Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
27-09-2013, 02:54 PM
Post: #31
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Jakim cudem widziałeś wygraną Chilemby w drugiej walce z Bellew'em?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2013, 03:12 PM
Post: #32
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Wtrącę się i odpowiem za Mastrangelo - ja w tym rewanżu widziałem 5 rund na pewno dla Chilemby, a 3-4 były takie w dwie strony. Musiałbym drugi raz obejrzeć, Bellew miał strasznie niską skuteczność, bardziej mnie zastanawia walka Lundy-Postol, bo ja czytałem opinie, że Postoł to wygrał bardzo wyraźnie, walka mi się ściąga powolutku niestety.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2013, 03:57 PM
Post: #33
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
@Matys
Też tak słyszałem, ale ja się nie zgadzam. Lundy ograł Postola w jego własnej grze.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 08:12 AM
Post: #34
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Dla mnie było 116-112 Chilemba robił niewiele.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 07:26 PM
Post: #35
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
I i mnie również Ross pokonał Hernandeza dziwne że nikt o tym nic nie mówi i wszyscy przyjeli od tak ten wynik.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 08:11 PM
Post: #36
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Dla mnie to było na granicy przekrętu.. Jeszcze od biedy przeboleję 1 punktowe zwycięstwo Hernandeza.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2013, 10:07 AM
Post: #37
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Czas na podsumowania weekendu.

Kategoria półciężka:
- Adonis Stevenson (Nr.3) zdominował Clouda(nr.9) w sposób w jaki nie potrafili tego zrobić ani Hopkins, ani Campillo. Jean Pascal(nr.6) pokonał weterana George'a Bladesa, a Eleider Alvarez wymęczył zwycięstwo nad Edisonem Mirandą. Julio Cesar Chavez zadebiutował w nowej kategorii wątpliwym zwycięstwem nad wyciągniętym z kategorii średniej Brianem Verą.
Przesuwam Adonisa na pierwsze miejsce, myślę że teraz na to zasługuje. Cloud na razie spada na 10-te miejsce, ale po 3 porażkach z rzędu jest on już właściwie na wylocie. Główni kandydaci na zastąpienie go to Allan Green i Blake Caparello którzy zmierzą się w ciekawej walce pretendentów za 2 tygodnie. Alvarez i Chavez nie zaimponowali.

Kategoria Junior Półśrednia
- Karim Mayfield(Nr.8) i Humberto Soto zanotowali zwycięstwa nad dwoma przeciętniakami, bez wpływu na ranking.

Kategoria Super Piórkowa:
- Devis Boschiero umocnił się na 5 miejscu w rankingu po zasłużonym zwycięstwie nad niepokonanym Guillaume Frenoisem, Diego Magdaleno(nr.10) powrócił po porażce z Roman Martinezem pokonując solidnego Journeymana, Edgara Riovalle.

Kategoria Kogucia:
- Karim Guerfi niespodziewanie odebrał pas mistrza Europy sprawiając potworne lanie Stephanowi Jamoye. Walka dużo bardziej jednostronna niż wskazują na to karty punktowe.

Kategoria Junior Musza:
- Właściciel pasa interim WBA, Alberto Rossel, zanotował kolejne wątpliwe zwycięstwo nad przeciętnym rywalem i jeszcze bardziej oddalił się od 10-tki.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 09:31 AM
Post: #38
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Dobra decyzja a propos Stevensona. Gość zdominował wszystkich rywali (od czasu porażki z Boonem) w sposób rzadko spotykany. Oczywiście to samo można powiedzieć o Kowaliowie, jednak kaliber rywali Rosjanina na razie był nieco niższy. Czekam niecierpliwie na kolejne pojedynki tej dwójki.

Co do Rossela - nie masz żadnych informacji z Japonii, czy przypadkiem Peruwiańczyk nie zawita tam w najbliższych miesiącach, by zmierzyć się z Inoue, lub Miyazakim? I czy wiesz coś więcej na temat najbliższego pojedynku Romana Gonzaleza?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 09:41 AM
Post: #39
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Nic nie słyszałem o Rosselu, ale domyślam się że będzie chciał trzymać pas z dala od mocnych Japończyków jak długo się będzie dało.
Gonzalez ma walczyć na gali z Ao, Yamanaką i Linaresem i z tego co słyszałem nie ma się co spodziewać niczego więcej niż walki na przetarcie. Za to wczesnym 2014 Roman ma walczyć z Juanem Carlosem Reveco(chyba też w Japonii) i raczej już go w kategorii junior muszej nie zobaczymy.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 09:57 AM
Post: #40
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Przy okazji widzę, że Yamanaka będzie walczył 3 raz w tym roku, co jest jak na niego sporą aktywnością. No, ale trudno się dziwić, bo ostatnio przeboksował zaledwie 1 rundę. Rywal niezły, młody, dobrze pokazał się z Santa Cruzem. Poza tym, to WBC, więc raz po raz trzeba "zaliczyć" meksykańskiego pretendenta. Liczyłem na to, że szansę otrzyma Suriyan, ale... może następnym razem.

Linares-Abril to z kolei może być raj dla fanów bokserskiej techniki. Ciekawe, ile jeszcze zostało w Wenezuelczyku dawnego serca do walki po dotkliwych porażkach z DeMarco i Thompsonem. Jeśli będzie wyglądał, jak z tym ostatnim, to Abril powinien wypunktować go do zera. Mam jednak nadzieję, że Linaresa stać jeszcze na powrót do dawnej formy.

Świetna gala się zapowiada.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości