Ankieta: Jakim wynikiem zakończy się walka?
Afolabi przez KO/TKO
Afolabi na punkty
Janik przez KO/TKO
Janik na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łukasz Janik vs Ola Afolabi
05-09-2013, 09:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2013 09:53 PM przez Splint3rPL.)
Post: #1
Łukasz Janik vs Ola Afolabi
"Podczas konferencji prasowej promującej pojedynek Gołowkin-Stevens, 33-letni Brytyjczyk mieszkający na stałe Los Angeles ogłosił, że wystąpi na undercardzie i jego rywalem istotnie będzie Łukasz.

Walka Afolabi-Janik została zakontraktowana na 12 rund, a w jej stawce znajdzie się wakujący pas mistrza świata federacji IBO w wadze junior ciężkiej. Dla Oli będzie to powrót po porażce w trzeciej batalii z Marco Huckiem. Janik w ostatnim występie pokonał twardego Łukasza Rusiewicza." - bokser.org

[Obrazek: 155mz4bgrrik.jpg]

No to mamy oficjalne potwierdzenie ostatnich plotek. Jak uważacie, Łukasz ma szanse na wygraną?

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 09:43 AM
Post: #2
RE: Łukasz Janik vs Ola Afolabi
Zero szans Janika. Afolabi będzie miał przewagę w każdym aspekcie. Od szybkości po siłę ciosu. Walka najprawdopodobniej nie wyjdzie poza 5 rund, w czasie których Janik będzie zbierał wszystko na twarz, aż w końcu zostanie poddany przez narożnik. Mismatch.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 10:05 AM
Post: #3
RE: Łukasz Janik vs Ola Afolabi
Ogromna dysproporcja umiejętności czysto bokserskich na korzyść Oli i on to tutaj potwierdzi. Janik jedyną walkę z liczącym się cruiserem przegrał jak pamiętamy była to walka z Masternakiem ładnych parę lat temu. Afolabi to top 5 cruiser jak dla mnie i jest wielkim faworytem ale zawalczyć w USA z takim rywalem na takiej gali to dla Łukasza piękny prezent za lata boksowania. Miły akcent dla polskich fanów boksu.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 12:00 PM
Post: #4
RE: Łukasz Janik vs Ola Afolabi
Szans bardzo Łukasz nie ma. Ale właśnie o to chodzi, by dawać takie walki Polakom. Po co puszczać ich masowo na Węgrów, a i tak jak przyjdzie co do czego są baty i straszne lanie. A nóż widelec, któremuś z Polaków się uda. Na pewno będę czekał na tę walkę i liczył na niespodziankę, bo w tym pojedynku nie jest ona aż tak wykluczona.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 02:53 PM
Post: #5
RE: Łukasz Janik vs Ola Afolabi
Szans wielkich Łukasz nie ma, ale gdyby zmusił do wysiłku Afolabi to może wybić się trochę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 09:53 PM
Post: #6
RE: Łukasz Janik vs Ola Afolabi
Ciekawe jest to, że w naszym kraju bokserzy popularni i kreowani na mistrzów nie otrzymują żadnych poważnych walk i nabija sie im rekord a zawodników takich jak Janik rzuca się gdzieś na pożarcie. Czy nie powinno być odwrotnie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 10:03 PM
Post: #7
RE: Łukasz Janik vs Ola Afolabi
(06-09-2013 09:53 PM)Krzych napisał(a):  Ciekawe jest to, że w naszym kraju bokserzy popularni i kreowani na mistrzów nie otrzymują żadnych poważnych walk

Kogo masz na myśli?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 10:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-09-2013 10:08 PM przez RoyJonesJr.)
Post: #8
RE: Łukasz Janik vs Ola Afolabi
Jeszcze niedawno Afolabi tak sobie kpił że nie wie kim jest Janik..
Walka Polaka na dobrej gali! Bardzo dobrej.
Łukasz może nie wygrać ale pokazać sie z dobrej strony szanse może mieć. Afolabi na przestrzeni 13 miesięcy stoczył dwie dosyć wyczerpujące walki z Huckiem więc może kilka jego doskonałości może opaśc.
Jeżeli Janik to wykorzysta i napsuje mu trochę krwi to może naprawdę jeszcze sobie podorabiać do kariery.
(06-09-2013 10:03 PM)Martin napisał(a):  
(06-09-2013 09:53 PM)Krzych napisał(a):  Ciekawe jest to, że w naszym kraju bokserzy popularni i kreowani na mistrzów nie otrzymują żadnych poważnych walk

Kogo masz na myśli?

Ja myślę że chodzi o takiego kołodzieja i jonaka.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 10:08 PM
Post: #9
RE: Łukasz Janik vs Ola Afolabi
Kołodziej i Jonak mi do głowy przychodzi.
Adamek to jednak np Cunna i Chambersa niedawno miał. Na Szpilę za szybko. Diablo miał Czakijewa, Wawrzyk Powietkina, Proksa GGG i Morę. Nikogo innego nie widzę. Masternak ma Drozda.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 10:09 PM
Post: #10
RE: Łukasz Janik vs Ola Afolabi
Masternak to już nie KP na szczęscie.
Kiedyś trzeba nasze baloniki poprzebijać i pozbierać pieniądze.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości