Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Briggs prawie utopił Wladimira ;d
11-10-2014, 01:35 PM
Post: #11
RE: Briggs prawie utopił Wladimira ;d
Marna, reżyserowana szopka.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2014, 02:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-10-2014 02:27 PM przez Adammobp.)
Post: #12
RE: Briggs prawie utopił Wladimira ;d
(10-10-2014 08:33 PM)Metzger napisał(a):  W następnym odcinku:
Władek udaje się do toalety za potrzebą. Podnosi klapę, a z klozetu wynurza się głowa Briggsa: Everywhere you go, I go! I am champ! Call me a champ!
Hahahaha.

Ja dalej myślę, że ta cała seria filmików to ustawka.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2014, 03:10 PM
Post: #13
Bug RE: Briggs prawie utopił Wladimira ;d
(16-10-2014 02:27 PM)Adammobp napisał(a):  Ja dalej myślę, że ta cała seria filmików to ustawka.
Jeżeli tak, to będę rozczarowany, że Władek końcówkę kariery ma poświęcać na takiego lamusa. Za dużo już było tych Mormecków, Wachów czy innych Pianet. Przypominam, że aktualny kontrakt braci z telewizją RTL po Pulewie przewiduje już tylko jedną walkę, a sam Władek coś przebąkiwał, że nie będzie już walczył kiedy na świat przyjdzie jego dziecko. Podejrzewam, że szykują Briggsa na ostatnią walkę Władka. Choć z drugiej strony ciężko uwierzyć, że Władek nie będzie chciał sięgnąć po komplet pasów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2014, 03:26 PM
Post: #14
RE: Briggs prawie utopił Wladimira ;d
Nie ma co sluchac przebakiwan, ostatnio widzialem wywiad z Kliczko i owszem gadal o cudownej sprawie jaka sa narodziny dziecka,ale jednoczesnie mowil ze boks sprawia mu radosc, chcialby walczyc o WBC i poki bedzie mial zdrowie i motywacje to walczyc bedzie a srubowanie ilosci obron pasow sprawia mu frajde. Wiec luzik.

Co do Briggsa, wczoraj puscilem sobie highlightsy jego walki z Witkiem i bylem zazenowany. Teraz, tyle lat pozniej to bedzie parodia a nie walka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2014, 04:09 PM
Post: #15
Bug RE: Briggs prawie utopił Wladimira ;d
Dzisiaj akurat jest czwarta rocznica walki Witek-Briggs.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2014, 05:20 PM
Post: #16
RE: Briggs prawie utopił Wladimira ;d
(16-10-2014 04:09 PM)Metzger napisał(a):  Dzisiaj akurat jest czwarta rocznica walki Witek-Briggs.

Już czwarta .Pamiętam jakby to było niedawno Smile
Ale sędzia zawinił,powinien przerwać walkę .

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2014, 09:35 PM
Post: #17
RE: Briggs prawie utopił Wladimira ;d
Jak Briggs to przetrwał to do dziś nie wiem, Witka po raz pierwszy widziałem jak opadł z sił.Co do prowokacji Briggsa, to widać mu się to opłaca, nie dość że za wszystko płaci jakąś strona bokserska( jak ktoś wcześniej pisał), to jeszcze może dostać niezła wypłatę na koniec kariery.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2014, 02:35 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2014 02:37 AM przez Wietnam.)
Post: #18
RE: Briggs prawie utopił Wladimira ;d
Briggs już 7 w rankingu WBA, strach się bać :-D ,Poważnie to ja nie sądzę żeby te wszystkie sytuację były wyreżyserowane, Cannon podrzućił Władimirowi pluskwe do samochodu i wie w ten sposób gdzie się Champion porusza i w jakim czasie :-D , , Briggs zrobi wszystko aby doczłapać się do wypłaty życia i prawdopodobnie zobaczymy jeszcze w jego wykonaniu jakiś numer,
Restauracja była, Wypoczynek nad wodą był, , Briggs wyciąga notes, po kolei wykreśla plan A, plan B, no to teraz czas na plan C.!
-Kino,Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2014, 01:05 AM
Post: #19
RE: Briggs prawie utopił Wladimira ;d
Myślę, że następnym razem Briggs zaatakuje Władimira czołgiem.
Dajcie spokój, to na kilometr wali ustawką. Panowie są już pewnie dogadani, ale zdają sobie sprawę, że sportowo tego pojedynku nie wypromują, więc kombinują inaczej. Gdy Władek zostanie już przejechany przez Briggsa śmieciarką, ogłosi, że "sprawy zaszły za daleko i musi Amerykanina znokautować". Żałosny jest ten spektakl.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2014, 09:55 PM
Post: #20
RE: Briggs prawie utopił Wladimira ;d
http://instagram.com/p/un0vgRjFoC/

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości