Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ANIME
01-04-2017, 04:57 PM
Post: #51
RE: ANIME
W Japonii rządzi niepodzielnie to http://www.crunchyroll.com/anime-news/20...n-in-tokyo co tydzień ranking anime oglądalności w Japonii, i to" Sazae san" cały czas nie pierwszym miejscu.

Dla mnie to jest szok .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2017, 09:33 AM
Post: #52
RE: ANIME
(01-04-2017 12:51 PM)Metzger napisał(a):  Chyba jeszcze nie ma polskich napisów. Poza tym czekam na jakościową wersję, bo podobno ten film jest fenomenalny graficznie.

Na Shinden jest już lepsza wersja z polskimi napisami ale... są nałożone na angielskie, w dodatku w kolorze błękitnym. Dziwnie się to ogląda.

(01-04-2017 04:57 PM)Wietnam napisał(a):  W Japonii rządzi niepodzielnie to http://www.crunchyroll.com/anime-news/20...n-in-tokyo co tydzień ranking anime oglądalności w Japonii, i to" Sazae san" cały czas nie pierwszym miejscu.

Dla mnie to jest szok .
Pierwszy raz o tym słyszę. Nawet nie wiem, gdzie to można by było obejrzeć.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2017, 09:27 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2017 09:29 AM przez Wilczekstepowy.)
Post: #53
RE: ANIME
(31-03-2017 10:57 PM)Metzger napisał(a):  Wilczku, widziałeś już Kimi no Na wa?
Obejrzałem i przyznaję, że mnie nieco rozczarowało. Bardzo podobne do "5 centymetrów na sekundę" tylko, że do "Kimi no Na wa" został dołączony drobny element magii. Przez cały czas oglądania filmu odnosiłem wrażenie - oczywiście właściwe - że już gdzieś kiedyś coś takiego widziałem, tylko że... w lepszym wydaniu. Oczywiście mam na myśli pierwszy wymieniony przeze mnie tytuł w tym poście.

W "Kimi no Na wa" przez pierwszą godzinę filmu jest naprawdę dosyć średnio. Nie wiem, czy bym to pociągnął na jeden raz, gdyby nie takie hype na ten obraz. I faktycznie po około godzinie filmu, przez kilka minut zaczyna się dziać coś niezwykłego, co mi się bardzo spodobało. Myślałem, że już tak będzie do końca i że z czystym sumieniem będę mógł wystawić 10/10 - jednak tak nie było. Jak dla mnie anime 6/10 ale za tą "akcję" w jaskini podwyższyłem do 7/10.

Ale to tylko moja opinia. Większość jest bardzo zachwycona. Dla mnie to był już piąty film w reżyserii Makoto Shinkai i gorzej oceniłem jedynie "Głosy z odległej gwiazdy". A lepiej to już wymieniane przeze mnie "5 centymetrów na sekundę", "Hoshi o Ou Kodomo", "Kotonoha no Niwa".

Metzger jeżeli obejrzysz to daj znać, jak Ci się podobało.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości