Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
20-04-2014, 10:00 PM
Post: #111
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Da się?Da się!
Licze na aktywność z waszej strony panowie,rośniemy w siłe!!! Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2014, 10:14 PM
Post: #112
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
I o to chodzi! Mam nadzieję, że panowie popiszą z nami dłużej niż kilka dni. Ja chciałbym też zauważyć wzmożoną aktywność takich userów jak Joker, Gogolius i Krzych. Dzięki wam nie nadążam ogarniać wszystkich forumowych wątków Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2014, 10:24 PM
Post: #113
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Kubala
Ja tam zawsze jestem aktywny Tongue Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2014, 08:33 PM
Post: #114
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Chciałem poczytać sobie stare tematy w których dochodziło do mocnej polemiki na różne tematy.
Niektóre tematy wyglądają komicznie.
Ci którzy wtedy tak stanowczo bronili swoich racji pousuwali z tematu prawie wszystkie swoje „wpisy w których udowadniali swoje racje.” [Czyżby się czegoś wstydzili, lub czyżby zauważyli jakie bzdury wtedy wypisywali?]
Wpisy ,które pozostały wyglądają tak jakby ktoś rozmawiał sam ze sobą.
Do tego są w tych wpisach odniesienia do „teorii” i do userów , którzy nie maja tam ani jednego wpisu [bo je usunęli]

Temat wygląda śmiesznie jakby jakiś ‘uchył” rozmawiał z „widmem”
Zastanawiam się czy nie usunąć wszystkich swoich wpisów.
Gdyby jeszcze ktoś zrobił to ze mną to niektóre tematy forum wyglądałyby jak dyskusje w zakładzie psychiatrycznym.


[Czy opcja usuwania swoich wpisów po upływie jakiegoś czasu ,nie powinna być zablokowana?]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2014, 08:47 PM
Post: #115
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Tu jest nawet opcja usuwania wątków. Kiedyś chyba ktoś usunął jakiś bogaty w posty wątek i po pewnym czasie lookam w ilość swoich postów, a tu z 50 brakuje ...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2014, 08:56 PM
Post: #116
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
(03-06-2014 08:33 PM)RSC-2 napisał(a):  1.Chciałem poczytać sobie stare tematy w których dochodziło do mocnej polemiki na różne tematy.
2.Niektóre tematy wyglądają komicznie.
Ci którzy wtedy tak stanowczo bronili swoich racji pousuwali z tematu prawie wszystkie swoje „wpisy w których udowadniali swoje racje.” [Czyżby się czegoś wstydzili, lub czyżby zauważyli jakie bzdury wtedy wypisywali?]
Wpisy ,które pozostały wyglądają tak jakby ktoś rozmawiał sam ze sobą.
Do tego są w tych wpisach odniesienia do „teorii” i do userów , którzy nie maja tam ani jednego wpisu [bo je usunęli]

Temat wygląda śmiesznie jakby jakiś ‘uchył” rozmawiał z „widmem”
Zastanawiam się czy nie usunąć wszystkich swoich wpisów.
Gdyby jeszcze ktoś zrobił to ze mną to niektóre tematy forum wyglądałyby jak dyskusje w zakładzie psychiatrycznym.


[3Czy opcja usuwania swoich wpisów po upływie jakiegoś czasu ,nie powinna być zablokowana?]


1.Jakie tematy, chętnie rzucę okiem.
2.Ja nigdy nie usuwam swoich starych postów, nawet gdy ktoś troszkę przesadzi w swoich postach, to staram się nie kasować, bo dyskusja staje się nieczytelna.
3.Myślę, że to dobra opcja, ale z tym to już do administratora, którego dawno nie było na stronie.Jeśli ktoś chciałby usunąć posty to mógłby to zgłosić do mnie.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2014, 09:03 PM
Post: #117
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Tak, miałem taką sytuację w temacie o punktacji którejś walki Pacquiao z Marquezem, gdzie mój adwersarz pousuwał swoje posty i wyszedłem na dyskutującego sam ze sobą.

Nie jestem pewien, ale chyba nie da się usuwać postów, które są w zamkniętych tematach oznaczonych kłódką. Z drugiej strony w zamkniętym temacie nie da się dyskutować, więc nie ma tutaj dobrego wyjścia Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2014, 10:07 PM
Post: #118
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
RSC-2
Z kogo taki łotr?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2014, 06:25 PM
Post: #119
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Kapował nie będę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2014, 06:21 PM
Post: #120
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
To są zupełnie dwa inne światy. Tu przynajmniej banuje się trolli takich jak NietrzeźwyTomasz i jego przyjaciel StasioKolasa. To co się tam dzieje, to po prostu woła o pomstę do nieba. Tyle hejterstwa wylewanego dziennie, że aż się niedobrze robi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości