Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
28-07-2014, 02:56 PM
Post: #21
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
Jeszcze jedno pytanie jeśli pozwolisz, jak tam jest z wpłatami i wypłatami, skoro to nie jest Polski bukmacher?
Czy można normalnym przelewem bankowym zrobić depozyt, czy będzie to działało jakoś inaczej i czy wiąże się to z jakimiś dodatkowymi kosztami (jestem zielony w tych sprawach).

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2014, 03:20 PM
Post: #22
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
Możesz spokojnie zrobić przelew bez żadnych dodatkowych opłat (w unibecie było 2.5%) i masz kasę w depozycie za 1. sekundę. Są inne sposoby, np. skrill, z którego korzysta większość grających, ale tam są chyba jakieś opłaty, więc nie radzę, a zresztą sam nie za bardzo wiem o co w tym chodzi. Co do wypłat. Również możesz na konto bankowe, również za darmo. Kaska zazwyczaj dochodzi tego samego bądź następnego dnia, jeszcze nie miałem z tym problemów.
W becie żeby wypłacić kaskę musisz za pierwszym razem przesłać skan dowodu, inaczej ci nie wypłacą pieniędzy. I pamiętaj, żeby nigdy nie wypłacać dużych kwot, powyżej 2 tysięcy. Wiesz, ustawa hazardowa, te sprawy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2014, 03:27 PM
Post: #23
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
Dzięki wielkie.
Takie jeszcze pytanie z ciekawości - skoro zwykły przelew jest za darmo a w skrillu są opłaty to czemu większość graczy korzysta ze skrilla?Wink

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2014, 03:35 PM
Post: #24
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
Ponoć jest wygodniejszy, no i nie masz zadnego ryzyka, że cię złapią na graniu, bo skrill zarejestrowany jest również za granicą i nie ma odpowiednika w Polsce. Bo jak pewnie wiesz, jest to nielegalne, nie licząc STS, fortuny i totolotka. A jak ktoś obraca wysokimi kwotami i wypłaca powiedzmy parę tysięcy to od razu by się bank zainteresował skąd taka kwota, sprawdzili by adres, zobaczyli co to jest i kłopoty gotowe. A tak odpowadzasz rocznie, nie wiem dokładnie, 20 zł i jesteś bezpieczny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2014, 03:41 PM
Post: #25
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
Nie wiedziałem, chociaż coś mi się kiedyś obiło o uszy Wink
A orientujesz się może jak jest z STSem i boksem? W sumie mógłbym grać legalnie nawet jakby trochę słabsze kursy były, jeśli byłaby solidna oferta jeśli chodzi o boks, bo mnie żadne inne sporty nie interesują.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2014, 03:47 PM
Post: #26
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
Założyłem tam kiedyś konto dla bonusu, ale nie polecam. Przede wszystkim podatek. Stawiasz 50 zł, na walkę po kursie 2.00, na becie dostajesz 100 zł, na STS-ie, 80 zł. Oferta jest jednak żadna Smile Jedna największa walka w tygodniu, wszystko.
Jeśli nie zamierzasz robić wielkich inwestycji, grać tysiącami i wygrywać grubej kasy. możesz ze spokojną głową grać na zagranicznym buku. Na tej grupie o której wspominałem w pierwszym poście, regularnie gra ponad 1000 osób i jeszcze nikogo za rękę nie złapali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2014, 03:54 PM
Post: #27
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
Nie chodzi o to, że się boję jakichś prawnych konsekwencji, bo wiem jak takie rzeczy działają w praktyce już przez samą praktykę ze ściąganiem/wrzucaniem walk w internecie, po prostu jeśli by mnie to nie wiele kosztowało to mógłbym być w porządku i wesprzeć Polaków Wink.
No ale skoro jest tak jak mówisz i nie są w stanie przedstawić porządnej oferty to moje sumienie jest czyste, bo gdybym nie mógł stawiać w zagranicznych bukach z dużą ofertą jeśli chodzi o boks, to nie poszedłbym do STSu, tylko całkiem przestałbym się w to bawić.
Ogromne dzięki za Twój czas Kubala.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2014, 04:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-08-2014 02:57 PM przez kubala1122331.)
Post: #28
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
Jako, że pierwsza gala zaczyna się już za 2 godziny już dziś sobie "pogram". Bet nie wystawił jeszcze wszystkich kursów, ale te najważniejsze już są. Mam nadzieję na lepszą skuteczność kierunków, jeśli takowa się nie pojawi będzie trzeba pomyśleć nad 2-3 tygodniową przerwą.

KIERUNKI:
1. Frankie Gavin - Leonard Bundu (piątek)
Gavin PTS 1.57

Dla mnie ten kurs to trochę śmiech na sali. Znaczy się, raczej na pewno będziemy świadkami werdyktu punktowego, ale buki praktycznie skreślają Włocha. Nie mam pojęcia dlaczego, bo to naprawdę dobry, twardy i solidny zawodnik, który w ringu zostawia serce i dusze. Pamiętam jak do jednej bramki zdeklasował naszego Rafała Jackiewicza, neutralizując wszystkie jego atuty. Dlaczego więc gram na ten bet? Głownie dlatego, że sędziów za sobą będzie miał zapewne Frankie, a po drugie on sam jest świetnym bokserem, dużo bardziej doświadczonym walkami z dobrymi rywalami niż jego dzisiejszy rywal. Dla mnie 6.50 na Bundu PTS jest value, ale dużo bezpieczniejszym typem jest Gavin PTS i myślę, że właśnie takie rozstrzygnięcie w tej walce padnie.

2. Jessie Vargas - Anton Novikov (sobota)
Vargas PTS 1.53
Kolejny dla mnie za niski kurs. Novikova przyznam się nie znam zupełnie, ale chyba bokser dostający mistrzowską szansę z rekordem 29-0 musi pokazywać określone umiejętności? Jednak pewnie nie na tyle, żeby pokonać w pierwszej obronie pasa Jessiego Vargasa, który zdobył tytuł pokonując bardzo dobrego Khabiba Allakhverdeva. W sumie kurs do ew. dubla, trebla, jak będę grał, to na pewno go wcisnę, choć wydaje mi się on całkiem nieatrakcyjny

3. Sergey Kovalev - Blake Camparello
under 8.5 rundy 1.44

Króciutko. 1,1,1,1,2,2.1,2,1,1,2,6,2,2,3,2,2,7,2,3,3,4,2,7. Oto rundy w którch swoje walki kończył rosyjski zabójca. Naprawdę nie mam pojęcia dlaczego walka miała by tym razem potrwać dłużej. Osoba Camparello na pewno tego nie gwarantuje. Mimo, że kurs niewielki to chyba warty pogrania

4. Brandon Rios - Diego Chavez
Rios PTS 2.40

Dla mnie BET TYGODNIA. Diego Chavez jest naprawdę solidnym zawodnikiem, co udowodnił w ostatniej swojej walce, stawiając megatrudne warunki Kaithowi Thurmanowi. Z kolei Rios wraca po dwóch porażkach z rąk Alvarado i Pacquiao. Pewnie trochę się zejdzie zanim wejdzie w walkę. Nokaut raczej wykluczam (chociaż nie aż tak bardzo jak w dzisiejszej walce), ale moim zdaniem kurs jest strasznie warty ryzyka. Spokojnie nadaje się na singla, którego można zagrać solidną stawką. Polecam.

5. Thomas Williams Jr - Gabriel Campillo
Campillo 3.50

Po prostu piękny kurs na Campillo, którego zrozumieć nie mogę. Nie wiem, czy buki uważają Williamsa za zbawcę półciężkiej, ale stawianie takiego weterana, zdecydowanie najlepszego technicznie obecnie świata, na przegranej pozycji z niemal juniorem, który póki co nic nie pokazał, to chyba gruba przesada. Jeśli wszystko się ułoży po mojej myśli, sędziowie będą bezstronni, a Gabriel dobrze przygotowany to spokojnie może dać lekcię boksu młodemu. Lekcję podobną jaką do czasu nokautu fundował naszemu Andrzejowi Fonfarze zabierając mu wszystkie kolejne rundy.
Dla mnie value. Szanse wejścia? Uczciwi sędziowie: 50%, nieuczciwi: 20%.

ZABAWA
BUDŻET: 313 zł
1) SINGLE:
Brandon Rios PTS
STAWKA: 30 zł
EWK: 72 zł

Gabriel Campillo
STAWKA: 15 zł
EWK: 53 zł

2) DUBEL
Kovalev - Camparello under 8.5 rundy + Gavin PTS
STAWKA: 30 zł
EWK: 68 zł

Wszystkie typy: BET365.com
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2014, 05:33 PM
Post: #29
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
Zdecydowanie nie zgadzam się z Twoim Betem Tygodnia. Moim zdaniem Chaves jest bardzo niedoceniany. Jak dla mnie on łączy w Sobie to, co dało zwycięstwo dwóm ostatnim rywalom Riosa. Aktywny Jab i siła fizyczna Alvarado(co pozwoliło mu spowolnić i wytrzymać presję Riosa), oraz świetne umiejętności walki z kontry i siła ciosu Pacquiao(co sprawiło, że Rios na dobrą sprawę poddał się w walce z nim, bojąc się wejść w kolejne kontry). Poza tym Argentyńczyk ma dobry przegląd w półdystansie i potrafi naprawdę bezlitośnie obijać korpus na wstecznym biegu.
Spodziewam się dominacji Argentyńczyka od pierwszego gongu, myślę że będzie trzymał Branona na dystans lewym prostym i obijał korpus, szybko zrobi użytek z lewego prostego Riosa kontrując go mocnymi ciosami. Jedyne, co mnie martwi to jego serce do walki, bo widziałem w dwóch walkach trochę niepokojące sygnały(Z Thurmanem i Weisem). Jeśli Rios to wygra, to moim zdaniem tylko przez nokaut i tylko w drugiej połowie walki.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2014, 09:32 PM
Post: #30
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
To mnie trochę @Mastrangelo zmartwiłeś. Nie postawiłem jeszcze na to realnej kasy, tutaj też mogę zmienić stawkowanie, ale najpierw dziś w nocy i jutro zanalizuję tą walkę jeszcze raz.
Dzięki za takie uwagi, cholernie pomagają Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości