Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka waga rękawic?
02-01-2015, 10:48 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2015 11:13 AM przez Slavko.)
Post: #1
Jaka waga rękawic?
Witam, chciałbym się zapytać jaką wagę rękawic mogę kupić przy wzroście 175 cm i 65 kg wagi? Ewentualnie kupić z Mastersa czy z Dragona?

http://www.domenasportowa.pl/product-pol...BT-31.html

http://www.sport-shop.pl/rekawice-bokser...kazje.info

Jak myślicie które by były lepsze dla początkującego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2015, 02:09 PM
Post: #2
RE: Jaka waga rękawic?
Na sparingi wziąłbym 12oz, bo są trochę bardziej zamortyzowane. Chociaż jak ćwiczyłem, to ja miałem 8oz do sparingów, ale wiesz, kto to sprawdzał Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2015, 11:24 PM
Post: #3
RE: Jaka waga rękawic?
Dzięki, a które byś wybrał z tych dwóch wyżej wymienionych?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2015, 11:47 PM
Post: #4
RE: Jaka waga rękawic?
Ja wybrał bym Dragona.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2015, 12:55 AM
Post: #5
RE: Jaka waga rękawic?
Boksowałem w rękawicach marki: Everlast, Lonsdale oraz Masters. Masters i te "Dragony", to najczesciej kupowane rękawice, bo są w dostępnej cenie i dobrej jakości. Różnica jest pewnie żadna, ale iż Mastersy były spoko, to bym je wziął.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2015, 10:58 AM
Post: #6
RE: Jaka waga rękawic?
Dzięki all, macie SOG'a. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2015, 01:46 PM
Post: #7
RE: Jaka waga rękawic?
Temat widzę skończony, ale się wypowiem.
Boksowałem w starych rękawicach Espada IMHO najlepsze jakie miałem, trwałe dostałem je od wujka i sam boksowałem w nich kilka lat, choć miały z 10 lat. Jak zaczął rzep puszczać i były już mocno rozbite, to zakupiłem Everlast, zakup kompletnie nieudany, nie dość że drogie, to jeszcze mało wytrzymałe, choć mega wygodne. Na koniec dostałem w prezencie rękawice z Reebok, ale o nich nic złego,ani dobrego nie można powiedzieć.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2015, 06:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-01-2015 06:36 PM przez Krzych.)
Post: #8
RE: Jaka waga rękawic?
Mam teraz Everlast Pro Style czy jakoś tak. Syntetyczny materiał. Bardzo fajne, choć niepotrzebnie kupiłem 12 oz, trzeba było 10. Na pewno nie polecam marki Venum. Nie dość, że nie potrafią zrobić zdjęcia i czarne rękawice na zdjęciach z akucji są brązowe, to jeszcze jakość jest taka że... Odebrałem, założyłem, zdjąłem i oddałem. 209 zł kasować za takie coś... Everlasty to jakieś 160 i są świetne.

Choć trzeba przyznać, że jakość tych wszystkich rękawic nie powala i jak się potrenuje kilka lat i chce się już zadawać precyzyjne ciosy to jest problem, bo te rękawice nie leżą na dłoniach jak druga skóra. Granty podobno tak leżą. Ktoś się orientuje w ogóle ile takie Granty kosztują? Albo może tylko ja tak mam, że bez rękawic wszystko super, a w rękawicach nie mam takiego wyczucia.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2015, 07:29 PM
Post: #9
RE: Jaka waga rękawic?
Granty stoją koło 350 funtów Big Grin .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2015, 10:05 AM
Post: #10
RE: Jaka waga rękawic?
a do wzrostu 165cm i wagi 78 kg jakie rękawice będą odpowiednie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości