Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Perez - Abdusałamow
25-11-2013, 07:41 PM
Post: #91
RE: Perez - Abdusałamow
,,Pan Riabiński pokryje wszelkie koszty. Skontaktowaliśmy się już ze szpitalem, w którym przebywa "Mago". Suma będzie jednak znana dopiero po zakończeniu okresu rehabilitacyjnego Magomeda. Wtedy szpital wystawi rachunek'' - powiedział Hriunow.
Faktycznie to zdrowia Mago nie zwróci , ale rodzina przynajmniej wyjdzie na prosto .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2013, 10:05 AM
Post: #92
RE: Perez - Abdusałamow
Mnie najbardziej wkurza w tej sytuacji fakt, że szpital wystawi rachunek niezależnie od efektów swoich działań. Facet dotarł do szpitala na własnych nogach, a wyjedzie zapewne nogami do przodu (oby nie, ale w tej chwili na to wygląda), a oni obciążą rodzinę rachunkiem idącym zapewne w setki tysięcy dolarów. No, bo się starali i im się należy.

Jak daję samochód do naprawy, to mechanikowi się należy zapłata, jak usunie usterkę. A jak mi auto zdewastuje do poziomu wraku, to mi się należy odszkodowanie od niego. Nie wiem, dlaczego w przypadku leczenia w szpitalu ma być inaczej. W ogóle te rzekome postępy medycyny, o których tyle się słyszy w mediach, to bardzo często postępy w bezsensownym przedłużaniu agonii (bo licznik bije i kasa rośnie).

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2013, 10:33 AM
Post: #93
RE: Perez - Abdusałamow
(25-11-2013 07:41 PM)szalonyAli napisał(a):  Pan Riabiński pokryje wszelkie koszty. Skontaktowaliśmy się już ze szpitalem, w którym przebywa "Mago". Suma będzie jednak znana dopiero po zakończeniu okresu rehabilitacyjnego Magomeda. Wtedy szpital wystawi rachunek'' - powiedział Hriunow.

Czytalem ten sam news w kilku innych miejscach, i byla tam mowa o czesci kosztow. Juz sie nie czepiam detali, wazne, ze facet ma gest.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2013, 08:49 PM
Post: #94
RE: Perez - Abdusałamow
"The report of Abdusalamov's death is false. A hospital representative says the fighter's condition is stable and there's been no change."

Wynika z tego, że wcześniejsze informacje były nieprawdziwe. Jednak poczekajmy na jakieś dokładniejsze info.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 04:13 PM
Post: #95
RE: Perez - Abdusałamow
Informacje o śmierci Mago póki co się nie potwierdzają ,ale to ,że tak długo pozostaje w tym stanie mówi samo za siebie .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2013, 10:38 AM
Post: #96
RE: Perez - Abdusałamow
Mago odłączony od aparatury. Oddycha samodzielnie, reaguje na bodźce.
Ufff...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2013, 02:55 PM
Post: #97
RE: Perez - Abdusałamow
Bałem się tu wchodzić, ale na szczęście dobra wiadomość.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2013, 08:00 PM
Post: #98
RE: Perez - Abdusałamow
Bogu dzięki obojętnie któremu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2013, 08:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2014 06:19 PM przez Metzger.)
Post: #99
Bug RE: Perez - Abdusałamow
(10-12-2013 08:00 PM)Joker napisał(a):  Bogu dzięki
[Obrazek: acamc1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2013, 08:48 PM
Post: #100
RE: Perez - Abdusałamow
Metzger
Jeden tak to będzie tłumaczył drugi inaczej nie widze w tym problemu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości