(16-05-2013 04:26 PM)kubala1122331 napisał(a):  Potencjalny fan boksu odstrzelony, może by się zaintersował boksem, bo na WBN raczej jest to trudne...
Jak to trudne? Nie powiesz mi chyba, że boje toczone na WBN nie są pasjonujące? Toż to esencja pięściarstwa!

Ja walkę obejrzę na streamie. Możecie mówić co chcecie, ale ja obstawiam KO do 5 rundy. W tym wypadku nie mam zamiaru się oszukiwać. W Adamka naprawdę wierzyłem, Wach mógł zaskoczył jakimś pojedynczym ciosem, a co może zrobić Wawrzyk? Jest gorszy w każdym elemencie bokserskiego rzemiosła. Jedynie warunki fizyczne niezłe.
5 runda - krótki "Wawrzyk Dance" i deski. Oczywiście, trzymam za Cyca kciuki, ale szans na wygraną nie widzę.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-05-2013, 11:55 PM
Post: #103
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
(16-05-2013 11:43 PM)Splint3rPL napisał(a):  
(16-05-2013 04:26 PM)kubala1122331 napisał(a):  Potencjalny fan boksu odstrzelony, może by się zaintersował boksem, bo na WBN raczej jest to trudne...
Jak to trudne? Nie powiesz mi chyba, że boje toczone na WBN nie są pasjonujące? Toż to esencja pięściarstwa!

Ja walkę obejrzę na streamie. Możecie mówić co chcecie, ale ja obstawiam KO do 5 rundy. W tym wypadku nie mam zamiaru się oszukiwać. W Adamka naprawdę wierzyłem, Wach mógł zaskoczył jakimś pojedynczym ciosem, a co może zrobić Wawrzyk? Jest gorszy w każdym elemencie bokserskiego rzemiosła. Jedynie warunki fizyczne niezłe.
5 runda - krótki "Wawrzyk Dance" i deski. Oczywiście, trzymam za Cyca kciuki, ale szans na wygraną nie widzę.

Przepraszam za moją ignorancję, aczkolwiek zapomniałem o wielkich bojach Janika, Wawrzyka, Jonaka i innych naszych dzielnych herosów - to WBN jest solą boksu, piękne wymiany, ataki, genialne kontry, mistrzowska obrona i precyzja. Jeśli dodamy do tego wspaniałą oprawę, wielkie pieniądze i zainteresowanie całego to wychodzi nam ideałTongue

Wiesz, ja tam jakieś szanse widzę, większe niż np. Wacha, ale tak naprawdę musiałby się zdarzyć pięściarski cud, jeden genialny cios powalający Ruska. Po ważeniu szanse Cyca wzrosły z 1 do 3% jak dla mnie Sasza waży tyle co z Huckiem, a tu oklapł po 7-8 rundach. Jeśli walka potrwa do tego dystansu to może... Staram się wierzyćSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-05-2013, 08:25 AM
Post: #104
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Walka się zbliża wielkimi krokami. Ma ktoś jakieś stronki ze streamami w średniej jakości byleby jak najmniej internetu zżerały.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-05-2013, 09:26 AM
Post: #105
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Widzę @AFPL też masz kłopoty z transferem ograniczonym Smile Ja wolałbym PPV kupić niż stracić kupę transferu Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-05-2013, 12:34 PM
Post: #106
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Walkę Wawrzyk-Powietkin będzie transmitować wiele zagranicznych stacji TV. Macie wiedzę na temat ich dostępności w Polsce a konkretniej na Cyfrowym Polsacie?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-05-2013, 01:03 PM
Post: #107
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
@Sander
Nie mam limitów po prostu mam słaby internet. Nie chcę zbyt dobrej jakości żeby nie zacinało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-05-2013, 04:32 PM
Post: #108
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Kurde, z minuty na minutę napięcie rośnie, wiara w cud też, za ok. 2 godziny będę strzębkiem nerwów, ... czyli mój stały stan w walce Polaka o MŚ. Jak ja bym chciał, by Cycu wygrał, wydaje się być całkiem fajnym gościem... Ale przegra... byleby mu się nic nie stało...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-05-2013, 05:41 PM
Post: #109
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
(17-05-2013 12:34 PM)Sander napisał(a):  Walkę Wawrzyk-Powietkin będzie transmitować wiele zagranicznych stacji TV. Macie wiedzę na temat ich dostępności w Polsce a konkretniej na Cyfrowym Polsacie?

Właśnie znalazłem wiadomość, że walka ma być na Al Jazeera Sports Channel 1 (nie +1!). Na satkurier.pl i angielskiej wikipedii wyczytałem, że ten kanał jest niekodowany na hotbirdzie. Niby mam talerz ustawiony na hotbirda - ciekawe czy złapię kanałSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-05-2013, 06:33 PM
Post: #110
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Ciekawe rzeczy tam mówią. Garczarczyk twierdzi, że Goldeny Boy się interesował Adamkiem.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości