Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Football Manager 2014
26-02-2016, 10:44 PM
Post: #21
RE: Football Manager 2014
To jak masz bazę na 1200 zawodników i ** wydajności to raczej nie FMy zamulają pałę, ale twój komp Big Grin
Mi się w 16 gra całkiem przyjemnie, a że kilka razy chciałem wyrzucić lapka przez okno, no to jest klasyka przy każdym fmie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2016, 02:10 AM
Post: #22
RE: Football Manager 2014
12'000 a nie 1'200 jak to napisałeś. No kompa nie mam super, ale parametry ma znośne (poza kartą graf.). A FM też jest tylko symulatorem, nie ma tam jakichś mega animacji, więc trochę mnie irytuje, gdy przywiesza. Ten '08 śmiga aż miło przy dużej bazie danych i aktywnych 9 ligach. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2016, 11:51 AM
Post: #23
RE: Football Manager 2014
Ale jednak trochę głupio mieć pretensje do gry, że się przywiesza, skoro masz słabą kartę graficzną Wink Ja jak mam przeciętny komp nie będę instalował Wiedźmina i psioczył na twórców, że mi nie chodzi płynnie.
Mój stary laptop miał właśnie to co twój. Niby nie najgorszy, a FM nie śmigał. Powiem szczerze, że nie mogłem grać, jednak jeśli chcesz próbować to polecam wtedy 2D Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2016, 12:31 PM
Post: #24
RE: Football Manager 2014
Ale ja nigdy nie gram na 3D. Big Grin Dlatego mnie to rozbraja. Ja oczekuje tylko bazy jako takiej, żeby było na co polować do klubu. Smile A przykład z '08 i '16 (wiadomo, że to aż 8 lat różnicy) pokazuje, że nawet wyłączając wszystkie "pseudo-bajery 3D", gra po prostu oczekuje więcej od komputera. Co mi się wydaję dziwne, bo przecież silnik jest podobny. O to mi tylko chodzi. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości