Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FIFA 14
27-08-2013, 12:21 AM
Post: #1
FIFA 14
Już niedługo na rynek trafi kolejna odsłona niezwykle popularnej serii FIFA. Na tym forum zapewne niewielu ludzi ugania się w wolnych chwilach za orkami, ale FIFA to chyba gra dla każdego. Pykają w nią nawet ludzie, którzy nie interesują się piłką nożną, ani grami wideo.
PCtowcy niestety otrzymają odgrzewanego kotleta, czyli dokładnie to samo co rok temu. Natomiast posiadacze konsol nowej generacji dostaną produkcję śmigającą na zupełnie nowym silniku Ignite.
Ktoś planuje zakup? Ja chyba kupię, ale tylko dlatego, że zaczynam studia, a FIFA to świetne tło do pogadania przy browarku. Gdyby nie to, odpuściłbym. Nie lubię jak mi ktoś próbuje sprzedać dwa razy to samo.
Jakby ktoś nie śledził tematu - moja wideozapowiedź:
http://www.miastogier.tv/film,30475.html

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2013, 12:28 AM
Post: #2
RE: FIFA 14
Ja na PC to tylko w 'Cywilizację' gram, Hitmana 2 oraz FIFĘ 08 gdzie mam aktualne składy (Pawłowski w Maladze, Neymar w FCB itd) i masę dodatków. Nowe fify mnie nie kręcą.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2013, 01:15 AM
Post: #3
RE: FIFA 14
Może trochę archaizmem przywalę,ale gram czasem w FIFE 05 ewentualnie 06.W nowe gry w ogóle praktycznie nie gram,mam sentyment do takich gier jak Counter Strike 1.6 (to trochę przerażające ile czasu mi to zabrało,choć nie żałuje,bo mimo wszystko można fajnych ludzi poznać),czy Quake 3,mimo,że sprzęt komputerowy mam stosunkowo nowy.W dużej mierze wynika to z tego,że nie mam czasu na zapoznanie się z nowymi grami,wole swoje sprawdzone Wink Czasem zagram z kumplem na pleju w jakieś bijatyki typu UFC Undisputed,ale mnie jakoś to nie wciąga.

Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2013, 08:16 AM
Post: #4
RE: FIFA 14
E tam te wszystkie fify.........za czasów młodości to godzinami (dniami!) grało się Sensible Soccer....Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2013, 08:17 AM
Post: #5
RE: FIFA 14
Ja FIFĘ 14 sobie odpuszczam. Juz 13 się nieźle zawiodłem. Do tego mam taką zasadę, że zawsze kupuję fifę co drugi raz. I tak mam FIFĘ 05, 07, 09, 11 i 13. Kupowanie rokrocznie produktu EA jest bez sensu, bo wprowadzane sią tylko jakieś kosmetyczne zmiany, zmiany ledwo widoczne, a przez dwa lata gra zmienia się ewidentnie. Tak naprawdę w 14 będą inne tylko składy, a te zawsze można sobie samemu zaktualizować z 13 na nowe. I jak tylko przejdzie mnie wkurw na tą grę, to ją zainstaluję i to zrobięTongue Inna sprawa, że tak od października będę miał prawdopodobnie dostęp do neta i kompa tylko w weekendy. Więc i tak nie miałbym czasu w to grać. Również upadnie moja aktywność na forumAngry
Wolę sobie pograć w Football Managera. I być może to właśnie FM-a tegorocznego zakupie. Mam 12, jest naprawdę świetna. Tylko szkoda mi się z nią rozstawać, bo tak tę grę rozpracowałem, że zespołem SCR Altach w 5 sezonów LM wygrałemCool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2013, 10:35 AM
Post: #6
RE: FIFA 14
Nie wiem czy mój komp wytrzyma Fifę 14Big Grin, 13 nie była zła treningi, Ultimate Team, transfery itd. Ja kupuję co kilka serii mam 8,11,13 orginal, czasem ściągnę pirataTongue.Ogólnie preferuję fifę nigdy nie grałem w Pes'a.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2013, 06:24 PM
Post: #7
RE: FIFA 14
Ja mam xboxa i w tym roku zdecydowanie PES. Animacje wyglądają kapitalnie, a fizyka to po prostu poezja:
[Obrazek: iAttNEKWf525G.gif]

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2013, 07:55 PM
Post: #8
RE: FIFA 14
Wow, na początku myślałem, że to jakiś prawdziwy mecz tylko ktoś dodał te nazwisku na górze...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2013, 09:06 AM
Post: #9
RE: FIFA 14
FIFA bodajże 2001 to była gra..
Dostałem ją jako dodatek do kompa. Ile miesięcy spędziłem na turniejach. Najpierw oficjalne losowanie, powycinałem setki karteczek z nazwami wszystkich drużyn dostępnych grze, losowanie drabinki, mecz i rewanż, najpierw grałem jednym zespołem później drugim Big Grin i tak ze dwa lata, do czasu jak mi siostra płytkę z grą połamała....

Po latach grałem jeszcze w 7, czy 8 ale to nie było już to ...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2013, 09:31 AM
Post: #10
RE: FIFA 14
@cez
Też tak robiłem z tym losowaniem, haha Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości