Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej przereklamowani
03-01-2014, 09:26 PM
Post: #31
RE: Najbardziej przereklamowani
Bojcowa dodatkowo przystopowały sprawy promotorskie (upadek Universum). Powiedzmy sobie jednak szczerze, to nie był materiał na mistrza. Taki Powietkin moim zdaniem potencjałem i talentem bije Bojcowa na głowę.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2014, 09:32 PM
Post: #32
RE: Najbardziej przereklamowani
Ciekawy temat, z niektórych postów pisanych mniej więcej 2 lata temu niezły ubaw, no ale nie zawsze się ze swoimi przypuszczeniami trafia Tongue (mam tu na myśli m. in Hucka, Szpilke...)

Przereklamowani: oprócz wspomnianych Bronera, Alvareza, Price'a dodałbym np. Solisa, Khana, Rigondeaux'a.
Jeśli chodzi o naszych to widzę na takiej liście Kołodzieja, Jonaka, Zimnocha.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2014, 09:37 PM
Post: #33
RE: Najbardziej przereklamowani
Rigondeaux przereklamowany ? Dla mnie raczej jest to obecnie najbardziej niedoceniany pięściarz na świecie.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2014, 09:48 PM
Post: #34
RE: Najbardziej przereklamowani
Dla mnie Saul nie jest przereklamowany, tzn. jezeli chodzi o ta czolowke P4P, to jasna sprawa, to bylo wszystko na wyrost i sie zgadzam. Jednak dla mnie to wciaz bardzo solidny gosc, i obok Lary glowny kandydat do rzadzenia w LM przez najblizsze kilka lat.

Rigo przereklamowany? Zaskoczenie.Wink

Solis przereklamowany? Mam wrazenie, ze jest zupelnie odwrotnie. Gdzie nie wchodze w temat Solisa, to non stop ktos po nim jedzie.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2014, 09:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2014 09:53 PM przez Martin.)
Post: #35
RE: Najbardziej przereklamowani
(03-01-2014 09:37 PM)Pakman napisał(a):  Rigondeaux przereklamowany ? Dla mnie raczej jest to obecnie najbardziej niedoceniany pięściarz na świecie.

Nie rozbrajaj mnie. Gość, który w rankingach P4P znajduje się na 3-4 miejscu (!) miałby być niedoceniany??? To jeden z najbardziej PRZEREKLAMOWANYCH bokserów dzisiejszych czasów. Tak uważam.

Co do Solisa to on również wydaje mi się być przereklamowany, gdyż wielu nadal widzi w nim nadzieje nie wiadomo na co, a on już wg mnie zaskoczy. A właściwie to co osiągnął w HW? Miał potencjał owszem. I na tym tyle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2014, 10:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2014 10:04 PM przez redd.)
Post: #36
RE: Najbardziej przereklamowani
(03-01-2014 09:50 PM)Martin napisał(a):  
(03-01-2014 09:37 PM)Pakman napisał(a):  Rigondeaux przereklamowany ? Dla mnie raczej jest to obecnie najbardziej niedoceniany pięściarz na świecie.

Nie rozbrajaj mnie. Gość, który w rankingach P4P znajduje się na 3-4 miejscu (!) miałby być niedoceniany??? To jeden z najbardziej PRZEREKLAMOWANYCH bokserów dzisiejszych czasów. Tak uważam.

Jeżeli chodzi o układy promotorskie, wsparcie TV, poparcie kibiców to Rigondeaux jest niedoceniony. Promotor ma go w dupie, TV tak samo, kibice wychodzą z jego walk - to jest to przereklamowanie? Co do tego ma ranking p4p?

Zresztą jego osiągnięcia ringowe są często umniejszane. Pokonał mocnego i groźnego Cordobę, zrobił do jednej bramki p4p boksera Donaire, zdeklasował mocnego Agbeko. Zresztą piszemy tutaj o klasie sportowej, a nie rankigu p4p.

Jak Rigondeaux jest przereklamowany, to ja nie wiem kto nie jest przereklamowany. Kubańczyk broni się sportowo jak mało który bokser.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2014, 10:04 PM
Post: #37
RE: Najbardziej przereklamowani
Martin
Z Rigondeaux to żeś do*ebał jak łysy warkoczem o kant kuli...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2014, 10:11 PM
Post: #38
RE: Najbardziej przereklamowani
Gołowkin,Kowaliew , Jennings , Zimnoch ,

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2014, 10:36 PM
Post: #39
RE: Najbardziej przereklamowani
@Krychu
Fajnie by było jakbyś zapodał argumenty jakieś dotyczące tego przereklamowania. Łatwiej by się dyskutowało. Szczególnie jeśli chodzi o Jenningsa..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2014, 11:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2014 11:01 PM przez Martin.)
Post: #40
RE: Najbardziej przereklamowani
(03-01-2014 10:02 PM)redd napisał(a):  Jeżeli chodzi o układy promotorskie, wsparcie TV, poparcie kibiców to Rigondeaux jest niedoceniony. Promotor ma go w dupie, TV tak samo, kibice wychodzą z jego walk - to jest to przereklamowanie? Co do tego ma ranking p4p?

Zresztą jego osiągnięcia ringowe są często umniejszane. Pokonał mocnego i groźnego Cordobę, zrobił do jednej bramki p4p boksera Donaire, zdeklasował mocnego Agbeko. Zresztą piszemy tutaj o klasie sportowej, a nie rankigu p4p.

Czułem, że tak będzie bo Rigo ma na tym forum wielu fanów.
Napiszę jeszcze raz, Rigondeaux jest wg mnie przereklamowany i taka jest moja ocena boksera, który zaboksował z jednym jedynym Donaire i po tej walce ogłoszono go wybitnym pięściarzem. Nie wiem jak na Was, ale na mnie jego rekord nie robi wrażenia, a klasa rywali poza wspomnianym Nonito jest co najwyżej średnia. Agbeko to taki wielki przeciwnik? Nie rozumiem fascynacji tym pięściarzem. Proszę o jakieś argumenty merytoryczne a nie takie twórcze posty jak kolegi Jokera bo nic sensownego takowe nie wnoszą...Wink

Zreszta nie musimy się na siłę przekonywać, dla jednych bokser X jest wielki a dla drugich nie i to jest zupełnie naturalne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości