Ankieta: Jak zakończy się ten pojedynek?
Adamek wygra na punkty
Szpilka wygra na punkty
Adamek wygra przed czasem
Szpilka wygra przed czasem
Remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
11-11-2014, 09:22 PM
Post: #401
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Adamek to było dobre.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2014, 11:41 PM
Post: #402
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
RedHawk, Historia jak z Rockiego Smile , Adamek w roli Apollo Creeda,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2014, 07:38 AM
Post: #403
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Adamek-Balboa Szpilka-Gunn.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2014, 02:09 PM
Post: #404
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Łukasz Głowacki z boxingnews.pl potwierdza na twitterze moje dane o sprzedaży PPV. Na pewno będzie to rekord, na pewno PBN III pobije wyniki sprzedaży Adamek - Kliczko i na pewno będzie to więcej niż 200 tys. sprzedanych przyłączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2014, 05:47 PM
Post: #405
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Jestem jednych z wielu tysiecy, ktorzy dolozyli cegielke do sprzedanych PPV.Smile Zajebista gala, kto by sie spodziewal, ze beda takie niespodziewane rozstrzygnicia.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2014, 07:37 PM
Post: #406
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
To fakt, gala udała się świetnie, myślę, że nawet sami organizatorzy nie marzyli, że tak się to wszystko potoczy. Pewnie z punktu promotorskiego słabo wyszło, że w większości pojedynków to faworyci polegli ale....ale to przecież świetna okazja do zrobienie kolejnej gali z cyklu PBN. Łatwo byłoby nawet wymyślić tytuł gali ''Zemsta'' , ''Odkupienie'' czy ''Chwila prawdy 2''. Chętnie zobaczyłbym rewanżowe pojedynki Syrowatka-Chudecki, Kostecki-Sołdra do tego Głażewski-Miszkiń, Masternak-Janik i jakaś główna walka z udziałem Wacha,Szpilki lub Włodarczyka (w przypadku dwóch pierwszych to mogłaby być konfrontacja między nimi). Marzy mi się, żeby boks w Polsce robiony był na zasadzie KSW. Przecież w KSW tak naprawdę nie ma zbyt dużo świetnych zawodników, Khalidov to czołówka europejska, Materla to średniak, ale ma mega serce do walki i ludzie po prostu chcą go oglądać, Bedorf to też w większości wytwór medialny, bardziej solidny średniak, o Pudzianie czy Nastuli nie wspominając. Z tym, że KSW potrafiło wypromować swoich zawodników w ten sposób, że tak naprawdę każda walka jest oczekiwana przez fanów. W przypadku PBN po raz pierwszy było podobnie. Ludzie byli ciekawi nawet tej walki kogucików (Gudel-Kaczor), odpowiednia promocja i ludziom można sprzedać WSZYSTKO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2014, 08:34 PM
Post: #407
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
(12-11-2014 02:09 PM)kubala1122331 napisał(a):  Łukasz Głowacki z boxingnews.pl potwierdza na twitterze moje dane o sprzedaży PPV. Na pewno będzie to rekord, na pewno PBN III pobije wyniki sprzedaży Adamek - Kliczko i na pewno będzie to więcej niż 200 tys. sprzedanych przyłączy.

A Kmita taki przekonany nie jest...co do tego rekordu.



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2014, 08:58 PM
Post: #408
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Znaczy się to było na konferencji w czwartek przed PBN, więc myślę, że nie ma się co tymi słowami sugerować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2014, 04:45 AM
Post: #409
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Zawyżają wynik moim zdaniem, , myśle że było minimalnie powyżej 100 tyś,
Wszystko jednak możliwe niestety.Fightcard był bardzo emocjonujący jak na Polską gale.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2014, 11:52 AM
Post: #410
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
@Wietnamskiecośtam
A skąd Ty to kur*a możesz wiedzieć? chodziłeś po domach w całej Polsce i sprawdzałeś kto wykupił transmisję? ręce opadają.........
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości