Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze rankingi
13-10-2013, 06:33 PM
Post: #111
RE: Nasze rankingi
Cytat:Witalij dzieli się rywalami z Właymirem, weź też to pod uwagę i przejrzyj resume braci........teraz robi wrażenie?

Lewis, Sanders, Peter, Arreola*, Briggs, Adamek*, Hoffmann, Haye*, Povietkin*, Thompson, Peter, Chambers*, Czagajew*, Rahman, Ibragimov, Brewster, Austin*, McCline* - no jakby jeden bokser ich wszystkich pokonał to byłoby coś. Tylko że jest ich dwóch, a oceniamy Vitka + nie wszyscy z panów tutaj przegrywali.

Povietkin, Haye, Adamek, Chambers, Czagajew , Arreola - to są nazwiska liczące się na dziś, ale oni zdecydowanie nie wytrzymują porównania z koksami dawniejszych lat. Vitalijowi brakuje wygranej walki z kimś na swoim (bardzo wysokim) poziomie. Z kimś z kim nie byłby 95% faworytem.
Tobie wystarcza ogranie Briggsa czy Arreoli - dla mnie to poziom co najwyżej "zauważalny" w danym resume. Weź wymienione wyżej resume Holmesa czy Tysona i wrzuć tam Arreolę czy Adamka, no kurde : D

Ogólnie spoko, świetny bokser, dominator HW w swoich czasach itd. - tyle że te czasy takie a nie inne. Mi do top6-7 potrzeba u boksera wyrównanej walki/zwycięstwa z kimś innym z tego topu.
Skoro Vitek nie dał rady Lewisowi na emeryturze to bardzo ryzykowne jest stwierdzenie, że dałby radę prime Holmesowi, Foremanowi, Frazierowi czy Bowe-> a stawiasz go wyżej niż tych bokserów.
Napisałeś fajne zdanie wcześniej, coś w stylu "Vitek to wybitny bokser, któremu należy się top10 HW ever -> okej, pewnie 95% osób przyklaśnie. Ale nie aż tak wysoko.
Z drugiej strony zaznaczyłeś że różnice minimalne (co jest najzupełniej normalne w tego typu rankingach).
Cytat:Lewis ma naturalnie dobre resume, ale zeby najlepsze? Mocno kontrowersyjna sprawa. Ja w calej historii HW, nie widzialem nikogo kto moglby mierzyc sie z lepszymi zawodnikami niz Ali.
Dobra, za bardzo na skróty to napisałem. Overall bokserzy w historii Alego są trochę lepsi, tylko że Lewis wygrywał ze wszystkimi, a Ali notował i porażki i kontrowersyjne zwycięstwa.
To już też kwestia subiektywna:
ja wolę przykładowo 10 dobrych bokserów na rozkładzie, z których pokonano 9 w tym 8 wyraźnie niż 15 bokserów, których pokonano 11 w tym 8 wyraźnie ; )
No Ali za dużo miał tych średnich walk, fajnie że trzaskał się non-stop z najlepszymi ale wynik ma lepszy niż formę.
Tak mi się zdaje : )

Cytat:Ali w bezposrednim pojedynku momentami obnazal Georga... smuta i bolesna prawda..
chlip ;<
No położył się na linach, oddał 80% pojedynku a potem odwrócił losy jedną akcją. Trochę jak w naiwnym filmie : )
Nie no, nikt mu tego zwycięstwa nie zabiera - zresztą bajkowa walka, gdzie trener krzyczy do Alego żeby zmienił zachowanie, a ten mu tylko odpyskuje "wiem co robię!" i robi swoje.
No i skołowany, zgnębiony George który wali z siłą tura, poci się, męczy a Ali tylko z niego kpi.
Cytat: To byl juz cien Riddicka,
No nie wiem, jeszcze 3 godziny przed walką nikt by nie powiedział "oto cień Riddicka wyjdzie do Gołoty". W drugiej walce z Gołotą - okej, już regres. Ale kurde... w tej pierwszej to Gołota dał popis naprawdę kapitalnego boksu.
No ale może to patriotyzm się wychyla na pierwszy plan i za grosz obiektywności.

Cytat:Zarowno Holyfield od Lennoxa, jak i Holmes od Tysona to cenne "trofea" dla wygranych i to dalem jasno do zrozumienia, a nie, ze wypominam LL Evandera.
Okej, okej ; )

@Sander, no do niczego z posta przyczepić się nie da.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2013, 07:23 PM
Post: #112
RE: Nasze rankingi
@Gogolius
Nie rozumiem, nie odpowiadałeś mi tylko @BMH przecież Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2013, 08:10 PM
Post: #113
RE: Nasze rankingi
Cytat:Bowe już w trzeciej walce z Evanderem był zniszczony. W porównaniu z I walką to była przepaść. Nie wiem czemu Evander po posłaniu Riddicka na dechy w 6 rundzie trzeciego pojedynku nie rzucił się na niego przy tych linach i nie wykończył go, bił tylko lewą ręką.
Resume Ali'ego to jest coś niesamowitego. Co do Lennoxa to najlepszy rozkład z boksujących ciężkich w ostatnich 15 latach.

O to mi chodziło : P
Jak fragment z jakiejś książki o historii boksu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2013, 08:19 PM
Post: #114
RE: Nasze rankingi
To komplement czy wprost przeciwnie? Wink Tak mi się jakoś napisało.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2014, 11:34 PM
Post: #115
RE: Nasze rankingi
(03-03-2014 11:14 PM)cop2 napisał(a):  1. Floyd Mayweather
2. Andre Ward
3. Gennady Golovkin
4. Timothy Bradley
5. Sergio Martinez
6. Manny Pacquiao
7. Danny Garcia
8. Keith Thurman
9. Sergey Kovalev
10. Mikey Garcia

Ja przypuszaczam, ze moja kobita bylaby zdolna ulozyc lepszy... powaga. cop, konkretnie.. prosze o kryteria tego rankingu.. miazdzysz mi jaja facet!!Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2014, 12:13 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2014 12:46 AM przez BMH.)
Post: #116
RE: Nasze rankingi
Trzy pytania, licze na trzy przemyslane odpowiedzi. No, wiec:

1)Kogo pokonal GGG, ze jest na trzecim miejscu? Moze zle zadalem pytanie.. W ktorej walce mial Kazach taka skutecznosc(ciosow?Big Grin), ze zasluzyl na takie wyroznienie? Czy moze chodzi o to determinacje(gdzie ma sie obajwiac ta determiancja.. w ringu.. w robieniu kariery... w zyciu codziennym.. w rozdawaniu autografow..?)

-Thurman, ktory w swojej dywizji jest moze w top8/top5, tutaj jest 8 w P4P. Rozumiem, ze tu glowna role odegralo to, ze Keith jest wyrafinowanym zawodnikiem? Czy moze chodzi o zainteresowanie fanow? Tak, miejsca oparte na zainteresowaniu, to bardzo "obiektywne" podejscie do sprawy. Rozumiem, ze federacje sie zadza takimi prawami, czy promotorzy, ktorzy trzepia na tym gruby hajs, ale zeby kibic? Przeciez ocena przez slawe, to jedna wielka beka. Co z tego, ze moim zdaniem Thurman, pobilby Pacquiao, czy Bradleya na ringu? Jego dotychczasowe osiagniecia wygladaja przy osiagnieciach Tima, czy Mannego... mizernie, zeby nie powiedziec chujowo.

-Kovalev, nad Garcia.. Rigo.. Marquezem? O co chodzi w tym przypadku? Jak o sile ciosu, to bez zbednej dyskusji przyjmuje ten argument jako logiczny.Wink

4)(Bonusowe) I gdzie jest kur... Tomek Adamek?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2014, 08:00 PM
Post: #117
RE: Nasze rankingi
15 HW all time
1.Ali
2.Louis
3.Lewis
4.Tyson
5.Foreman
6.Holmes
7.Holyfield
8.Frazier
9.Marciano
10.Bowe
11.Johnson
12.Linston
13.Norton
14.Patterson
15.V.Kliczko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2014, 08:57 PM
Post: #118
RE: Nasze rankingi
@Joker
Nie czepiam się ale pytam po prostu by poznać Twoje kryteria i argumentację bo po to jest forum żeby pogadać Wink Czemu Holy nad Vitalijem lub Bowem? I drugie pytanie : to jest ranking ogółu karier tych panów czy szczytu ich możliwości - prime time? Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2014, 09:16 PM
Post: #119
RE: Nasze rankingi
Sander
To że Holy jest nad Vitkiem to sprawa oczywista Kliczko nie ma żadnego(naprawde mocnego) nazwiska.Tak pozatym to w rankingu kierowałem się:
-Sympatią do danego boksera
-Stylem walki
-Resume
-Jakością zwycięstw
Dlaczego Evander przed Riddickiem?Dlatego bo imo bardziej na to zasłużył ;D tzn wisz Bowe oprócz 2xHolego,Tubbsa i Hide,2xGołota* nie ma zbyt okazałego resume choć styl i możliwości na top5.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2014, 09:32 PM
Post: #120
RE: Nasze rankingi
Okey dzięki za odpowiedź Smile

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości