Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artyści ringu: Gołota vs Ali
03-01-2012, 08:34 AM
Post: #11
RE: Artyści ringu: Gołota vs Ali
''Kiedy Gołota był młodszy, jego lewy prosty był druzgocący. Uderzał z taką siłą, że można go było usłyszeć na zewnątrz gymu, idąc ulicą. Nie żartuję. Wiedziałem, że Andrew jest w gymie, zanim tam się znalazłem.'' - Sam Colonna Lewa ręka ''prime'' Gołoty była fenomenalna, poza tym ''prime'' Gołota miał nienaganną technicznie, szybką pracę nóg i potrafił poprzeć kontrujący jab kombinacją mocnych ciosów. Czy taki bokser może często wygrywać z Alim? Jak najbardziej. Gołota jest wciąż niedoceniany we własnym kraju, choć oczywiście ma wielu fanatyków.

P.S. Fantasy matchups są z założenia karkołomną jazdą. Bawmy się nimi. Skreślanie Gołoty jednym zdaniem jest bardzo łatwe, podczas gdy analiza redda zmusza do ponownego przemyślenia tematu. Tak to widzę i wciąż podnoszę rękę Andrzeja do góry.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2012, 12:55 PM
Post: #12
RE: Artyści ringu: Gołota vs Ali
(01-01-2012 11:32 PM)soulfoodboxing napisał(a):  Zapraszam do dyskusji - ''prime'' Andrew zazwyczaj wygrywa z Alim, nawet z tym z 1966 roku. Warunek - perfekcyjna egzekucja dobrego planu taktycznego. Wierzę, że odpowiednio użyty boks Gołoty dałby mu zwycięstwo. Bitwę czas zacząć. Zwolennicy Andrzeja - walczcie o Jedyną Prawdę. O Polskę Gołoty.

Sorry, ale nie dość, że sam temat jest totalnie debilny, to jeszcze to co napisałeś zakrawa na nawoływania fanatyka rodem z radia maryja... a i argumentacja pokazuje, że mamy do czynienia z fanatycznym wyznawcą Gołoty, który nie widział i do dzisiaj nie widzi, że Gołota NIGDY nie należał do ścisłego TOPu HW przez swoją psychikę właśnie. Co z tego, że miał technikę fantastyczną, że miał swego czasu świetny jab, nawet balans. ON NIE MIAŁ MENTALNOŚCI MISTRZA, a boksie psychika to dobre 40% sukcesu, jak nie 50%!!

Gołota vs Ali ?
Gołota vs Brewster
Gołota vs Lewis

Innej opcji nie ma!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2012, 01:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-01-2012 01:19 PM przez Figg.)
Post: #13
RE: Artyści ringu: Gołota vs Ali
(19-01-2012 12:55 PM)Terminator2 napisał(a):  Sorry, ale nie dość, że sam temat jest totalnie debilny, to jeszcze to co napisałeś zakrawa na nawoływania fanatyka rodem z radia maryja... a i argumentacja pokazuje, że mamy do czynienia z fanatycznym wyznawcą Gołoty, który nie widział i do dzisiaj nie widzi, że Gołota NIGDY nie należał do ścisłego TOPu HW przez swoją psychikę właśnie. Co z tego, że miał technikę fantastyczną, że miał swego czasu świetny jab, nawet balans. ON NIE MIAŁ MENTALNOŚCI MISTRZA, a boksie psychika to dobre 40% sukcesu, jak nie 50%!!

Po pierwsze, może by tak pisać posty bez wulgaryzmów, na jakimś poziomie kultury?

Po drugie, temat dotyczy hipotetycznego starcia dwóch bokserów, porównując tylko ich umiejętności, pomijając psychikę, co jest zresztą wyraźnie napisane. Temat jest więc abstrakcyjny, ale własnie myślenie abstrakcyjne odróżnia nas od zwierząt, choć pewnie nie nas wszystkich Smile

Wydaje mi się, że takie pisanie jak wyżej jest bez sensu. Skoro jest możliwa ocena umiejętności dwóch bokserów - obrony, sposobu zadawania poszczególnych ciosów, ulubonych kombinacji, itd. - to właśnie na tym powinny skupiać się odpowiedzi w takim temacie.

Na pewno nie na uzewnętrznianiu swoich sympatii, czy niemal wrogości do bokserów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2012, 10:43 PM
Post: #14
RE: Artyści ringu: Gołota vs Ali
A gdzie owe wulgaryzmy w moim poście ??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2012, 01:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2012 01:26 PM przez Adammobp.)
Post: #15
RE: Artyści ringu: Gołota vs Ali
Moderator ocenzurował pewnie twoje słownictwo Tongue

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości