Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bradley vs Pacquiao II
12-04-2014, 12:15 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2014 02:13 AM przez BMH.)
Post: #51
RE: Bradley vs Pacquiao II



[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2014, 07:57 AM
Post: #52
RE: Bradley vs Pacquiao II
Czym karmią Tima, że tak wygląda Big Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2014, 10:19 AM
Post: #53
RE: Bradley vs Pacquiao II
On w dodatku jest na diecie wegańskiej. W diecie wegetariańskiej białka nie brakuje ale wegańskiej poza brakiem mięsa i ryb nie je się też produktów mlecznych i jajek. Pytałem nawet o niego dietetyka i stwierdził, że bez odpowiednich odżywek nie utrzymałby takiego wyglądu na diecie wegańskiej. Do tego on przecież nie jest kulturystą tylko bokserem, spala mięśnie na morderczych treningach. To jest na prawdę imponująca sylwetka przy takich okoliczonościach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2014, 12:13 PM
Post: #54
RE: Bradley vs Pacquiao II
BMH, miałeś ważenie możesz podać typy Big Grin

Reakcja publiczności na Bradleya straszna, to że Pac Man jest uwielbiany to norma, ale po Rusłanie i JMM, Bradley zasługuje na więcej szacunku.

Moje prognozy się nie zmieniają, jak nie stanie się nic dziwnego (raczej ze strony Pacquaio, który ewidentnie nie będzie w formie) to Bradley zostanie zaboksowany, a jak pójdzie na wojnę to padnie wcześniej.

Typ: Pacquaio przez TKO/KO w rundach 9-12.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2014, 12:32 PM
Post: #55
RE: Bradley vs Pacquiao II
Bradley jak zwykle kozak forma, Tim wyboksuje Manny'ego. Mój typ Bradley UD .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2014, 12:41 PM
Post: #56
RE: Bradley vs Pacquiao II
Gogolius
Stawiam na... remis. Zaluje, ze tylko 30zl moglem przeznaczyc na zaklady(528zl mam do wyciagniecia), bo bylem sklonny wyrzucic duzo wiecej.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2014, 12:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2014 12:50 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #57
RE: Bradley vs Pacquiao II
Ja oficjalnie typuję wygraną Pacquiao, który ma przed sobą V walkę z Marquezem i sędziowie będą się bali kolejnej kontrowersji.

Pacman UD (Forma z pierwszej walki powinna wystarczyć). Wygrany z tej potyczki powinien głośno się domagać unifikacji z Floydem i tylko on będzie stał na przeszkodzie w organizacji.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2014, 12:59 PM
Post: #58
RE: Bradley vs Pacquiao II
BMH
Remis jest wart zagrania, ja jednak myślę, że tym razem sędziowie będą troszkę sprzyjać Pacquiao. Mogę się mylić, ale ja nokaut z jednej bądź drugiej strony niemal wykluczam i widzę zdecydowane zwycięstwo Manny'ego. Przynajmniej na kartach sędziów.
Szalenie ciekawi mnie ta walka, bo ciężar gatunkowy tego starcia będzie kosmiczny. Ile ta walka oznacza w karierach obu pięściarzy to jest nie do pomyślenia. Prawdę mówiąc nie spodziewam się jakiejś nadzwyczajnej walki pod względem sportowym, ale i tak będzie to bardzo smakowite danie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2014, 01:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2014 01:31 PM przez Gogolius.)
Post: #59
RE: Bradley vs Pacquiao II
Porażka Pacquaio faktycznie kończy jego karierę, a przynajmniej tę pod względem p4p i walk na absolutnie najwyższym poziomie. Ale porażka Bradleya wg mnie nie robi chłopakowi krzywdy. Biorąc pod uwagę co zrobił przed i po pierwszej walce z Mannym + jego wiek = spokojnie może się rewanżować Provodnikowowi czy wychodzić do każdego innego z czołówki swojej kategorii, albo kategorii obok.

Mayweather Senior dobrze powiedział, że praktycznie cała hala łącznie z sędziami może być za Filipińczykiem: prędzej spodziewam się wałka na korzyść Pacquaio niż wygranej na punkty Bradleya (choć z drugiej strony w ostatnich miesiącach werdykty notorycznie mnie pozytywnie zaskakiwały więc czemu tu ma być odwrotnie).
Oczywiście nie obyło sie bez tekstu "Floyd ograł JMM, JMM znokautował Pac Mana - o czym my mówimy", ale przytomne komentarze na głównej powinny znaleźć się na twiterze seniora Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2014, 01:38 PM
Post: #60
RE: Bradley vs Pacquiao II
Limit wałków podczas tej gali wyczerpie Vargas. Walka wieczoru będzie czysta Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości