Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Perez - Abdusałamow
06-11-2013, 01:48 PM
Post: #51
RE: Perez - Abdusałamow
Ładny gest ze strony Szpilki na facebooku. Prosi o modlitwę dla Magomeda, szacunek. Na prawdę szkoda gościa... jeszcze wczoraj czytałem informacje, że jego życiu już nic nie zagraża a tutaj takie coś...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 04:52 PM
Post: #52
RE: Perez - Abdusałamow
Nie wiem co napisać... Piękna walka, naprawdę nie oglądało mi się tak dobrze walki w HW już od paru ładnych lat. Ale cena tego jest bardzo wysoka, za wysoka... Nie spodziewałem się, że podsumowując tę walkę będziemy zajmować się takimi sprawami...
Dla mnie jako kibica boksu i osoby pasjonującej się tą walką to naprawdę trudna chwila...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 05:03 PM
Post: #53
RE: Perez - Abdusałamow
Ogromny szacunek dla Mago , niech facet wraca do zdrowia .
Mam nadzieję , że wygra swoją najważniejszą walkę .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 05:12 PM
Post: #54
RE: Perez - Abdusałamow
Ta walka, a raczej pierwsza runda idealnie wpisuje się w to co mówił Adamek o boksie jako "szermerce na pięści". Co widzieliśmy na początku walki ? Bójkę, obaj poszli w otwarta wymianę po której Magodem został poważnie uszkodzony. Niestety, w ringu trzeba myśleć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 05:24 PM
Post: #55
RE: Perez - Abdusałamow
(06-11-2013 05:12 PM)willow(konserwatysta) napisał(a):  Co widzieliśmy na początku walki ? Bójkę, obaj poszli w otwarta wymianę po której Magodem został poważnie uszkodzony.

Adamek ma tu 100% racji. Tak walczyć w HW nie można. Niestety zle się to wszystko układa dla Mago. Gdyby każdy pięściarz wagi ciężkiej miał takie podejście jak Góral to może uniknęlibyśmy takich nieprzyjemnych chwil jak teraz...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 05:54 PM
Post: #56
RE: Perez - Abdusałamow
Walka walce nierowna... Bowe z Holyfieldem w trzy walki naprzyjowali tyle, ze nie wiem czy Mago dostal tyle ciezkich cisow w calej karierze.
Bardzo smutna wiadomosc o stanie zdrowia Rosjanina, zycze mu z calego serca by doszedl do siebie.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 05:57 PM
Post: #57
RE: Perez - Abdusałamow
@Martin
Adamek może podejście ma, szkoda, że podczas walki tego nie pokazuje tylko broni się głową. Tak na prawdę nie ma różnicy ile się ciosów przyjmie, każdy cios może zabić.

Może w obecnym boksie zawodowym są za twarde rękawice bokserskie? W MMA są małe rękawice, których ciosy bolą, ale też nie trzeba ich przyjąć 300 czy 400 żeby paść, wystarczy jeden cios i koleś pada. W boksie niby też tak jest, ale w większości przypadków pięściarze przyjmują ogrom ciosów zanim ostatecznie padną a głowa cały czas cierpi, zwłaszcza jeżeli ma się twardy łeb. Czasami lepiej dla zdrowia mieć szczękę Price'a niż Chisory czy Wacha.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 06:40 PM
Post: #58
RE: Perez - Abdusałamow
@RedHawk
Poza walką z Witalijem, to Adamek aż tak dużo ciosów nie przyjmuje, przynajmniej tych mocnych.

@BMH
Mago stoczył raptem 18 czy 19 walk, z czego większość ze słabeuszami więc on tak naprawdę w karierze zawodowej to przyjął bardzo mało, nie licząc oczywiście walki z Perezem...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 06:44 PM
Post: #59
RE: Perez - Abdusałamow
@ RedHawk
Nie wiem czy kiedyś się Saleta nie wypowiadał na ten temat, że w MMA dostajesz cios, zamroczy Cię na jakiś czas i koniec walki, dostajesz raz a porządnie, o boksie mówił, dostajesz tych ciosów setki i nawet możesz ich nie czuć, a mimo wszystko za kilka, kilkanaście lat te ciosy sieją w głowie spustoszenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 06:53 PM
Post: #60
RE: Perez - Abdusałamow
@Kosteq
Dokładnie to miałem na myśli. Saleta to w takim razie mądry człowiek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości