Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stiverne vs Arreola II
19-12-2013, 06:13 PM
Post: #1
Stiverne vs Arreola II
Wiemy już kto najprawdopodobniej stanie do walki o przejęcie schedy po Vitaliju Kliczko i przejęciu wakującego pasa WBC wagi ciężkiej. Federacja WBC nakazała możliwie najszybsze negocjacje obozom dobrych znajomych Stiverne'a i Arreoli.

[Obrazek: 42813.jpg]

Rewanż za pojedynek z 27 kwietnia 2013 roku kiedy to w eliminatorze właśnie do pasa WBC Stiverne wyraźnie wypunktował Arreolę rzucając go przy tym na deski i mocno rozbijając.
Ja sam wypunktowałem tamtą walkę 116-113 dla Stiverne'a a sędziowie widzieli to jeszcze wyraźniej.
Kto nowym mistrzem świata panowie?

Ciekawe, że Arreola zawalczy o pas do którego przegrał eliminator całkiem niedawno Confused

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2013, 06:21 PM
Post: #2
RE: Stiverne vs Arreola II
Takie zestawienie jest trochę bezsensu, w końcu Stiverne wygrał to bezdyskusyjnie. Z drugiej strony wolę już rewanż z Arreolą niż walkę któregoś z nich z Wilderem, który absolutnie nie zasługuje na walkę o pas mistrza świata. Kto by jednak nie zdobył tego pasa to wydaje mi się, że szybko go odda...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2013, 06:25 PM
Post: #3
RE: Stiverne vs Arreola II
Najmniejsze zło: tak jak piszecie, Wilder nie zasługuje na walkę o pas po swoich dotychczasowych potyczkach.
Arreola jest za wysoko w stosunku do umiejętności, ale chwała mu za przekłucie balona Mitchella.

Jeśli do tego pojedynku dojdzie, to faworyt jest jeden: mam nadzieję, że Stiverne to wygra bo w tej chwili obok Fury'ego to mój ulubiony ciężki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2013, 06:27 PM
Post: #4
RE: Stiverne vs Arreola II
Bermane mimo cennej wygranej nad Arreolą jest przeceniany według mnie.
Druga potyczka z Arreolą dla mnie bez faworyta a wygrana Chrisa na pewno by mnie nie zdziwiła.
W końcu jakiś powiew świeżości w HW.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2013, 06:28 PM
Post: #5
RE: Stiverne vs Arreola II
@Martin
A ja właśnie żałuje, że nie doszło do starcia Wildera z Arreolą/Stivernem. Przekonalibyśmy się ile ten gość jest wart.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2013, 06:38 PM
Post: #6
RE: Stiverne vs Arreola II
@RedHawk
Ok, tylko ja bym wolał żebyśmy przekonali się na co stać Wildera nie w walce o mistrzostwo świata.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2013, 07:00 PM
Post: #7
RE: Stiverne vs Arreola II
Bermane mimo cennej wygranej nad Arreolą jest przeceniany według mnie. <- okej, ale kogo cenisz wyżej? Odbudowywującego się Chisorę? Fury'ego który tak naprawdę prócz owego Chisory z nikim konkretnym nie walczył? Dołującego Adamka? Povietkina?
Dobra, Bermane może i jest przeceniany, ale ceni się go na tle innych: Povietkin, Pulev - reprezentują jakiś tam poziom, ale tak naprawdę Bername właśnie po pokonaniu Arreoli wybił się ponad innych. Rzucić Chrisa na deski to jest cios - jasne, tłumaczyliście mi już że Bername'owi Arreola pasował - ale kto z tej czołówki byłby faworytem z nim? (Haye i Kliczko się nie liczą)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2013, 07:06 PM
Post: #8
RE: Stiverne vs Arreola II
@Gogolius
Ale tu nie chodzi o to kto jest lepszy.
Chodzi mi o to, że Stiverne nie jest tak dobry jak wielu sądzi. W walce z Arreolą nic rzucającego na kolana nie pokazał, Arreola wypadł tam słabiutko. Oczywiście to solidny pięściarz ale skoro już wymieniłeś Chisorę, Fury'ego, Adamka czy Powietkina to odpowiem : wyraźnym faworytem Stiverne by w tych walkach dla mnie na pewno nie był o ile w ogóle by nim był. Z taką pracą nóg i leniwym stylem to byłoby mu ciężko pokonać tych których wymieniłeś.
Nie uważasz?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2013, 07:17 PM
Post: #9
RE: Stiverne vs Arreola II
Gogolius
Fury oprócz Chisory ma jeszcze na rozkładzie dobrego Johnsona oraz Cunninghama.
Stiverne nie radzi sobie z technikami którzy dobrze operują jabem. Dobrą walke (może wygraną) mógłby dać USS lub dobrze dysponowany Pulew oraz Fury.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2013, 07:40 PM
Post: #10
RE: Stiverne vs Arreola II
@Martin
A dlaczego nie? jeżeli Wilder pokonałby Arreolę lub Stiverne'a przez nokaut w początkowych rundach znaczyłoby to, że gość na prawdę jest zwierzakiem w tej dywizji i zasługuje na pas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości