Ankieta: Jak zakończy się ta walka ?
Masternak decyzją
Kalenga decyzją
Masternak przed czasem
Kalenga przed czasem
Ciężko powiedzieć
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masternak vs Kalenga
20-06-2014, 11:47 PM
Post: #31
RE: Masternak vs Kalenga
Gogolius
No co ty... Ja to naprawdę, oprócz silnego ciosu nie widzę żadnego argumentu po stronie Kalengi. Jedyna szansa dla murzyna to taka, że Master będzie chciał udowodnić, że nie boi się wymian i pójdzie na wojnę. Jeśli nie popełni tego błędu, powinien spokojnie wypunktować Kalengę. Może nie doceniam rywala Mastera, ale patrzyłem dzisiaj w dzień 5 jego walk i nie widziałem żadnego atutu, oprócz mocnego ciosu. Janusz Pindera w Puncherze powiedział bardzo mądrze, że Mateusz pod Gmitrukiem, z boksowaniem na dystans nie powinien mieć problemów z rywalem. Jeśli nie wda sę w bijatykę i nie podpali się nadziewając się na jakiś cios, powinien łatwo wypunktować Youriego.
Ja jestem spokojny, mój typ: Masternak bardzo wysoko na punkty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2014, 11:52 PM
Post: #32
RE: Masternak vs Kalenga
Nie wiem, ja mam ciągle w pamięci walkę z Drozdem i zerową zdolność zaklinczowania/uciekania spod lin po pierwszym mocnym ciosie. Pewnie Kalenga się wystrzela po półmetku, ale do 5-6 rundy może być skrajnie groźny. Jak mówię, Masternak faworytem - po prostu mam złe przeczucia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 07:30 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2014 07:33 AM przez Krzych.)
Post: #33
RE: Masternak vs Kalenga
Też mnie zaczyna już to trochę denerwować. Co 2 minuty jakiś news. I jeszcze na dobicie teksty o możliwości drugiego mistrza CW jak ten pas nie jest nic warty. A w samej walce dla mnie nie ma faworyta bo Master z walki z Drozdem może zostać znokautowany a postępów żadnych nie ma bo nie miał jak ich zrobić cofając się w rozwoju. Szkoda, że tak to wygląda ale Master sam siebie przekreślił swoimi bezsensownymi decyzjami. Choć Kalenga wydaje się jeszcze być w zasięgu, ale kto wie co on pokarze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 07:37 PM
Post: #34
RE: Masternak vs Kalenga
@Krzych
W każdym newsie jak byk jest dopisek ''Walka o pas TYMCZASOWEGO mistrza świata WBA'' , w najgorszym wypadku o ''mistrzostwo świata WBA interim'' więc nie przesadzaj.... kolejnym mistrzem świata po pokonaniu Kalengi namaścił Masternaka Dariusz Michalczewski... jako jedyny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 08:10 PM
Post: #35
RE: Masternak vs Kalenga
Badler ładne dziecko zrobił temu Azjacie.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 08:45 PM
Post: #36
RE: Masternak vs Kalenga
Słabo to wygląda, póki co.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 08:50 PM
Post: #37
RE: Masternak vs Kalenga
Po połowie dystansu jestem zniesmaczony żeby nie użyć innego słowa...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 08:58 PM
Post: #38
RE: Masternak vs Kalenga
Masternak walczy jak Diablo, z tą różnicą, że nie ma ciosu i obrony jak Piaseczynianin. Ciężko będzie, bo Kalenga wygląda całkiem świeżo.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 09:06 PM
Post: #39
RE: Masternak vs Kalenga
Murzyn trochę oslabł.Slabo jednak master walczy.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 09:10 PM
Post: #40
RE: Masternak vs Kalenga
@Pakman
To, że piaseczynianin jest lepszy niż wrocławianin to wiemy.

Słaba walka Mastera, drżę o wynik...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości