Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chisora-Fury II
01-04-2014, 04:20 PM
Post: #31
RE: Chisora-Fury II
Jajca sobie chłopaki robicie a zwycięzca tej walki będzie bardzo blisko starcia z Władkiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2014, 06:13 PM
Post: #32
RE: Chisora-Fury II
Chciałbym żeby to Chisora w końcu dostał szanse.

Jemu nie brakuje jaj do tego i przy taktyce z Vita o ile nie będzie walił w powietrze ma szanse na zuinifkowanie tytułów. Z kolei Tyson w moim odczuciu nie dotra do 10rundy.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2014, 11:55 AM
Post: #33
RE: Chisora-Fury II
jakby nie patrzec to nikt nie ma takich szAns z Wladimirem jak Chisora. styl robi walke.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2014, 12:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2014 12:17 PM przez BMH.)
Post: #34
RE: Chisora-Fury II
Chisora, to mega przeceniany gosc. Dawalbym mu 1% szans, na mega sensacje z Kliczko. Spodziewalbym sie raczej czasowki w 3pierw szych rundach na Derrecku. Brytol, to slaby technicznie z przecietnym ciosem facio, dla Wowy to bylaby zapewne duzo latwiejsza walka niz ta z Wachem, czy Pianeta.
Szkoda, ze nie doszlo do walki z Povetkinem, bo najprawdopodobniej drugi raz dostanie baty od Furego(choc chcialbym sie mylic).Sad

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2014, 12:30 PM
Post: #35
RE: Chisora-Fury II
(02-04-2014 12:13 PM)BMH napisał(a):  dla Wowy to bylaby zapewne duzo latwiejsza walka niz ta z Wachem, czy Pianeta.

Skąd ten gość się urwał? przeważnie pisze do rzeczy, ale czasami jak jebnie jakimś tekstem to aż włosy na jajkach się prostują.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2014, 01:17 PM
Post: #36
RE: Chisora-Fury II
RedHawk
Śmiechłem Big Grin
BMH
Pianeta i Wach łatwiejszymi rywalami niż Delboy o stary...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2014, 01:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2014 01:33 PM przez BMH.)
Post: #37
RE: Chisora-Fury II
(02-04-2014 01:17 PM)Joker napisał(a):  BMH
Pianeta i Wach łatwiejszymi rywalami niż Delboy o stary...

Nie latwiejszymi, a byc moze trudniejszymi. Dlaczego nie?Smile

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2014, 01:40 PM
Post: #38
RE: Chisora-Fury II
BMH
Dla mnie Dereck jest przynajmniej level wyżej od obu panów.Wach to statyczny kołek do wypunktowania,jedyne plusy to szczęka i cios.Pianeta no cóż średniak na skale europejską nic więcej coś ala Gerber.Za to Chisora ma dobre resume,szczęka mocna(już nie betonowaSad ) i dobry styl na Władka.Mam nadzieje że Darek pokaże klase wygrywając z Furym i wtedy bardziej go docenisz Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2014, 01:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-04-2014 11:12 AM przez BMH.)
Post: #39
RE: Chisora-Fury II
(02-04-2014 01:40 PM)Joker napisał(a):  Dla mnie Dereck jest przynajmniej level wyżej od obu panów.Wach to statyczny kołek do wypunktowania,jedyne plusy to szczęka i cios.Pianeta no cóż średniak na skale europejską nic więcej coś ala Gerber.Za to Chisora ma dobre resume,szczęka mocna(już nie betonowaSad ) i dobry styl na Władka.Mam nadzieje że Darek pokaże klase wygrywając z Furym i wtedy bardziej go docenisz Smile

Widze to troche inaczej. Raczej prymitywny technicznie i dosyc waciany Derreck, w mojej ocenie dostalby czasowke szybciej niz np. Pianeta. O zabranie chocby rundy Wladkowi, nawet go nie posadzam. Kierujac sie swoja intuicja(uwierz, ze chcialbym sie mylic), widze Ukarinca ktory nokautuje brytola w kilku pierwszych rundach.

Wniosek:walka ktora jest tak samo jednostronna jak walki ze wspomnianymi Wachem i Pianeta, zakonczona w pierwszych rundach, to walka... latwiejsza.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2014, 01:51 PM
Post: #40
RE: Chisora-Fury II
Ja to widzę jeszcze trochę inaczej,Dereck robi mega forme,daję walke życia i przegrywa na punkty 116-112/117-111 Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości