Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Wojna Światowa?
16-09-2013, 10:04 PM
Post: #101
RE: III Wojna Światowa!
Ja sie boje ismalizacji.
Dlaczego brakuje nam stanowczości w tej kwestii.
Czasami żałuję że nie jesteśmy Państwem Komunistycznym -do takie czegoś by nie doszło.. Ale z durgiej strony cieszę sie wolnością.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2013, 10:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2013 10:14 PM przez BESTIA.)
Post: #102
RE: III Wojna Światowa!
1. Skąd wiadomo, że to oni stoją za
zamachem ?

Mam pewne info z PentagonuTongue.

Podziwiam Japonie, tak powinny zrobić także inne kraje.Nie przyznawać obywatelstwa i niech siedzą w Arabi,Syrii itd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2013, 11:05 PM
Post: #103
Bug RE: III Wojna Światowa!
(16-09-2013 10:08 PM)BESTIA napisał(a):  Podziwiam Japonie, tak powinny zrobić także inne kraje.Nie przyznawać obywatelstwa i niech siedzą w Arabi,Syrii itd.
To jest mit. Niemniej faktycznie Europa powinna coś zrobić. Bo jak dotąd zapraszają tylko muzułmańskich nierobów, którzy tylko płodzą małych terrorystów i pasożytują na lokalnym społeczeństwie. No cóż, chyba taka jest kolej rzeczy w historii. Bogate, cywilizowane Imperium Rzymskie zostało podbite przez półdzikie plemiona Barbarzyńców, a Europa będzie zalana przez muzułmańskich wrogów wolności. Muzułmanie to Barbarzńcy XXI wieku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2013, 08:01 AM
Post: #104
RE: III Wojna Światowa!
(16-09-2013 09:20 PM)Metzger napisał(a):  Islamizacja Polski też już się zaczęła. Regularnie widuję w Warszawie imigrantów z Czeczenii czy Dagestanu.

To ty po wyglądzie potrafisz poznać, kto jakiego Boga czci ? Czy gdybyś w był w Kongo czy innym Nigrze i zobaczyłbyś białego, to stwierdziłbyś, że to Polak i katolik ? Poza tym wielu Polaków ma ciemną karnację ze względu na najazdy Turków i Tatarów.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2013, 08:23 AM
Post: #105
RE: III Wojna Światowa!
Pacman
Co z tego że 1 na 50 zmieni wiarę?

Polecam obejżeć film "Muzułmanie w Polsce i Europie -
przerażające fakty (Islam in Europe)"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2013, 08:54 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-09-2013 08:56 AM przez Pakman.)
Post: #106
RE: III Wojna Światowa!
Moja teoria co do muzułmańskich ekstremistów jest taka, że w Europie jest ich bardzo mało. Większość siedzi u siebie. Kiedy Chomejni przejmował władzę w Iranie, to wielu Irańczyków mieszkających za granicą decydowało się na powrót do kraju. Należy też zauważyć, że większość zamachów ma miejsce w miastach o dużej przestępczości w ogóle tj. Londyn, Nowy Jork, Boston. Zwróćcie uwagę na to, że w Niemczech mimo ogromnej ilości imigrantów nie było żadnego spektakularnego zamachu. W imię cywilizacji "białych" ludzie też zabijają ( Breivik ). To, że ktoś zmasakrował jakiegoś chłopaka za jedzenie kanapki z szynką nie oznacza, że należy wywalić wszystkich muzułmanów z Europy. To mniej więcej tak jak z likwidowaniem klubu piłkarskiego tylko dlatego, że jeden kibic zadźgał policjanta.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2013, 02:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-09-2013 02:50 PM przez Metzger.)
Post: #107
Bug RE: III Wojna Światowa!
(17-09-2013 08:54 AM)Pakman napisał(a):  Moja teoria co do muzułmańskich ekstremistów jest taka, że w Europie jest ich bardzo mało.
Tu nie chodzi o ekstremistów ani zamachy. Chodzi o coraz większy procent zwykłych muzułmanów w Europie oraz to, że władze państw Europejskich pozwalają na dyskryminowanie własnych obywateli. Im więcej ich będzie, tym mniejsze prawa będą mieli rdzenni Europejczycy.

(17-09-2013 08:01 AM)Pakman napisał(a):  To ty po wyglądzie potrafisz poznać, kto jakiego Boga czci ?
Nie. Po wyglądzie poznaję rasę. Tak się składa, że imigranci z północnego Kaukazu mają bardzo charakterystyczny wygląd. I wszyscy sławią Allacha.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2013, 02:38 PM
Post: #108
RE: III Wojna Światowa!
Myślę, że nam to zupełnie nie grozi. Przecież sami Polacy nie chcą już żyć w Grodzie Króla Słońce Peru Donalda Franciszka I. Emigracja u nas kwitnie jak na bliskim wschodzie. Myślisz, że w UK czy Holandii nas lubią ? Nie. Polak, Muzułmanin, Rumun, Serb to jeden i ten sam szrot. Niestety, ale tak o nas myślą w Europie. Na przykład w Wielkiej Brytanii Polaków ma się za nierobów i gwałcicieli. Najpierw zajmijmy się sobą i naszym pierdolnikiem za przeproszeniem, a dopiero potem będziemy się martwić imigrantami.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2013, 02:55 PM
Post: #109
Bug RE: III Wojna Światowa!
(17-09-2013 02:38 PM)Pakman napisał(a):  Przecież sami Polacy nie chcą już żyć w Grodzie Króla Słońce Peru Donalda Franciszka I.
Ale co z tego skoro muzułmanie sukcesywnie osiedlają się w Polsce? Może poza Warszawą tego tak nie widać, ale to już trwa. Dzisiaj jest ich mało, więc olejemy sprawę, a jutro obudzimy się w państwie gdzie co czwarty mieszkaniec czci Mahometa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2013, 03:00 PM
Post: #110
RE: III Wojna Światowa!
"Należy też zauważyć, że większość zamachów ma miejsce w miastach o dużej przestępczości w ogóle tj. Londyn, Nowy Jork, Boston. Zwróćcie uwagę na to, że w Niemczech mimo ogromnej ilości imigrantów nie było żadnego spektakularnego zamachu."

Dlatego że USA i WB walczą z Islamistami, a Niemcy pozwalają im na zdecydowanie więcej.

"To, że ktoś zmasakrował jakiegoś chłopaka za jedzenie kanapki z szynką nie oznacza, że należy wywalić wszystkich muzułmanów z Europy"

Pamiętaj że nie jest to odosobniony przypadek, takich sytuacji jest bardzo dużo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości