Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rock
11-01-2016, 01:58 PM
Post: #41
RE: Rock
Masakra co się ostatnio dzieje. Najpierw Lemmy teraz David... Zbyt dużo jak na dwa tygodnie. Ciężko jest to wytłumaczyć tym bardziej, że przecież raptem 2 dni temu wydał nową płytę, a wczoraj oficjalny teledysk...
Mnie David Bowie na zawsze będzie kojarzył się z tym utworem...






BOKS
Dopiero teraz zauważyłem twój post. The Sixpounder to jedna z najlepszych metalowych kapel grająca w podziemiu. Chłopakom brakuje kasy na rozwój, a talentu mają co nie miara. Byłem na ich dwóch koncertach, gdzie supportowali bardziej znane zespoły i za każdym razem trochę kradli show "gwiazdom".

Moim ulubionym ich kawałkiem jest "The Asylum". Nie ma niestety tego kawałka wrzuconego oddzielnie na yt, jedynie można go znaleźć na udostępnionej płycie (od 18.16). Ogólnie cała płytka bardzo do przesłuchania, jak ktoś lubi takie klimaty.



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2016, 11:32 AM
Post: #42
RE: Rock
No właśnie dla mnie Sixpounders grają troszeczkę za ciężko, ale, tak jak już pisałem, mi wystarczy super głos albo chociaż chwytliwy (dla ucha). Smile


Widzę, że nie pisałem tu jeszcze o jednym mniej znanym zespole.
Econoline Crush - założony na początku lat '90. W 1996 wydał swój pierwszy album, z którego pochodzi piosenka Nowhere Now, którą Wam tu chciałem przedstawić. Rok później wydał kolejny album - The Devil You Know - który chyba przebił swojego poprzednika. Kolejny album wydany został w 2001 roku i już na nim było lżejsze granie. Później zespół nie istniał, by powrócić w roku 2007. W 2008. wydał jeszcze album Ignite, który był całkiem dobry jak na powrót. Zespół później dużo koncertował i, z tego co widziałem na YT, to 5-6 lat temu naprawdę dawał radę! Jednak koncerty z 2015/2016 już takie porywające nie były. Sad


(lepszej jakości nie ma)

Ok, ok, ale skąd o nich wiem? Big Grin A no stąd:

Sled Storm to gra na PSX wydana w 1999r. przez EA, w której pojawia się soundtrack z 10 pełnymi utworami! Smile Jak widać, IMHO, EA posiada nosa do muzyki nie od dziś. Smile Trzy z nich to właśnie zremixowane utwory Econoline Crush (Sparkle and Shine, Surefire). Szczerze to nie wiem czy bardziej mi się podobają remixy czy oryginały, chyba minimalnie oryginały, ale do remixów też bardzo chętnie wracam. Smile Polecam przesłuchać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2016, 11:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2016 11:01 PM przez kubala1122331.)
Post: #43
RE: Rock
Początki zazwyczaj bywają trudne... Zawsze się z tego śmieję, jak przez przypadek wpadnę na to na youtube. Mam nadzieję, że kojarzycie zespolik Wink



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2016, 11:26 PM
Post: #44
RE: Rock
Prince nie żyje. O śmierci legendarnego piosenkarza poinformowały amerykańskie media. Prince miał 57 lat. Kilka dni temu pojawiły się pogłoski o tym, jakoby Prince miał kłopoty zdrowotne związane z infekcją dróg oddechowych. Ciało martwego wokalisty zostało znalezione w jego studiu nagraniowym Paisley Park w stanie Minnesota około czwartej rano amerykańskiego czasu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2016, 11:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-06-2016 12:00 AM przez kubala1122331.)
Post: #45
RE: Rock
Dziś o 1:00 w nocy w TVP Kultura wspominają koncerty zespołów Dragon i KAT z Jarocina 92'. Nie sądziłem, że na coś takiego można jeszcze natknąć się w polskiej telewizji. Trzeba będzie TV po raz pierwszy od kilku lat odpalić na coś innego niż mecz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2016, 11:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-06-2016 11:46 PM przez Wietnam.)
Post: #46
RE: Rock
Tvp Kulturę śledź częściej Kubala, to praktycznie jedyny Polski kanał który odpalam ostatnio,
Koncerty Queen czy fajne dokumenty o na temat rocka, to częsty widok u nich.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2017, 08:08 PM
Post: #47
RE: Rock
Ja tam jestem wierna fanka naszej polskiej ComySmile
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2017, 10:53 AM
Post: #48
RE: Rock
Czy jeśli od tygodnia ciągle słucham IRY to znaczy, że coś ze mną jest nie tak? :O
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2017, 03:12 PM
Post: #49
RE: Rock
Kilka kawałków naprawdę mają dobrych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2017, 04:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2017 04:16 PM przez Martin.)
Post: #50
RE: Rock
Kubala
To znaczy tylko tyle że wiesz co dobre.

IRA to był kiedyś zajebisty zespół, album Mój dom, 1993 rok, mam te kasety do dziś. (Kiedyś kupowało się kasety).

Później jednak poszli w komercje i stali się nijacy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości