Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Felix Verdejo
20-12-2013, 04:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-02-2014 12:02 PM przez BMH.)
Post: #1
Felix Verdejo
[Obrazek: VICTORIA_DE_FELIX_VERDEJO_08.jpg]

Felix Verdejo[9(KO6)-0-0], to nieoszlifowany diament! Dwudziestolatek z Portoryko walczacy w lightweight, w samym 2013 roku zanotowal 8 zwyciestw. Jestem absolutnie pod wrazeniem tego co do ringu wnosi Felix. Ten dzieciak doskonale sklada serie, duzo bije po dole, ma dobra prace nog, silny cios, i fajnie lapie dystans. Dopiero dzis przyjrzalem sie mu blizej, i jestem pod wielkim wrazeniem. Niesamowicie sie zapowiada mlode pokolenie prospektow. Nie wiem jak tyle czasu umykal mi taki talencik..?
Kolejny wystep utalntowanego Felixa, jest zapowiedziany na 25 stycznia, co wazne, na tej samej gali bedzie walczyl inny prospekt-Jesse Hart. Poza tym zobaczymy Szpilke z Jenningsem, i w walce wieczoru M.Gracie z Burgosem.

Tutaj mozna zobaczyc probke tego, co ma do zaoferowania Verdejo:
Felix Verdejo vs Leonardo Chavez(Debiut):




Felix Verdejo vs Steve Gutierrez




Felix Verdejo vs Corben Page



[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2013, 07:58 PM
Post: #2
RE: Felix Verdejo
Przyjrzal sie ktos Felixowi? Jak na moje oko, to wyrosnie z niego niezly "masakrator".

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2013, 08:09 PM
Post: #3
RE: Felix Verdejo
Kto wie może gdy Miguel Cotto zakończy karierę to właśnie Verdejo będzie moim ulubionym fighterem? Oby wzorował się na rodaku.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2013, 08:20 PM
Post: #4
RE: Felix Verdejo
(20-12-2013 07:58 PM)BMH napisał(a):  Przyjrzal sie ktos Felixowi? Jak na moje oko, to wyrosnie z niego niezly "masakrator".

@BMH
Fajnie, że zamieszczasz tutaj takie materiały, dzięki temu poznałem nowego fajnego bokseraSmile.
Co do Felixa, to oczywiście po tym co tu zamieściłeś to widać, że chłopak ma ogromny potencjał. Z tym, że jak dotąd to nie walczył może z jakimiś bardzo wymagającymi rywali, co na tym etapie kariery jest normalne, zatem dopiero przyszłość pokaże czy wyrośnie z niego "masakrator". Ma papiery to na pewno.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2013, 08:29 PM
Post: #5
RE: Felix Verdejo
Wiadomka, ze jeszcze daleka droga przed nim, a i rywale pozostawiaja wiele do zyczenia. Jednak jak na ten etap kariery, to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym co prezentuje Portorykanczyk.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2013, 03:38 PM
Post: #6
RE: Felix Verdejo
Znane jest juz nazwisko najblizszego rywala Felixa, a bedzie nim Lauro Alcantar[8(KO 1)-0-0]. Nie sadze, by Lauro(ktorego de facto nie widzialem na oczy) stanowil realne zagroznie dla kogos takiego jak Verdejo, ale co dodaje walce dodatkowego smaczku, to to, ze obaj sa niepokonani, i pochodzenie obydwu piesciarzu... Meksykanie i Portorykaczycy na ogol daja fajne walki.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 01:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2014 03:45 PM przez BMH.)
Post: #7
RE: Felix Verdejo




Zaluje, ze walka zakonczyla sie tak szybko, bo chcialem bardziej rozkoszowac sie boksem Portorykanczyka. Jak ktos nie widzial tej czasowki, to polecam luknac.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 01:50 PM
Post: #8
RE: Felix Verdejo
Piękne KO , trzeba mu się przyglądać .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 01:52 PM
Post: #9
RE: Felix Verdejo
Dokladnie Krychu. Felix, ma talent, umie juz duzo i jest dobrze promowany. Jak nie wyjda w praniu jakies mankamenty jak slaba szczeka etc. to mamy przyszlego mistrza swiata.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 11:18 PM
Post: #10
RE: Felix Verdejo
Widziałem tą walkę live i w sumie na nią czekałem, bo chciałem zobaczyć walkę Verdejo na żywo, bo wtedy lepiej się patrzy na zawodnika, jeśli nie znasz wyniku, nie wiesz jak się skończy. Piękny cios, szybki, precyzyjny, nie było co po Alcantarze zbierać. To było fenomenalne uderzenie. Kostyra coś gadał, że ponoć Bob Arum chce doprowadzić do walki Felixa z Łomaczenką. To byłby KAPITALNY pokaz boksu na najwyższym poziomie i technicznym i emocjonalnym. Już czekam na tą walkę Smile

Przyszły mistrz świata? Ja nie mam wątpliwości Big Grin Chłopak o takim talencie, umiejętnościach i osobowości musi odnieść sukces. Trzymam za niego kciuki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości