Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24 marca - polscy ciężcy i nie tylko w USA
30-01-2012, 08:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2012 08:13 PM przez Adammobp.)
Post: #1
24 marca - polscy ciężcy i nie tylko w USA
http://www.bokser.org/content/2012/01/29.../index.jsp

24 marca w USA na jednej gali pojedynki stoczą: Wach, Szpilka, Majewski, Łaszczyk i uwaga... David Price! Świetna gala z 3 ciekawymi zawodnikami wagi ciężkiej. Dzięki postaci Davida Price o Polakach też pójdzie sporo wiadomości w świat. To wielka szansa, ale i zaszczyt, że mogą walczyć na gali razem z medalistą olimpijskim i jednym z najgorętszych prospektów w wadze ciężkiej.

Czekam z niecierpliwością na tę galę. I liczę, że TVP ją pokaże.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-01-2012, 10:22 PM
Post: #2
RE: 24 marca - polscy ciężcy i nie tylko w USA
Ja bym wolal zeby Polsat bo juz wole Kostyre zamiast tego TVPowskiego komentatora i belkoczacego Diablo, ktory nie konczyl zadnej wypowiedzi w walce Klitschko v Haye. Janusz Pindera moglby to naprawic ale i tak wciaz wole Polsat, ktory nie ucina przerm miedzy rundami, ktore dla mnie da elementarna czescia piesciarskiego widowiska.

Co do samych pojedynkow to jak najbardziej ciekawa gala. Dla mnie jako wielkiego fana HW to niezla gratka. Fajnie tez, gdyby taki Price z Wachem sie zmierzyl ale to mam nadzieje przyjdzie w czasie.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-01-2012, 09:33 AM
Post: #3
RE: 24 marca - polscy ciężcy i nie tylko w USA
Bardzo fajnie że Polacy powalczą na takiej gali,co prawda stawiam na Mariusza Wacha jako najciekawszego zawodnika wagi ciężkiej, ma odpowiednie warunki fizyczne do rywalizacji z najlepszymi, w szczególności z Kliczkami... Szpila, no cóż, młodzik z zawzięciem, ale nie okrzesany, dużo pracy przed nim zanim zacznie się liczyć, no i musiałby zawalczyć z kimś z wyższej półki żeby pokazał na co go stać... a co do telewizji to tylko Polsat z Kostyrą i Kulejem świetny duet!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-01-2012, 11:32 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-01-2012 11:33 AM przez Figg.)
Post: #4
RE: 24 marca - polscy ciężcy i nie tylko w USA
Kostyra i Kulej świetnym duetem?

Pod jakim względem? Wiedzy o boksie, czy obiektywnej analizy walk?

Kostyra jeszcze od biedy ujdzie, fajny głos i dobrze ubarwia pojedynki, ale Kulej, z całym szacunkiem dla osiągnięć w boksie amatorski, obecnie wie o tym sporcie tyle, co nic.


Ach, jak przypomnę sobie wygraną walkę Adamka z Dawsonem Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-01-2012, 11:50 AM
Post: #5
RE: 24 marca - polscy ciężcy i nie tylko w USA
Ostatnio galę Polaków w USA pokazała TVP, więc może podobnie będzie tym razem. Tym bardziej, że ta gala zapowiada się na bardziej huczną niż poprzednia.

Na duet Kostyra & Kulej raczej na razie nie ma co liczyć. Kulej jak wiadomo przechodzi rehabilitację. Oby wrócił do takiego stanu zdrowia jak sprzed benefisu Olbrychskiego.

Ale ja tego duetu komentatorskiego wysoko nie oceniałem. Oni dziwnym trafem bardzo często widzieli rzeczy, których nikt nie widział, bo ich nie było... Szczególnie Kulej. Zaś Kostyra ma swoje fajne teksty typu "wolny jak keczap", "jest tak silny, że mógłby przenieść górę do Mahometa". Potrafi śmieszyć, potrafi prawdę dosadnie powiedzieć, ale i potrafi przynudzać.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-02-2012, 08:42 PM
Post: #6
RE: 24 marca - polscy ciężcy i nie tylko w USA
Adammobp

Nieprawda,ostatnią galę z udziałem Polaków z Uncasville pokazywał Polsat Sport.Boksowali wtedy Szpilka,który miał problemy z Saulsberrym czyli bumem wyciągniętym z McDonalda,miałem wówczas deja vu z pamiętnej walki Bonin vs Sylvin na warszawskim Torwarze,nieoczekiwanie przegrał Przemek Majewski przez KO w 6 rundzie z mocno bijącym Kolumbijczykiem Jose Miguelem Torresem i Wach wygrał przez TKO w 6 rundzie z Gavernem który na 2 dni przed galą zastąpił niedopuszczonego przez komisję lekarską Olivera McCalla.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-02-2012, 12:40 PM
Post: #7
RE: 24 marca - polscy ciężcy i nie tylko w USA
Rzeczywiście, masz rację. Coś mi się popieprzyło z galą, na której walczył Wach z Kevinem. Tamtą pokazała publiczna.

A ja osobiście wolę komentarz Szczęsnego w boksie (choć fanem sposobu komentowania skoków przez niego nie jestem) niż Kostyrę na Polsacie.

I jeszcze jedno. Jak Price dojdzie do porozumienia z Furym, to jednak nie wystąpi 24 marca na tej gali. Z jednej strony szkoda, takie nazwisko przydałoby się, ale może to lepiej. Na walkę Fury vs Price też czeka wielu kibiców, również Polaków.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-02-2012, 11:40 AM
Post: #8
RE: 24 marca - polscy ciężcy i nie tylko w USA
Nie ma się co podniecać tą galą, bo jedynie walka Wacha może być dość ciekawa. Przeciwnicy Szpilki, Majewskiego i Łaszczyka są jeszcze nieznani i na pewno będą to jakieś bumy z łapanki w ostatniej chwili. Może Majewskiemu jest potrzebny słaby przeciwnik na przetarcie po porażce przez nokaut, ale Szpilka i Łaszczyk powinni już zacząć walczyć z rywalami na pewnym poziomie. Co do Price'a, to jeszcze nie wiadomo, czy w ogóle wystąpi na tej gali. 43-letni emeryt z Gwadelupy (Josue Blocus) jako rywal dla boksera, który błyskawicznie rozprawił się z Dallasem i McDermottem to kompletne nieporozumienie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-02-2012, 04:09 PM
Post: #9
RE: 24 marca - polscy ciężcy i nie tylko w USA
Szpila z tym Marbrą bedzie walczyl. Sam o tym mowil, ze walka jest tylko przelozona a nie odwolana.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości