Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
23-04-2017, 12:22 PM
Post: #871
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
(23-04-2017 12:05 PM)kubala1122331 napisał(a):  Nawet Eddie Hearn był zszokowany tą punktacją. Chyba Jankowiak nie dostanie kolejnego zaproszenia na Wyspy Brytyjskie.
A ja myślę, że dostanie. On chciał tam wszystkim pokazać, że jest "człowiekiem, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych".

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2017, 02:59 PM
Post: #872
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Lubiłem Jankowiaka, ale zaczyna ostatnio coraz bardziej zwracać na siebie uwagę, a w sportach sędziowie tego jakby robić nie powinni. Tongue

Było pytanie: Tak, Jankowiak jest ringowym, ale też punktowym od paru lat co najmniej. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2017, 04:31 PM
Post: #873
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Paweł Kardyni takiej maniany z punktacjami nie odstawia na galach Suerlanda przy których często jest punktowym
jak wczoraj Jankowiak, niech on lepiej będzie tylko ringowym Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2017, 06:24 AM
Post: #874
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Wyniki z gali w Tunica w USA:
Yordenis Ugas - Nelson Lara SWW TKO2
Lewan Gwamiczawa - Oscar Molina SWW UD
Charles Martin - Byron Polley HW KO2

Nokaut Martina na Polleyu w 2 rundzie to żadna rewelacja, bo Polley zwykle jest nokautowany już w pierwszej.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2017, 10:00 AM
Post: #875
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Powiem Wam, że po takiej walce i emocjach, jakich dostarczył pojedynek Joshui z Kliczko nie wiem czy dam radę obejrzeć Parkera z Cojanu a tym bardziej Włodarczyka z Gevorem...

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2017, 10:39 AM
Post: #876
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
(01-05-2017 10:00 AM)Wilczekstepowy napisał(a):  Powiem Wam, że po takiej walce i emocjach, jakich dostarczył pojedynek Joshui z Kliczko nie wiem czy dam radę obejrzeć Parkera z Cojanu a tym bardziej Włodarczyka z Gevorem...

Zatem zainteresowanie boksem na forum bokserskim spada? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2017, 11:45 AM
Post: #877
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Włodarczyk dał ostatnio taką walkę, że włączy mi się jakiś uraz do jego boksu. A ten Cojanu to gość o którym pierwszy raz usłyszałem dopiero wtedy, jak dostał szansę na walkę z Parkerem. Wydaje się, że Parker powinien go pokonać z zawiązanymi rękoma. Wink I jak tu pokochać takie coś? Confused

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2017, 01:40 PM
Post: #878
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Bardzo dobrą passę kontynuuje ukraiński cruiser Roman Gołowaszczenko. Ten boksujący od początku kariery głównie w Niemczech bokser w sobotę w Weisswasser już w 2 rundzie rozprawił się ze znanym w Polsce i uważanym za solidnego Kaiem Kurzawą. Aktualny bilans Gołowaszczenki to 18(16) -1(1), przy czym jedyna porażka z Varolem Vekiloglu z 2008 to prawdopodobnie efekt jakiejś pechowej kontuzji. Warto też dodać, że w latach 2014-2016 Ukrainiec przerwał karierę zawodową na rzecz występów w AIBA ProBoxing w boksie olimpijskim. Ciekawostką jest, że rozpoczął treningi bokserskie już w wieku 5 lat. Przez Boxrec klasyfikowany jest jako Nr 3 na Ukrainie i Nr 40 na świecie, ale być może zasługuje na wyższe miejsca.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2017, 02:06 PM
Post: #879
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Zapowiada się kolejna ciekawa walka: Gwozdyk vs Smith. Niby Gwozdyk wielkim faworytem ale ja już Smitha nie zamierzam lekceważyć i to samo radziłbym Ukraińcowi. Wink

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2017, 02:22 PM
Post: #880
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
(11-05-2017 02:06 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Zapowiada się kolejna ciekawa walka: Gwozdyk vs Smith. Niby Gwozdyk wielkim faworytem ale ja już Smitha nie zamierzam lekceważyć i to samo radziłbym Ukraińcowi. Wink

Super zestawienie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości