Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłkarskie okienka transferowe
20-06-2014, 08:53 PM
Post: #31
RE: Piłkarskie okienko transferowe - lato 2014
Fajne transfery robi Lechia Gdańsk. Podoba mi się, może być trzecia poważna siła w naszej lidze.
Daniel Łukasik, Dariusz Trela, Ariel Borysiuk, Maciej Makuszewski, Adam Dźwigała, wcześniej Paweł Stolarski - strasznie fajne transfery.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2014, 11:50 PM
Post: #32
RE: Piłkarskie okienko transferowe - lato 2014
Trela jest pr0, świetnie dawał radę w fifie13 Big Grin

Isla oficjalnie w Juve (był współwłasnością).

Kto zatrudni Ochoę?: >

Plota roku: Vidal do Realu (choć jak dorzucą CR w ramach zapłaty to kto wie Wink)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 11:27 AM
Post: #33
RE: Piłkarskie okienko transferowe - lato 2014
(20-06-2014 11:50 PM)Gogolius napisał(a):  Isla oficjalnie w Juve (był współwłasnością).

1.Kto zatrudni Ochoę?: >

2.Plota roku: Vidal do Realu (choć jak dorzucą CR w ramach zapłaty to kto wie Wink)

1.podobno PSQ się nim interesuje.
2.Jeśli real rzucił by odpowiednią ofertę to Vidal z chęcią przeszedł by do realu.Jednak real nie chce kolejnego konfliktowego gracza i skupia się na Krosie lub Verattim.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2014, 01:32 PM
Post: #34
RE: Piłkarskie okienko transferowe - lato 2014
Alexis Sanchez jedną nogą w Arsenalu, Kingsley Coman piłkarzem Juve.

W Polsce Legia i Lech bez poważnych strat w kadrze (w końcu poszli po rozum do głowy), Wisła sprowadziła Buchalika, Sadloka i Jankowskiego z Ruchu czyli póki co nie zamierza się liczyć w walce o mistrza.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2014, 03:22 PM
Post: #35
RE: Piłkarskie okienko transferowe - lato 2014
Kroos w Realu Madryt, Falcao prawdopodobnie też.Suarez do Barcy??A gdzie obrońcy?

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2014, 05:27 PM
Post: #36
RE: Piłkarskie okienko transferowe - lato 2014
Po co im nowi obrońcy - Pique z Mascherano i w odwodzie Bartra, to przecież środek obrony, który przyprawia rywali o drżenie kolanWink

Na razie Barcelona kupiła tylko bramkarzy, więc nie ma co dyskutować o Suarezie, który może ostatecznie w ogóle się z Anglii nie ruszy. Swoją drogą, Claudio Bravo to obecnie dużo lepszy bramkarz, niż zaliczający sporo wtop Ter Stegen, więc mam nadzieję, że to reprezentant Chile będzie numerem 1.

Co do transferu Kroosa, link poproszę, bo wydaje mi się, że to bzdura... Sam Kroos wg goal.com
Cytat:“I read things. It’s not hard to find out. But I’m saying there is nothing done."
Coś na pewno jest na rzeczy, ale póki nic nie podpisano, nie ma co się jarać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2014, 05:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2014 06:00 PM przez kubala1122331.)
Post: #37
RE: Piłkarskie okienko transferowe - lato 2014
Co do Lecha to jednak więcej zawodników odeszło niż przyszło. Jeszcze taki Arboleda, to plus, że odszedł, ale myślę, że Możdżeń czy Claasen by się przydali. Tym bardziej, że meczów dużo, a kadra wąska.
A jeszcze mówi się, że mają odejść Kamyk, Teo i Gergo, a Lech dopiero po ich transferach zacznie się rozglądać za ewentualnymi następcami. Trochę blado to widzę...
Z kolei podoba mi się Legia i jej postawa na rynków. Myślę, że dwa - trzy lata i może uda się awansować do LM Warszawianom.

Demjan w Podbeskidziu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2014, 08:54 PM
Post: #38
RE: Piłkarskie okienko transferowe - lato 2014
W tym roku będzie ciężko, nie ma rozstawienia już w 3 rundzie. Transfery Piecha i Lewczuka szału w rozgrywkach europejskich nie robią, ale uważam, że zatrzymanie wszystkich kluczowych graczy to większy plus niż wymiana dwóch odchodzących na trzech nowych.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2014, 12:39 PM
Post: #39
RE: Piłkarskie okienko transferowe - lato 2014
Hubert Adamczyk w Chelsea Londyn.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2014, 03:09 PM
Post: #40
RE: Piłkarskie okienko transferowe - lato 2014
Morata w Juve na 99%.

I tu pytanie do kibicow Realu/tych ktorzy duzo ogladali ten zespol w minionym sezonie: czy on jest wart tych 22mln?
Bo ja tu troche z przerazeniem patrze na to ze wyklada sie taka kase (Juve krezusem nie jest a dyrektor sportowy kase oszczedza i 22mln to dalby za Sancheza z Barcy a nie kogos takiego) a jeszcze bedzie chyba klauzula odkupu po roku faworyzujaca Real - dla mnie deal niedorzeczny ale opieram sie na negatywnych ocenach Moraty z internetu i zalezy mi na opiniii kogos w temacie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości