Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuchnia forum.bokser.org
05-01-2015, 07:02 PM
Post: #11
RE: Kuchnia forum.bokser.org
Wole pizze z biedronki, ta z kurczakiem jest sztosem niesamowitym jeżeli chodzi o mrożonki.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2015, 07:05 PM
Post: #12
RE: Kuchnia forum.bokser.org
Mrożona pizza to profanacja, najlepsza pizza jest bezapelacyjne w pizza hut, jedynie co może się równać to domowa.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2015, 07:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2015 07:11 PM przez Martin.)
Post: #13
RE: Kuchnia forum.bokser.org
Pizza mrożona do tej z Pizza Hut to jak gala Wojaka do gali na której walczy Mayweather...Wink choć ta mrożona Guseppe daje rade.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2015, 11:43 PM
Post: #14
RE: Kuchnia forum.bokser.org
Wole kupić sobie 5 pizz z biedronki które są b.dobre w swojej klasie niż 1 w pizzeri.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2015, 12:21 AM
Post: #15
RE: Kuchnia forum.bokser.org
KrychuTMT, propsy dla ciebie Big Grin Też wole pizze z Biedronki, , przynajmniej kupiłem czasami, ja tam nie lubie wydawać hajsu na jakieś tam pizzerie, i pizzy typu :americano ,mexicano,burdello
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2015, 12:26 AM
Post: #16
RE: Kuchnia forum.bokser.org
Najlepsza pizza to jest domowa, mojej żony z szynką, serem, papryka i dużą ilością przypraw Wink A z sieciówek, wolę Da Grasso od Pizzy Hut. Mam blisko pracy, więc się czasami zamawia z kumplami na spółę i wcina w 15 minut na stołówce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2015, 12:34 AM
Post: #17
RE: Kuchnia forum.bokser.org
Co kto lubi, ja wolę wydać trochę więcej kasy szczególnie, że rzadko jadam fast-foody. W pizzy najważniejsze jest ciasto, a ciasto w mrożonkach jest niezbyt dobre, że się tak wyrażę.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2015, 12:37 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2015 12:37 AM przez CCConeser2.)
Post: #18
RE: Kuchnia forum.bokser.org
Domowa to fajny sposób na masę. Sam w tamtym tygodniu zajadałem codziennie jako trzeci posiłek. Przygotowanie jest niezwykle łatwe. Mąka, przyprawy, sól - miesza się potem dodaje rozrobnione w gorącej wodzie drożdże i ugniata się ciasto. Smaruje się oliwą blachę wykłada ciasto. Sos - koncentrat pomidorowy + przypawy + troche wody + sól. I potem się sypie, co się lubi najbardziej. 25 minut w 180 stopniach i się je. Trzeba jeść szybko, bo jak stygnie jest niedobra, ciasto jest inne Big Grin. A co do Pizzy Hut - pracowałem w sierpniu, tak jeszcze jakoś przed rozpoczęciem nauki w UK. Z tego, co pamiętam 1 osoba była z Anglii, 3 z Pakistanu, 2 z Indii oraz jakis tam pizzamaker z Iranu, tragedia. Wszystko spadało na podłogę, to się podnosiło i kładło na pizzę. Ciasto jest takie dobre ponieważ blaszka jest pryskana jakimś olejem w spreju, do tego grubszego dawało się olej palmowy. I tak najlepsze było jak stałem na recepcji - zadzwoniła Polka i napierdala Polski alfabet Big Grin.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2016, 12:34 AM
Post: #19
RE: Kuchnia forum.bokser.org
Od 5 stycznia ponownie festiwal pizzy w Pizza Hut.
No to bijemy rekord z zeszłego roku Wink.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości