Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co się ubrać?
02-09-2013, 01:08 PM
Post: #1
W co się ubrać?
Co sądzicie o tym nowym trendzie na hipsterów, czyli najlepiej z wszystko lumpa, rozmiar za ciasne spodnie oraz bluzki po dziadku. Oczywiście jeszcze wielkie binokle żeby dopełnić rezultatu. Wydaje mi się, że to kolejna idiotyczna, chwilowa moda dla "wielkich artystów", mnóstwo przykładów na szpilkuj(kropka)pl. Sorry jeżeli kogoś uraziłam, ale proszę was chłopcy nie idźcie tą ścieżką i ubierajcie sie jak na facetów przystało, czyli fajnie. To w co się ubierzemy nie świadczy o artyzmie. Hipsterzy w większości to pseudo modnisie chcący się usilnie wszystko olewać i być poza wszystkim regułami. To moje zdanie. Trzymajcie się
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2013, 01:20 PM
Post: #2
Bug RE: W co się ubrać?
(02-09-2013 01:08 PM)sergi napisał(a):  o tym nowym trendzie na hipsterów
Wcale nie taki nowy. Już dobre parę lat u nas trwa, a na zachodzie jeszcze dłużej.

(02-09-2013 01:08 PM)sergi napisał(a):  Wydaje mi się, że to kolejna idiotyczna, chwilowa moda dla "wielkich artystów"
Każda moda jest mniej lub bardziej chwilowa, ale dlaczego uważasz ją za idiotyczną?

(02-09-2013 01:08 PM)sergi napisał(a):  ubierajcie sie jak na facetów przystało, czyli fajnie.
A jak to jest fajnie? A jeżeli dla kogoś styl hipstera jest fajny?

(02-09-2013 01:08 PM)sergi napisał(a):  Hipsterzy w większości to pseudo modnisie
Czym się różni modniś od pdeudomodnisia?

(02-09-2013 01:08 PM)sergi napisał(a):  Co sądzicie o na hipsterów
Bardzo mi się podoba. Sam tak bym się nie ubrał, ale fajnie widzieć na ulicach ludzi z fantazją, a nie same szare masy w dżinsach i t-shirtach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2013, 01:50 PM
Post: #3
RE: W co się ubrać?
Styl hipsterski nie trafia w moją estetykę, nie ubrałbym takiej styłówy. Dla mnie ubieranie obcisłych rureczek, obwisłych sweterków, wielkich okularów na pół twarzy jest mało męskie i kojarzy mi się ze zniewieścieniem. Lans na niby coś modnego i oryginalnego, a jak dla mnie kolejna moda.

Nie wiem, czy styl hipsterski jest taki fantazyjny. Zazwyczaj jest to kalkowanie poznanych już schematów, nic twórczego.

Sam staram się ubierać względem własnej fantazji. Projektuję własne koszulki i staram się wszystko dopasować wedle uznania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2013, 03:36 PM
Post: #4
RE: W co się ubrać?
Tylko dresowy styl Big Grin

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2014, 08:54 PM
Post: #5
RE: W co się ubrać?
(15-10-2014 07:29 PM)MrArdella2882 napisał(a):  zacznę od tego że jaki facet zastanawia się w co się ubrać ? wstaje rano biorę czystą koszulę / t-shirt w zależności od tego co pod ręką będzie bliżej. nie mam czasu rano zastanawiać się jaki to styl.

to dokładnie tak jak ja Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2014, 10:45 PM
Post: #6
RE: W co się ubrać?
Cyferkowcy odświeżyli temat, a więc muszę coś dodać od siebie... Media, projektanci modowi którzy niewątpliwie nadają co jest trendy , pozbawiają faceta męskości, samiec alfa jest na wyginięciu i chyba nic na to nie możemy poradzić.Niby nie obchodzi mnie jak ktoś się ubiera, ale wkurwiająWink mnie co niektórzy faceci.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2014, 11:12 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-10-2014 11:13 AM przez Sander.)
Post: #7
RE: W co się ubrać?
Temat w co się ubrać... O kurfa :o

BESTIA, mówisz o tych?

http://www.youtube.com/watch?v=uG2PI4ZDxe4

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2014, 02:38 PM
Post: #8
RE: W co się ubrać?
Popek dał czadu, [Obrazek: 1393942194_ucm29w_600.jpg]

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2014, 02:47 PM
Post: #9
RE: W co się ubrać?
Jak mój syn by tak wyglądał, to bym mu zajebał w łeb.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2014, 02:48 PM
Post: #10
RE: W co się ubrać?
Nie rozumiem tego całego najazdu na taki styl.Każdy chodzi w tym co chce.Sam tak chodze i bardzo sobie ten styl chwale tylko troszke jajka bolą,no i krew nie dopływa do stóp ale reszta spoko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości