Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
14-09-2014, 05:13 AM
Post: #131
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Ja też nie pamiętam kiedy "wynudziłem" się tak podczas walki Mayweathera...

Marcosowi śmiało można dać 4, 9, 12 rundę. W 10-tej też był lepszy, ale został mu odjęty punkt.

Wygrał zasłużenie i teraz się zacznie: kto następny?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2014, 05:15 AM
Post: #132
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Przepraszam, "2, MAX 3 rundy"
Hymny to w ogóle jakaś komedia, najpierw Meksyk, później ten flecista :/ , kolejny raz hymn Argentyński i ta cała wielce znana Monica o której nigdy nie słyszałem piejąca że aż przysnąłem (co już na fleciście mi się udało).

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2014, 05:18 AM
Post: #133
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Też nie nastawiałem się na super walkę, bo tu na prawdę nie było żadnych emocji. To było prostu wiadome od dawna jak to będzie wyglądać, a wyglądało jeszcze gorzej, bo Maidana mniej atakował, on jeden wie czemu i po co. Nocki zarwanej nie żałuję bo i tak się przestawiam na tryb nocny, ale mogłem tą godzinę spędzić lepiejSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2014, 05:21 AM
Post: #134
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Flecista przy niej to mistrz świata. Tak beznadziejnie kobita darła ryja, że ja zamiast słów hymnu rozumiałem jakieś aaaaaaaaaaeeeeeeeeeeejjjoooooooooooooooooooo Tongue Pod sklepem zdarzają się podobne wokale po kilku jabolkach Smile
Ja dałem Maidanie 4 i 12 rundę. 10 była wyrównana, ale jednak to ostrzeżenie spowodowało 10-8. 9 bym Marcosowi nie dał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2014, 05:25 AM
Post: #135
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Tak na gorąco. Punktacja: rundy 4, 9 i 12 dla Maidany, runda 10 remisowa 9:9, reszta dla Floyda, czyli w sumie 116:111, tak jak u 2 sędziów.

Floyd był lepszy, niż ostatnio, "miał nogi" i ogólnie wyglądał na lepiej przygotowanego. Jednak wygląda na to, że mocne trafienia robią na nim wrażenie. Ten cep Maidany równo z gongiem kończącym 3 rundę sprawił, że 4 rundę Floyd przegrał, a do jej połowy to wyglądał na zagrożonego liczeniem.

Maidana był zbyt bierny w pierwszych 3 rundach. W 4 nie wykorzystał chwilowej słabości rywala. Potem już szans na nokaut nie było. Technika daleka od ideału, mocny cios, ale brakuje mu siły fizycznej i gabarytów na miarę prawdziwego półśredniego.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2014, 06:18 AM
Post: #136
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Punktowaliście w ogóle, albo chociaż oglądaliście Vazquez-Bey? Ja powiedziałem pas bo wiedziałem co się święci a nie chciałem zasnąć. Jak werdykt?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2014, 06:25 AM
Post: #137
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Do siódmej rundy 4-3 dla Vazqueza miałem. Później zasnąłem i się na następnej walce obudziłem. 119-109 to żart, tamte dwie pewnie dopuszczalne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2014, 08:09 AM
Post: #138
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Maidana uważa, że wygrał Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2014, 09:34 AM
Post: #139
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Nie kapuje, zamiast atakować jeszcze wścieklej, jeszcze intensywniej niż w pierwszej walce to przez pierwsze 2 rundy Maidana w sumie ''boksował'' z Floydem a później tylko sporadycznie atakował.... bez sensu. Jednak w końcówce 3 rundzie Maidana bardzo mocno trafił Floyda, nie wiem jak ten gość to ustał. Szkoda, że runda nie trwała ze 20-30 sekund dłużej...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2014, 09:49 AM
Post: #140
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Słaba walka. Najjaśniejszą postacią wieczoru był Kenny Bayless Wink Mayweather z każdym rokiem jest coraz wolniejszy i przyjmuje coraz więcej. Jak się włączy walkę z de la Hoyą, to różnica jest aż nadto widoczna. Maidana znowu mnie zaskoczył. Myślałem, że będzie gorzej przygotowany, a tymczasem znowu był w świetnej formie. Swoją drogą ciekaw jestem jak wyglądałby teraz pojedynek z Khanem. Dla Floyda widzę w tej chwili tylko 2 rywali, którzy mogą sprawić większe problemy niż Maidana: Pacquiao (Sleepy) i Lara. Mam nadzieję, że będzie nam dane zobaczyć te pojedynki, ale znając życie skończy się na Brooku albo innym Bradleyu.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości