Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oleksandr Usyk
10-11-2013, 03:32 PM
Post: #1
Oleksandr Usyk
Mistrz Olimpijski z Londynu w wadze ciężkiej zadebiutował wczoraj na zawodowych ringach i rozbił dobrze znanego polskim fanom Meksykanina Felipe Romero. Materiał na mistrza.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2013, 04:07 PM
Post: #2
RE: Oleksandr Usyk
Jak najbardziej.
Narobiło się tych UkraińcówSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2013, 04:25 PM
Post: #3
RE: Oleksandr Usyk
Ukraińcy mają boks amatorski na kapitalnym poziomie, to i zawodowców się dorobili. W Londynie na Igrzyskach zdobyli 5 medali, w tym 2 złote, z kolei na mś w Baku w 2011 r. zdobyli aż 4 złote krążki.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2013, 05:01 PM
Post: #4
RE: Oleksandr Usyk
Za rok, dwa Usyk może spokojnie jakiś pas w Cruiser wywalczyć. Chociaż co prawda wczorajszej walki nie widziałem, to kilka jego amatorskich pojedynków widziałem i go stamtąd zapamiętałem całkiem pozytywnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2013, 05:33 PM
Post: #5
RE: Oleksandr Usyk
Usyk zaprezentował się dobrze i już bierze na celownik Anthony’ego Joshue.Czekamy na następną walkę na razie zapowiada się ciekawie.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2013, 06:22 PM
Post: #6
RE: Oleksandr Usyk
Usyk - Joshua teraz to dla mnie prawdziwy hit w HW, nawet mimo to,że razem stoczyli nie więcej niż 5 walkSmile
Dwóch świetnych prospektów na tym etapie mieliby zawalczyć ze sobą? Wątpię, ale bym bardzo chciałTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2013, 08:08 PM
Post: #7
RE: Oleksandr Usyk
Walka z pewnością byłaby niezwykle ciekawa dla kibiców HW, ale ze sportowego punktu widzenia nie ma to kompletnie sensu. Nie sądzę by do niej doszło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2013, 09:03 PM
Post: #8
RE: Oleksandr Usyk
Moim zdaniem, Usyk nie ma gabarytów na wagę ciężką. Nie chodzi tu nawet o wzrost, bo przecież Powietkin, Stiverne, Chisora, Perez i wielu innych jest niższych i nikt nie kwestionuje, ze są oni prawdziwymi ciężkimi. Jednak Usyk jest bardzo szczupły i waga cruiser jest jego naturalną wagą.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2014, 11:55 AM
Post: #9
RE: Oleksandr Usyk
Obejrzałem wczoraj pojedynki profi Usyka i uważam, że facet na bank zostanie mistrzem świata. Technika, gabaryty, siła, doświadczenie z amatorki - wszystko na naprawdę wysokim poziomie. Jeżeli jego szczęka i kondycja będą przyzwoite to może być to zawodnik kompletny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2014, 07:08 PM
Post: #10
RE: Oleksandr Usyk
To prawda, Usyk nie wygląda na ciężkiego. Ale ogólnie ciekawa postać. Zapowiada szybki skok na pas, zobaczymy. Może coś z niego być. Na pewno więcej niż z naszych Kołodziejów i Piastów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości