Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
28-12-2013, 11:04 PM
Post: #41
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Co do zielonych punkcików to za ten mądry post daję Ci punkcik @Calaf .

Fajnie, że nawiązałeś do tematów na głównej z niewielką ilością komentarzy. Niemal zawsze są to komentarze na temat i sensowne. Natomiast newsy o Szpilce, Adamku, Mayweatherze i kilku innych personach należy omijać no chyba, że ktoś chce jakiegoś kwiatka znaleźć do 'najbardziej śmiesznych komentarzy'.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2013, 11:46 PM
Post: #42
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
To jest naturalne odkąd zaczęto reklamować portal bodajże na onecie czy wp, nie pamiętam za bardzo bo tam nie chadzam. Niedzielniacy kojarzą tylko Gołotę, Adamka, Diablo, teraz Szpilkę.Znam wielu niedzielniaków w PL, sporo z nich Adamka kojarzy dopiero od przenosin do HWD (tutaj zresztą też mamy kilku takich bo Adamek z Gołotą przez tą nieszczęsną walkę otworzyli pewien etap, ale oni akurat poziom trzymają i się rozwijają, tamci wchodzą pierdnąć, rzygnąć i do widzenia). Sosnowskiego kojarzą tylko z walki z Kliczką (dlatego uważam że Diablo wcale by się za wiele nie wzbogacił na PPV z Sosną).I ci ludzie na portal popłynęli. Do czasu gdy trzeba było słać sms jeszcze jakoś to wyglądało, potem kloaka. Oni gromadzą się tłumnie w tematach o Mannym, Floydzie, a przede wszystkim o polskich bokserach (Diablo i ciężcy) i w kółko piszą to samo, dochodzą klakiery i posta wartościowego nie wygrzebiesz, choćbyś chciał, poza tym paru sensownych userów dawało się łapać na tanie sztuczki i szło na słowne wymiany, więc równało poziom. W boksie kobiet czasem można było coś w komentarzach poczytać, ale nie znam się na nim, a potem zaczęła ta zaraza wchodzić tylko po to żeby dupkę Owczarzowej komentować więc też był standard. A lżejsze wagi to tylko ci, którzy się orientują, tam jest pusto. W sumie to nie było z kim tam dyskutować, a właśnie o tych kategoriach chciałem się dowiadywać najwięcej. Tutaj mogę czytać i czytać i jeśli chodzi o wiedzę czuję się często jak dzieciak bity przez mamuśkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2013, 09:47 AM
Post: #43
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
@Calaf

A mógłbyś przejść do konkretów i napisać jakiej wiedzy nabyłeś z postów pisanych tu na forum.
Czego konkretnie dowiedziałeś się ,a co nie jest ogólnie przyjętym standardem i powszechną opinię.
Chodzi mi o opinie i spostrzeżenia wolne od tego co narzuca ogólny trend.
Bo to że mejłeter ma dobrą obronę i wygrał z DLH wie nawet moja teściowa .
I wie nie dlatego że sama analizowała , a dlatego że w „telewizji” tak mówili i w niezależnych źródłach napisali.
Ale w niezależnych tylko pozornie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2013, 04:14 PM
Post: #44
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
RSC-2
Czemu wszędzie siejesz ferment?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2013, 04:48 PM
Post: #45
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
@Joker

Bo lubię.

Jeżeli ogłasza się jakąś tezę to trzeba mieć argumenty na poparcie jej.

Co w tym złego ,że zapytałem o orgumenty.

Bezmyślnego pisania jest tu zdecydowanie więcej niż na bokser.org tylko bardziej inteligentnie jest to pisane
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2013, 05:01 PM
Post: #46
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
(29-12-2013 04:48 PM)RSC-2 napisał(a):  Bezmyślnego pisania jest tu zdecydowanie więcej niż na bokser.org tylko bardziej inteligentnie jest to pisane

Big GrinBig GrinBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2013, 05:35 PM
Post: #47
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Nie edytuj takie rewelacji Martin, bo posikam sie ze smiechu.Big Grin
Zajebisty paradoks... poziom forum i tutejszych userow, bedzie ocenial ktos, kto sam wile razy pisal, ze jest... trollem i w gruncie rzeczy sie na niczym nie zna. Nie wiem, czy sie smiac, czy plakac. Nikt nie wymaga, by taki RSC2 znal sie na boksie jak Bert Sugar, ale jezeli wiadoma osoba, kilka razy napisala "cos", a gdy poproszono ja o dowody/merytoryczne argumenty, odwraca kota ogonem i pisze: "to byly klamstwa", "jestem laik", "ja sie nie znam", "nie umiem punktowac walk", wyszdl mi taki wynik bo... "jeden sedzia tez taki mial" etc.... To ja sie pytam, jaki Wy chlopaki widziecie sens dalszej polemiki?

Zreszta ten temat, to swietny przyklad... na kazda w miare sensowna odp. mamy te same banaly ubrane w inne slowa. Ja juz dluzej nie moglem, od kilku dni mam swiety spokoj(chyba, ze edytujecie te "madrosci")... Jezeli Wy macie az tak duze poczucie humoru, to zazdroszcze Panowie. Ja moglem nawet zniesc Rollinsa, czy innych kubakj-ow ale tego samozwanczego trolla... nie dalem rady. Przegralem przez ucieczke z ringu, jak Andrzej Golota. Teraz co jest lepsze... uciec, ale byc zdrowym, czy chlonac te pierdoly, i zle skonczyc?Smile

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2013, 05:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2013 05:45 PM przez Sander.)
Post: #48
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Przez takich jak Ty RSC - bez obrazy - ale to forum może zejść na psy.
Nie udzielasz się w czysto bokserskich tematach a jesteś tu tylko po to by pierdolić od rzeczy niestworzone historie.
Wszędzie próbujesz sprzedawać swoje sensacyjne newsy, wciskasz jakiś kit kórego w żaden sposób nie umiesz obronić argumentami i te teksty w stylu "mam film gdzie Oscar macha łapami"...
Ja już z Tobą polemizował nie będę i innym też to doradzam. No chyba, że chcecie aby to miejsce zamieniło się w wysypisko śmieci.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2013, 08:01 PM
Post: #49
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
@Sander.
Nie ma takiej możliwości aby przeze mnie to forum zeszło na psy.
Szybciej ja zniknę z forum niż ono zejdzie na psy.
[A film mam tylko nie mam go jak udostępnić.]

Piszesz ,że nie udzielam się w tematach bokserskich.
Nie do końca zgadzam się z taką opinią. Liczby mówią coś innego.
Ale faktem jest ,że wróżenie i zgadywanie kto wygra walkę nie jest moim ulubionym zajęciem.
Abyś nie musiał czytać moich wypocin zawsze możesz wzorem BMH zakwalifikować mnie do „ignorowanych” i masz problem z głowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2013, 08:13 PM
Post: #50
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Sander
Nie przesadzaj, RSC ma swój styl , w tych tematach niebokserskich piszę dość ciekawie.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości