Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BRADLEY vs CHAVES. .Las Vegas
14-12-2014, 06:28 AM
Post: #31
RE: BRADLEY vs CHAVES. .Las Vegas
A Lee wygrał! A Lee wygrał! Big Grin
Ale czad Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 06:29 AM
Post: #32
RE: BRADLEY vs CHAVES. .Las Vegas
Bradley kiepściutko. Tak wysoko notowanemu zawodnikowi po prostu nie przystoi toczyć takich walk. Zawodnikowi, który pokonał Marqueza nie przystoi toczyć walk w tak słabym stylu. Bradley mógłby być bardzo dobrym bokserem, ale wybrał chaos, cepy zza dupy, utratę twarzy i wózek inwalidzki.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 06:31 AM
Post: #33
RE: BRADLEY vs CHAVES. .Las Vegas
A tyle co gadał, że w walce z Pacquaio II wybrał złą taktykę i nastawił się na nokaut, bo bał się wałka na swoją niekorzyść (w ramach "naprawy błędu z pierwszej walki"). I teraz stwierdził, że musi boksować swoje, w czym jest najlepszy, a resztę zostawić sędziom. Że trzeba robić to co ma robić bokser, a sędziują inni.

Ech Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 06:33 AM
Post: #34
RE: BRADLEY vs CHAVES. .Las Vegas
Jakaś moda na niewyciąganie wniosków nastała ostatnio. Jedyny Khan zrozumiał swoje błędy i pracuje nad nimi. A reszta, Bradley, Mares, niczego się nie nauczyli, a nawet walczą jeszcze głupiej niż wcześniej.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 06:34 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2014 06:41 AM przez Wietnam.)
Post: #35
RE: BRADLEY vs CHAVES. .Las Vegas
walkę wygrał , z 3 rundy można zapisać na konto Chavesa, ale występ bardzo średni,Chaves jednak niewygodny przeciwnik.

Pindera do tej pory oszukuje sam siebie samego że Benavidez wygrał z Herrerą zasłużenie.

Remis no ja pierdyle co za werdykty na tej gali ,,,,,,,,

. 114-114, 116-112 Chaves, 115-113
Bradley.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 06:42 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2014 06:42 AM przez Krzych.)
Post: #36
RE: BRADLEY vs CHAVES. .Las Vegas
HeheheSmile Trzeba wypunktować. Walkę Herrera-Benavidez, bo walka Bradley-Chavez była na o wiele zbyt małym poziomie technicznym żebym miał ją oglądać kolejny raz, w dodatku w całości.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 06:45 AM
Post: #37
RE: BRADLEY vs CHAVES. .Las Vegas
Na ostatniej rundzie Thurmana zasnalem, jak sie obudzilem to konczyl sie Amir, i w polowie byl Bradley. Benavideza nie widzialem, i tego bardzo zaluje, tym bardziej ze WP pisze o kontrowersjach. Jak Verdejo? Jakas efektowana czasoweczka? Spence widzialem na poczatku, niezle obil rywala.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 06:45 AM
Post: #38
RE: BRADLEY vs CHAVES. .Las Vegas
Co?! nie dali Timothiemu zwycięstwa? Big Grin
o kurde ja pierdzielę Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 06:46 AM
Post: #39
RE: BRADLEY vs CHAVES. .Las Vegas
(14-12-2014 06:45 AM)Gogolius napisał(a):  Co?! nie dali Timothiemu zwycięstwa? Big Grin
o kurde ja pierdzielę Tongue

Tak zwana Arumowa karma.Big Grin Widzilem druga polowe walki, i dla mnie wiekszosc rund pod Tima, ale zaspany bylem, wiec wypunktuje jutro w nocy dopiero.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 06:49 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2014 06:50 AM przez Wietnam.)
Post: #40
RE: BRADLEY vs CHAVES. .Las Vegas
116-112 Chaves , no to tego sędziego trzeba zaaresztowac,Ja wybrałem jednak walkę Bradley-Chaves , i jak widać i słychać wybrałem gorzej, dałem Argentyńczykowi 3 rundy w tej walce
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości