Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Morrison vs Bent
17-05-2013, 01:44 PM
Post: #1
Morrison vs Bent
Już dzisiaj wieczorem starcie Wawrzyka z Powietkinem. Zdecydowanym faworytem starcia wydaje się być Rosjanin, który zresztą ma już zaplanowaną kolejną hitową walkę za 6 mln dolarów z Władymirem Kliczko .I chodź Polak ma być tylko chłopcem do bicia to jednak w boksie mieliśmy już do czynienia z podobną sytuacją. Nieznany Micheal Bennt znokautował mistrza świata Tommiego Morrisona , który także miał zaplanowaną hitową walkę z Lenoxem lewisem za 8 mln.






No cóż cuda w boksie się zdarzają ,więc kto wie Wawrzyk nowym mistrzem świataSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2013, 01:51 PM
Post: #2
RE: Morrison vs Bent
Wczoraj na głównej o tym pisali.
Bardzo ciekawa historia.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2013, 01:59 PM
Post: #3
RE: Morrison vs Bent
A to nie wiem nie widziałem tego.Po prostu przeglądając na portalach informacyjnych opinie na temat walki Wawrzyk vs Powietkin natrafiłem na historię , znalazłem filmik i go wstawiłem Smile. No cóż raczej trudno od Wawrzyka spodziewać się tak zdecydowanego natarcia , tym bardziej ,że trener zapowiada coś innego .Ale w sumie Bentt nie miał nic do stracenia.Miał na koncie 10 zwycięstw z słabeuszami (zresztą i jedną porażkę ), więc zdawał sobie sprawę ,że tylko atak przyniesie sukces , tym bardziej ,że rywal już był przy pojedynku z Lewisem .Morrison chciał to zakończyć jak najszybciej , no i wszystko potoczyło się w inną stronę .A wracając do Bentta po tym starciu szybko stracił tytuł .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2013, 02:05 PM
Post: #4
RE: Morrison vs Bent
A był już naruszony przy linach. Zdając sobie sprawę że zaraz może być po zawodach wyrzucił kilka bomb i trafił. Imponująca agresja przy dwóch kolejnych nokdaunach.
Swoją drogą walka niczym Gołota vs Brewster.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2013, 02:06 PM
Post: #5
RE: Morrison vs Bent
Cytat:No cóż raczej trudno od Wawrzyka spodziewać się tak zdecydowanego natarcia , tym bardziej ,że trener zapowiada coś innego

Wawrzyk z kolei mówi, że zaatakuje od pierwszej rundySmile Albo oni sami nie wiedzą, jaką przyjmą taktykę, albo chcą zmylić Saszę. Jeśli to drugie to i tak bez sensu, bo wątpię, czy Rosjanie w ogóle analizują przeciwnika i czytają wypowiedzi jego i jego trenera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2013, 05:39 PM
Post: #6
RE: Morrison vs Bent
Nie ,Wawrzyk mówi tylko ,że jeśli będzie trzeba to pójdzie na wymianę .Ale postara się trzymać taktyki narzuconej przez trenera.Więc jakiś atak planuje dopiero wtedy , gdy nie będzie mu szło i pozwoli na to rywal .A zresztą nie ma co gdybać , zobaczymy jak to w walce wyjdzie .
Tym bardziej ,że co innego mówić coś przed walką , a wykonać to w praktyce :-) .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2013, 06:53 PM
Post: #7
RE: Morrison vs Bent
(17-05-2013 02:05 PM)Sander napisał(a):  Swoją drogą walka niczym Gołota vs Brewster.
No trochę taki podobny przebieg. Ale jedno jest pewne. Wielka Nadzieja Białych była tylko jedna.

A i jeszcze jedno. Ten pasek WBO wtedy mało znaczył. Gołota jakby chciał, to by był tam mistrzem.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości