Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie sylwestrowo-noworoczne
31-12-2014, 12:52 PM
Post: #11
RE: Pytanie sylwestrowo-noworoczne
Maynard
Właśnie temat TT do tego powstał,ja jestem za tym żeby został tylko jeżeli to szambo nie będzie się wylewać na zewnatrz.W pozostalych tematach wnosze o higiene wypowiedzi,nie wiem jak inni ale ja absolutnie nie biorę do siebie co jest w tt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 01:12 PM
Post: #12
RE: Pytanie sylwestrowo-noworoczne
Gdybym nie rozumiał, jaki jest sens tego tematu, już dawno bym wlepił bany. Tylko nie jestem pewien, czy takie bluzgi nawet dla żartu mają sens na publicznym forum.

Wiecie, jaka może pójść fama o bokser.org z tego powodu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 01:18 PM
Post: #13
RE: Pytanie sylwestrowo-noworoczne
Maynard
A da się ustawić by ten temat był ukryty(tylko dla userow)?Zresztą jak chcesz to kasuj,po pewnym czasie mogłoay dojść do dziwnych rzeczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 01:49 PM
Post: #14
RE: Pytanie sylwestrowo-noworoczne
(31-12-2014 01:12 PM)Maynard napisał(a):  Gdybym nie rozumiał, jaki jest sens tego tematu, już dawno bym wlepił bany. Tylko nie jestem pewien, czy takie bluzgi nawet dla żartu mają sens na publicznym forum.

Wiecie, jaka może pójść fama o bokser.org z tego powodu?

Zgadzam sie z Maynardem. Jak chcecie sie w zartach wyzywac, to mozna to robic przez mail. Po co inni maja to widziec? Robicie to na pokaz, czy dla siebie?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 01:55 PM
Post: #15
RE: Pytanie sylwestrowo-noworoczne
Ja akurat na pokaz(o to chodzi w tt)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 02:00 PM
Post: #16
RE: Pytanie sylwestrowo-noworoczne
Nie ma sie co dziwic, ze pozniej ludzie pisza, ze org jest gorszy jak onet. Dla mnie temat TT i to co tam mozna przeczytac, jest na zenujaco niskim poziomie. Zwykly smietnik, ktory moim zdaniem powinien byc usuniety jak najszybciej, zanim zobaczy to ktos z konkurencji.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 02:02 PM
Post: #17
RE: Pytanie sylwestrowo-noworoczne
Prawda odkad pojawił się @Coneser poziom drastycznie spadł,obrażanie,tworzenie tematów by obrażć-dno.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 02:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-12-2014 02:04 PM przez BMH.)
Post: #18
RE: Pytanie sylwestrowo-noworoczne
(31-12-2014 01:55 PM)Joker napisał(a):  Ja akurat na pokaz(o to chodzi w tt)

Tak?Gdzie jest napisane, ze o to chodzi o to by sie wyzywac na pokaz?


Jako, iż jest to Offtop można trochę wyjść poza realia i "pobawić się" w cos takiego. Jakby ktos nie zrozumial, to wklejam calosc.

Zostałeś zakontraktowany jako rywal bardzo utalentowanego i utytułowanego boksera. Na przygotowania masz tylko zaledwie 3. miesiące, mając do wyboru najlepszą elitę trenerską na swiecie.

Dostępni trenerzy:
A)Freddie Roach
B)Floyd Mayweather Sr.
C)Virgil Hunter
D)Uli Wegner
F)Nazim Richardson
G)Roy Jones Jr.

Jest to twoja jedyna walka w karierze a wynagrodzenie zależy od tego jak długo wytrzymasz w ringu. Jaką obierzesz taktykę i pod wodzą, którego trenera będziesz chciał zacząć przygotowania? Możesz wybrać dwóch trenerów.
Ja osobiście wybrałbym Jonesa Jr. i Wegnera. Niemiec odpowiadalby za szczelną, jednak dość prostą obronę a Jones za resztę. Jaką bym obrał taktykę? Obrona Wegnera+Mayweathera+styl Hopkinsa+umiejetnosci Jonesa. Jednym słowem starałbym się zadawać jak najmniej ciosów, walcząc brudno i sporo klinczując. Jak by było u was

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 02:03 PM
Post: #19
RE: Pytanie sylwestrowo-noworoczne
Trash talk to najlepszy temat na tym forum, nie wiem o co chodzi Big GrinBig GrinBig Grin.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 02:08 PM
Post: #20
RE: Pytanie sylwestrowo-noworoczne
@BMH

Tak z ciekawości. A co się stanie jak zobaczy to ktoś z "konkurencji" ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości