Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jorge Linares - Javier Prieto
14-11-2014, 03:42 PM
Post: #1
Jorge Linares - Javier Prieto
Tak!! Jest to na co czekalem i to, czego się spodziewałem. Już 30 grudnia o wakujący po Omarze Figueroi zmierzy się fenomenalny Jorge Linares z Javierem Preto. Zdecydowanym faworytem w moim odczuciu jest Linares, ale jeszcze dzisiaj przestudiuję rywala z Meksyku. Pamiętam dobrze jak oglądałem na żywo DeMarco - Linares. Byłem zaskoczony Linaresem ta szybkość, te kombinacje i inteligencja. Do 10. rundy wszystkie zaliczyłem bokserowi z Wenezueli. W 11. rundzie byłem strasznie zawiedziony, bo sędzia po prostu poddał Linaresa. Fakt, że jego twarz przypominała krwawą maskę, ale to było jakieś 20-30 sekund do gongu. Potem ta kompromitująca porażka z Thompsonem..

Na tej samej gali, w Japonii zaprezentują się również: Narvaez, Yaegashi.

Jakie są wasze typy? Ostatnia walka z Terrym świetna - lanie w 1.rundzie i ten nokaut po prawym sierpowym w drugiej. Mam nadzieję, że odbędzie się bez niespodzianek i zwycięzca będzie tylko jeden Smile.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2014, 04:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2014 05:22 PM przez Wietnam.)
Post: #2
RE: Jorge Linares - Javier Prieto
Pamiętam walkę z Antonio De Marco,Myślałem że Meksykanin spokojnie wygra tamtą potyczke, Jorge zaskoczył inteligencją, pracą nóg technicznie świetnie,aczykolwiek decyzję o poddaniu uważam za słuszną,Kolumbijczyk to ciekawy pięściarz i uważam go za faworyta w starciu z Meksykańcem ,Terrego odprawił migiem Linares., , musze zobaczyć jeszcze ostatnie dwie walki Prieto z Cano, na you tubie.
Dobra Gala.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2014, 05:56 PM
Post: #3
RE: Jorge Linares - Javier Prieto
Uwielbiam boks Linaresa. I to na niego stawiam, choć Prieto może być wymagającym rywalem. Myślałem, że jak co roku nie będzie ciekawej walki w przerwie świątecznej, a tu proszę! Good news!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości