Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sęk vs Krasniqi (20.12.2014, Monachium)
24-11-2014, 06:03 PM
Post: #1
Sęk vs Krasniqi (20.12.2014, Monachium)
Fajne zestawienie zawodników z szerokiej europejskiej czołówki. Co można powiedzieć o Krasinqim? Widziałem go tylko w dwóch pojedynkach z Sahinem i Cleverlym. O ile z Turkiem wypadł bardzo dobrze, to z Clevem nie miał nic do powiedzenia i dostał solidne lanie w tamtym pojedynku.

Obydwaj wydają się być dosyć wątli fizycznie i bez mocnego ciosu. Sęk wydaje mi się, że jest lepiej ułożony technicznie i taki rywal jak Robin powinien mu pasować. Krasniqi to nie cepiarz Woege, który stłamsi Polaka fizycznością. Moim zdaniem Sęk może wypunktować rywala.

Do walki jeszcze niecały miesiąc, ale Sęk zdaje się, że jest w rozruchu. Musi jednak pokazać formę lepszą niż w dwóch ostatnich pojedynkach, bo po bliskiej walce werdykt może pójść na konto gospodarza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2014, 06:40 PM
Post: #2
RE: Sęk vs Krasniqi (20.12.2014, Monachium)
Ciekawe od kiedy o niej wiedział. Bo jak znowu chwilę przed i ma 3 tygodnie na przygotowania to słabo to widzę. No ale zawsze lepiej tak niż się kisić całą karierę, a potem pójść do więzieniaBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2014, 03:11 PM
Post: #3
RE: Sęk vs Krasniqi (20.12.2014, Monachium)
Walka już dziś. Macie jakieś typy? Wink

Dziwią mnie kursy u bukmacherów, które zdecydowanego faworyta widzą w Krasniqim (1.17). Widziałem Krasniqiego w 4 walkach i w żadnej nie zrobił na mnie jakiegoś piorunującego wrażenia. W końcu zdeklasował go Cleverly, to była łatwa walka dla Brytyjczyka. Według mnie Albańczyk boksuje na podobnym poziomie co Darek. Na neutralnym terenie postawiłbym na Sęka, myślę że jego odwrotna pozycja i walka na dystans nie będą specjalnie pasowały rywalowi. Darek musi być uważny, bo mimo że Krasniqi nie jest żadnym wielkim puncherem, to potrafi on zaskoczyć oponenta niekonwencjonalną akcją (np, bezpośrednim prawym podbródkowym). Sęk nie wyglądał za dobrze w dwóch ostatnich pojedynkach, jednak liczę że teraz jego przygotowanie i nastawienie mentalne będą znacznie lepsze. Stawiam wbrew bukmacherom: Sęk na pkt. Obydwaj są solidnymi średniakami, ale myślę że optymalnie przygotowany Sęk ma więcej atutów czysto bokserskich.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2014, 03:58 PM
Post: #4
RE: Sęk vs Krasniqi (20.12.2014, Monachium)
Darek, jest zdolny wygrac. Dla mnie walka bez wyraznego faworyta. Stawiam jak Redd- Sek na punkty.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2014, 04:40 PM
Post: #5
RE: Sęk vs Krasniqi (20.12.2014, Monachium)
(20-12-2014 03:11 PM)redd napisał(a):  Walka już dziś. Macie jakieś typy? Wink

Sęk ma sporą szansę wygrać z Krasniqim na punkty, ale musi boksować lepiej niż z Woge. Walka w Niemczech więc trzeba wziąć poprawkę na to, ale jestem dobrej myśli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2014, 04:50 PM
Post: #6
RE: Sęk vs Krasniqi (20.12.2014, Monachium)
Krasniqi jest trochę lepszy niż na przestrzeni kilku ostatnich lat, ale proszę was. Kogo on pokonał. Sahin, Danso - zawodnicy, którzy nabijali rekord. W ogóle Niemcy rozpaczliwie liczą na kolejnego mistrza świata "prawieniemieckiego", bo prawie wszyscy to uchodźcy z tych czołowych. Liczę na Polaka, a jeśli przegra przed czasem, to niech zmienia narodowość na Czeską, tak jak Pavel Glazevsky. Widzieliście walkę Sęka z Velozo? Była wyrównana czy nie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2014, 05:22 PM
Post: #7
RE: Sęk vs Krasniqi (20.12.2014, Monachium)
Cytat:W ogóle Niemcy rozpaczliwie liczą na kolejnego mistrza świata "prawieniemieckiego", bo prawie wszyscy to uchodźcy z tych czołowych.

Krasniqi urodził się w Kosowie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2014, 05:22 PM
Post: #8
RE: Sęk vs Krasniqi (20.12.2014, Monachium)
Również myślę że wygra Sęk oczywiście na mojej/waszej karcie,o oficjalnym werdykcie nie warto dyskutować Undecided
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2014, 05:24 PM
Post: #9
RE: Sęk vs Krasniqi (20.12.2014, Monachium)
(20-12-2014 05:22 PM)saliman1 napisał(a):  
Cytat:W ogóle Niemcy rozpaczliwie liczą na kolejnego mistrza świata "prawieniemieckiego", bo prawie wszyscy to uchodźcy z tych czołowych.

Krasniqi urodził się w Kosowie.

Ale czy Krasniqi walczy w Kosowie? Przeczytaj jeszcze raz o co mi chodzi. Krasniqi ma niemieckie obywatelstwo
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2014, 05:28 PM
Post: #10
RE: Sęk vs Krasniqi (20.12.2014, Monachium)
Ok, rouzumiem. Myślałem, że chodziło o ci to, że Niemcy liczą na "swojego" mistrza świata, bo ci obecni to uchodźcy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości