Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moskwa 27.09.2014
06-08-2014, 08:52 AM
Post: #31
RE: Moskwa 27.09.2014
Może Diablo naoglądał się mundialu i tak jak w futbolu tytułu zamierza bronić co 4 lata ? Big Grin

Naprawdę, jeśli Włodarczyk chce jeszcze zawalczyć w swoim prime i zarobić jakiekolwiek pieniądze, to musi wziąć tą walkę, no bo takiej kasy jaką daje Riabiński nie daje nikt w Europie. Może w całą sprawę zamieszane jest SHO i ewentualna walka z Floresem ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2014, 09:06 AM
Post: #32
RE: Moskwa 27.09.2014
Szkoda Diablo, ale sam jest sobie winien.Marnuje swój najlepszy czas, podobnie jak Wach, że jeden robi to przez głupotę, a drugi też przez głupotęTongue, ale także problemy z promotorem.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2014, 09:21 AM
Post: #33
RE: Moskwa 27.09.2014
Walczy o swoje, chce dostać taką samą kasę jak za Czakijew, co w tym dziwnego? jeżeli za każdym razem będzie tak ulegał to następnym razem dadzą mu kwotę nie 30 tyś a np. 60 mniejszą. To jest jego praca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2014, 09:55 AM
Post: #34
RE: Moskwa 27.09.2014
Artykuł z boxing.pl co do wczorajszego Punchera, jest ciekawie...

Cytat:Podczas wczorajszego programu "Puncher", byliśmy świadkami dość nietypowego i zaskakującego zajścia. Gościem odcinka był m.in promotor Krzysztofa Włodarczyka (49-2-1, 35 KO) i współwłaściciel grupy Sferis KnockOut Promotions, Andrzej Wasilewski. Menedżer przedstawił pokrótce sytuację oraz ogólne warunki, na jakich przygotowana została propozycja dla mistrza WBC wagi junior ciężkiej. Wasilewski nie zdradzał ani szczegółów, ani kwot, lecz co istotne, zdaniem Wasilewskiego elementy te zostały ustalone z Włodarczykiem jeszcze przed wylotem promotorów do Rosji. Tuż po powrocie Piotra Wernera z Moskwy, który miał przywieźć satysfakcjonującą obie strony umowę, okazało się, że pięściarz zmienił nieco zdanie. Zgodnie z opinią promotora, może to być efekt tzw. "złych doradców" (znajomi, rodzina), jacy pojawiają się zwyczajowo w takich sytuacjach.

- Moje warunki nie są aż tak bardzo wygórowane, ja i tak miałem zażyczyć sobie dużo więcej - powiedział wczoraj w rozmowie telefonicznej "Diablo", jakby nie rozumiejąc, że zmienia w ten sposób pierwotne ustalenia. Warto nadmienić, że pieniądze, jakie zostały wynegocjowane dla polskiego mistrza, są zdaniem Wasilewskiego większe niż te, jakich życzy sobie Tomasz Adamek za walkę z Arturem Szpilką. Jest to kwota, na jaką "Diablo" nie mógłby liczyć w występie na terenie Stanów Zjednoczonych.

- Jeśli walki nie będzie, to trudno. Jestem dorosły, mogę robić coś innego - powiedział Włodarczyk, zaskakując w studio zarówno swojego menedżera, jak i redaktora Janusza Pinderę. Bokser chciałby, aby jego gaża za walkę z Grigorijem Drozdem (38-1, 27 KO) była większa o 30 tysięcy dolarów. Przypomnijmy, że oferowane pieniądze są bliskie gaży życia boksera, jakie "Diablo" otrzymał za rywalizację z mistrzem olimpijskim, Rachimem Czakijewem. Żądania Włodarczyka mogą tym bardziej dziwić, że przez ostatnie 12 miesięcy pięściarz nie otrzymał żadnej oferty.

Promotor Wasilewski nie ma złudzeń. Jeżeli Krzysztof Włodarczyk nie weźmie tej walki, zostanie mu odebrany przez federację mistrzowski tytuł i albo zakończy karierę, albo następny pojedynek stoczy za 10 dziesięć tysięcy dolarów.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2014, 10:13 AM
Post: #35
RE: Moskwa 27.09.2014
Dziwię się Włodarczykowi. Jeżeli nie weźmie tej walki to utraci tytuł i zostaną mu tylko pojedynki o śmieszne kwoty. Skoro teraz nie ma chętnych do walki z nim, to co dopiero gdy WBC odbierze mu pas? Nic lepszego niż walka z Drozdem nie ma na horyzoncie. Przejście do HW? Do pasa WBC ustawiła się już długa kolejka, a o walki dobrze płatne będzie bardzo ciężko.

Wydaje mi się, że Włodarczyk wie o co biega i doskonale sobie zdaje sprawę z tego w jakiej sytuacji się znajduje. Myślę, że tylko blefuje, po to aby wyciągnąć od promotora większe pieniądze. Obecna rezygnacja Diablo nie jest nikomu na rękę. Ani jemu, ani Wasilewskiemu, ani kibicom. Do walki z Drozdem raczej dojdzie.

Coś ostatnio często wojaki się buntują. Szpilka, Kołodziej, Włodarczyk - ciekawe Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2014, 10:33 AM
Post: #36
RE: Moskwa 27.09.2014
(06-08-2014 10:13 AM)redd napisał(a):  Dziwię się Włodarczykowi. Jeżeli nie weźmie tej walki to utraci tytuł i zostaną mu tylko pojedynki o śmieszne kwoty. Skoro teraz nie ma chętnych do walki z nim, to co dopiero gdy WBC odbierze mu pas? Nic lepszego niż walka z Drozdem nie ma na horyzoncie. Przejście do HW? Do pasa WBC ustawiła się już długa kolejka, a o walki dobrze płatne będzie bardzo ciężko.

Wydaje mi się, że Włodarczyk wie o co biega i doskonale sobie zdaje sprawę z tego w jakiej sytuacji się znajduje. Myślę, że tylko blefuje, po to aby wyciągnąć od promotora większe pieniądze. Obecna rezygnacja Diablo nie jest nikomu na rękę. Ani jemu, ani Wasilewskiemu, ani kibicom. Do walki z Drozdem raczej dojdzie.

Coś ostatnio często wojaki się buntują. Szpilka, Kołodziej, Włodarczyk - ciekawe Smile

Może wiedzą, że nadchodzi nowy samiec alfa polskich promotorów. Pytanie tylko, kto może nim być ? Wink

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2014, 11:08 AM
Post: #37
RE: Moskwa 27.09.2014
Tak na prawdę to Szpilka zapoczątkował ten ''bunt''. Tylko on miał jaja żeby powiedzieć Wasilewskiemu co mu się podoba. Ostatnio nawet widziałem filmik na YT ze Szpilką jadącym w maluchu, gdzie mówił, że jeżeli będzie miał syna, który będzie fighterem to na pewno nie pozwoli żeby miał on promotora. Oni na prawdę mają trochę przewalone.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2014, 11:50 AM
Post: #38
RE: Moskwa 27.09.2014
Bez Wasyla taki Szpilka byłby nikim, a przewalone to ma sam A.W, bo np. uzgadnia coś z Rosjanami, a potem na antenie taki Diablo płacze, że ma za mało i nie chce boksować.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2014, 02:40 PM
Post: #39
RE: Moskwa 27.09.2014
Dziwna sprawa - teraz obejrzałem punchera. "Diablo" sprawiał wrażenie człowieka, który uważa że jest dymany na kasie. Sprawa trochę mało poważna. Dostał kwotę o jaką prosił, po czym się obraził. Możliwe, że uważa że z Rosji przyszło więcej kasy niż początkowo zakładano, ale jego gaża nie wzrosła? W każdym razie nie ma żadnej alternatywy poza Drozdem. Jak odmówi, to zabiorą mu pas za 2-3 miesięcy, a wtedy duże wypłaty Krzysztof zobaczy co najwyżej w Monopoly.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2014, 04:18 PM
Post: #40
RE: Moskwa 27.09.2014
Ej no, za co mu maja zabrac ten pas? Pokonal obowiazkowego pretendenta? Pokonal. Docelowo powinien miec pol roku spokoju szczegolnie ze o innych obowiazkowych pretendentach jeszcze nie slychac. Albo mi sie wydaje albo walka z Drozdem to dobrowolna walka, ktorej ew. nieodbycie sie pasa nie zabierze.

Co do zachowania Krzyska to powiedziano wszystko: dobra kasa z dobrym rywalem i na dobrej gali: w jego sytuacji to glupota klocic sie o 30 tys. skoro alternatyw brak.

Zamiast bic sie co 3 miesiace za 100-150tys zlotych to on czeka na strzal za milion ktory nigdy nie nadejdzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości