Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray
26-10-2014, 01:10 PM
Post: #1
Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray
[Obrazek: azigza.jpg]
[Obrazek: golovkin-murray.jpg]
GGG ledwo co znokautował Rubio, a już znamy kolejnego rywala będzie nim dwukrotny pretendent Brytyjczyk Martin Murray.

Walka odbędzie się 21 Lutego 2015 w Monte Carlo i będzie transmitowana przez HBO i pewnie też Polsat w dobrej porze dla nas do oglądania.

Murray skazywany na pożarcie, ale nadal będzie to cenne nazwisko w dorobku Kazacha. Golovkin ma zamiar wyjść między liny aż 4 razy w 2015 także zapowiada się kolejny rok dominacji i częstych występów.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2014, 01:18 PM
Post: #2
RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray
To jest to, GGG walczy bardzo często i tylko można się z tego cieszyć. Dla mnie Murray jest mniej groźny niż Rubio (który wg mnie był najgroźniejszym rywalem Kazacha) i Golovkin powinien go łatwo odprawić. Z Murrayem jest ten problem, że jest bardzo chimeryczny. Jakby zawalczył tak jak z Martinezem to miałby jakieś szanse na fajną walkę, w skrajnym przypadku (dziwna dyspozycja GGG) nawet na wypunktowanie rywala. Ale skoro bokser jest tak dobry, jak jego ostatnia walka to tu się szykuje egzekucja w 2-3 rundach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2014, 01:30 PM
Post: #3
Bug RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray
Z jednej strony świetne nazwisko do rekordu, ale z drugiej... Rosado, Macklin, Geale, Rubio. Czy EuGeniusz naprawdę musi coś jeszcze udowadniać? Czy naprawdę musi żebrać o wielkie walki? Drogi do nich widzę dwie: wyczyszczenie kategorii, co właśnie robi, albo dążenie do jak najszybszych unifikacji. Dlatego zamiast Macklina wolałbym Taylora, który przynajmniej ma pas IBF. Bardzo chciałbym aby GGG dostał najlepsze walki (Saul/Cotto/Ward) póki jeszcze będzie w prime.

BTW Co się dzieje z pasem WBO? Kto ma walczyć o wakat?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2014, 01:50 PM
Post: #4
RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray
Korobow-Lee
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2014, 07:26 PM
Post: #5
RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray
(26-10-2014 01:10 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  Walka odbędzie się 21 Lutego 2015 w Monte Carlo i będzie transmitowana przez HBO i pewnie też Polsat w dobrej porze dla nas do oglądania.

Liczę na to, że nie polsat tylko C+, jak było dotychczas.

Co do samej walki to zwycięzca może być tylko jeden. Niech Gołowkin bije wszystkich jak leci to może doczekamy się jakiejś megawalki z jego udziałem. Oby tylko zapowiadana ilość pojedynków (4 w 2015) nie spowodowała, że szansę walki z tym wielkim pięściarzem dostaną jakieś ogóry.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2014, 07:34 PM
Post: #6
RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray
Walka Gołovkina, więc pewnie zatroszczy się o transmisję Canal+. Ważne, żeby gdzieś było, będzie łatwiej o streama, do tego z polskim komentarzem. Ja się cieszę za to, że chociażby walkę Hopkins - Kowalev obejrzę sobie na spokojnie i bez nerwów.

Co do samej walki. Faworyt jest jeden i wynik może być jeden. Ale taka walka należała się Murrayowi jak psu buda. Ja trzymam kciuki za Brytyjczyka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2014, 07:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-10-2014 07:49 PM przez Krzych.)
Post: #7
RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray
Powiedziałbym, że to walka numeru dwa z numerem jeden tej wagi, ale po tym co ostatnio pokazuje Murray to można by z tym polemizować. Ja wiem, że trudno wypaść dobrze na tle tak patologicznego anty boksera jak Spada, ale Martin wyglądał na prawdę mizernie. Wygląda na to, że walka po presją jest jego największą słabością, a w walce z GGG to nie wróży niczego dobrego. GGG stale wywiera presję i robi to 70 razy lepiej niż Spada, który wywiera ale chęć wskoczenia do telewizora i wpakowania ku kulki w łeb za ten anty boks.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2014, 07:51 PM
Post: #8
RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray
Krzych
Mówisz, że walka pod presją jest jego największą słabością? Ja wiem, chłopak poleciał do Argentyny i przy kilkunastotysięcznej publiczności negatywnie nastawionej do niego spokojnie wypykał wielkiego przecież mistrza.
Myślę, że styl robi walkę. Ze Spadą było jak było. Z GGG będzie o wiele wiele lepiej, liczę na zaciętą wojnę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2014, 10:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-10-2014 10:52 PM przez Krzych.)
Post: #9
RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray
Pod presją fizyczną w ringu, a nie presją psychiczną... Choć jedno z drugim na wiele wspólnego. Po prostu chodzi mi o pressing.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2014, 04:33 PM
Post: #10
RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray
Golovkin tym razem będzie miał trudniej,Murray wydaje się dość twardy i niewygodny.Tak czy inaczej GGG wygra i mam nadzieje że potem już tylko walki unifikacyjne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości