Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMA
07-10-2018, 02:46 PM
Post: #1341
RE: MMA
Jak ktoś zna podłoże tej walki to wie, że o ustawce nie było mowy w tym przypadku. To nie są żarty jak z Floydem.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2018, 03:03 PM
Post: #1342
RE: MMA
Jednak nie łączy mi się to z wykreowanym obrazem Khabiba podczas zapowiedzi. To on był tutaj "ten dobry". A tu coś takiego. Jeszcze wcześniej ten atak na autobus. Dla mnie wszystko zaplanowane, mam nadzieję, że chociaż wydarzenia w ringu były normalne.

Szanse na rewanż rosną. Szanse na mega super hitowy rewanż urosły jeszcze bardziej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2018, 06:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2018 06:16 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #1343
RE: MMA
Przez wielu Khabib był kreowany na tego dobrego, ale wielu ostatnio widziało jego drugą stronę.

Jego kontakty ze światem przestępczym są szeroko znane. Wyciekło również video, gdzie się naśmiewał z bezdomnych, to nie jest wzór do naśladowania dla dzieci.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2019, 11:10 PM
Post: #1344
RE: MMA
Przed nami gala KSW 49 i kolejna gala na wysokim levelu, która potwiedza , że KSW idzie właściwą drogą ( tylko potrzeba wiecej gal, bo tych zawodników na kontrakcie jest na prawdę sporo).
Walka o pas wagi średniej | Middleweight championship bout

83,9 kg/185 lb: Michał Materla (27-6, 9 KO, 12 SUB) vs. Scott Askham (17-4, 11 KO, 2 SUB)

Walka wieczoru i wielki rewanż. Askhan pokazuje jednak przeskok między UFC a KSW. Przyszedł do federacji i idzie jak burza. Wójcik chyba za bardzo coś zaczął skakać między kategoriami, bo zaliczył najprawdę spadek formy. Odnośnie rewanżu Materla napewno wyjdzie zmotywowany. Ashkan to jednak kawał byka i nie przegrywa raczej przed czasem. Tego nie można powiedzieć o Michale. Myślę, że Scott pownie wygra przed czzasem tylko , że w tym wypadku obstawiał bym 3 rundę .
Walka o pas wagi półśredniej | Welterweight championship bout

77,1 kg/170 lb: © Roberto Soldić (15-3, 13 KO, 1 SUB) vs. Krystian Kaszubowski (7-0, 2 KO, 1 SUB)
Soldić vs Kaszubowski. Dwóch świetnych, mocno bijących zawodników, którzy potrafią także walczyć na dłuższych dystansach. Jeśli Krystian to wygra UFC napewno się po niego zgłosi. Ja jednak obstawiam Soldica, która wygra na punkty. Ale walka, może być naprawdę mega. To jest najmocniejsza obok piorkowej kategoria w KSW,
120,2 kg/265 lb: Karol Bedorf (15-4, 5 KO, 4 SUB) vs. Damian Grabowski (21-5, 7 KO, 11 SUB)

Dwóch polskich zawodników na skraju kariery. Bedorf były mistrz KSW, Grabowski podbił Rosję , potem totalnie nie poradził sb w UFC. Obstawiam , że Bedorf wymęczy to na punkty.

74 kg/163 lb: Artur Sowiński (19-10, 6 KO, 7 SUB) vs. Norman Parke (26-6-1, 4 KO, 12 SUB)
Dziwnie sobie poczynają z tym Sowińskim i Parke, targają ich między kategoriami.Parke ma przewagę warunków fizycznych. Parke jest mocny w parterze, ale sprawdza się na dłuższych dystansach, swoją klasę potwierdził z Mańkowskim. Sowiński jest niby wszechstroniejszy ale na tym etapie o poziom słabszy. Jak dla mnie Parke wygrywa gładko w 2 rundzie.

120,2 kg/265 lb: Erko Jun (2-0, 2 KO) vs. Akop Szostak (3-2, 2 KO)
Walka celebrytów, która nikogo zbytnio nie kręci? KSW przyzwyczaiła Nasz już do takich walk. Mają na celu przyciągnięcie nowych widzów i nabicie PPV. W tym wypadku mamy celbrytę z zagranicy, no i polskiego kulturystę, który może i ma swoich oddanych fanów, ale nie przemawia do szerokiej widowni. Jak z poziomiem sportowym Jun obił już dwóch celebrytów, Szostak pokonywał zawodnikó z dolnej pólki i dostał łomot od Tyberiusz Kowalczyka ( swoją drgoa gzie on ?) Nie wiem dla mnie chyba Szostak.
93 kg/205 lb: Martin Zawada (28-15-1, 18 KO, 5 SUB) vs. Thiago Silva (21-8, 14 KO, 2 SUB)
Silva to nazwisko,ale z formą już różnie . Zawada też jest doświadczony, ale nie ma takich osiągnieć. Silva wygra przed czasem 1 runda
61,2 kg/135 lb: Antun Račić (22-8-1, 13 SUB) vs. Paweł Polityło (4-1, 1 KO)
To także może byc walka gali, dwóch walczaków. Polityło jest niesamowicie odważnie prowadzony. Zresztą ta walka to rewanż Racic już poonał raz Polityłę na punkty. Nie było by w tym nic kontrowersyjnego, gdyby nie fakt, że był to debiut Pawła na zawodowych ringach. Tym razem góą będzie Polak a walka skradnie serca.

120,2 kg/265 lb: Michał Andryszak (20-7, 13 KO, 6 SUB) vs. Luis Henrique (11-5, 3 KO, 5 SUB)
Andryszak wraca po szybkiej porażce, rywal dobry na pwrót. Andryszak go ogarnie przed czasem i rewanż z De Priesem, gdzie tym razem Andryszak da popis swoich umiejetnościom.
70,3 kg/155 lb: Leszek Krakowski (12-1, 5 KO, 3 SUB) vs. Michael Dubois (10-6, 3 KO, 7 SUB)
Krakowiak wymęczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2019, 07:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2019 07:29 PM przez Wietnam.)
Post: #1345
RE: MMA
Mamed Khalidow zatrzymany przez CBA za paserstwo
samochodów. Za mało pieniędzy zarabiał w KSW?
Czy jakiś zawodnik MMA z PL nie robi czarnych
Interesów na boku? Wink

Najman zarabia na klepaniu Big Grin ale nie zderzaków..
tylko rywali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2019, 08:44 PM
Post: #1346
Bug RE: MMA
O bandyckich przygodach Mameda chodzą plotki od lat, więc nie jestem zaskoczony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2019, 12:47 PM
Post: #1347
RE: MMA
Mike Perry, twardy skurczybyk UFC Urugwaj.
Może samo złamanie z przemieszczeniem
tak nie bolało, jak nastawienie tego nosa.

https://mma.pl/zlamany-nos-mikea-perryeg...n-espn-14/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości