Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Guerrero - Thurman
07-03-2015, 09:40 AM
Post: #41
RE: Guerrero - Thurman
Ja na pewno oglądam, tym bardziej, że teraz żyję w trochę innym trybie czasowym. W sumie to równo z USA. Skoro te wszystkie telewizje, z którymi związany jest Haymon są otwarte, to może jakieś lepsze streamy się pojawią, choć nie wiem czy to ma jakieś duże znaczenie.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2015, 10:42 AM
Post: #42
RE: Guerrero - Thurman
Kurde, ja nie kojarze zeby byl jakis slaby stream ostatnio a Fury'ego ogladalem z Twojego linka. Moze Ty masz jakies wygorowane wymagania? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2015, 10:45 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2015 10:56 AM przez Krzych.)
Post: #43
RE: Guerrero - Thurman
Dopiero teraz zauważyłem na ważeniu, że Molina jest sporo wyższy. Według boxreca o 10 cm. To dodatkowe problemy dla Bronera. Już ma dziurawą obronę, szczególnie przed ciosami w prawej ręki, a ciosy z góry to dodatkowy problem gdy broni się głównie przez ramię. Na tym ważeniu na prawdę wygląda na sporo większego. Może takie wrażenie to trochę zasługa tego, że ma chyba ze dwa razy większą głowę niż Broner, ale ogólnie to im bliżej walki tym więcej szans widzę dla Johna.

@Gogolius

To zależy. Na Fury'ego był dobry, ale na prawdę bywają słabiutkie streamy. W dodatku na wysokich rozdzielczościach monitora oglądanie niskich rozdzielczości na full screenie jeszcze pogarsza sprawę i często trzeba oglądać bez full screena. Ogólnie źle nie jest, ale nie miałbym nic przeciwko gdyby wszystkie streamy były takie jak podczas Kliczko-Pulev, full HD i 60 FPS. Co to była za jakość... To jak pobrać film lub walkę w idealnej jakości. Wiesz jak to jest z tymi streamami. Większość jest takiej jakości, że widać że ktoś zdał cios, ale z jakim skutkiem to już niekoniecznie i można odczytać walkę po Ledermanowemu, czyli ten który bardziej pobił powietrze wygrywa. Niby jest Ipla i 5 zł za jednorazową transmisję, ale te transmisje nie są płynne. To już jest w ogóle jakieś kuriozum, płacisz za transmisję, nawet za PPV, i dostajesz coś co chodzi na 15 czy 20 FPSach, no ludzie.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2015, 10:53 AM
Post: #44
RE: Guerrero - Thurman
Krzych
U mnie jest na odwrót, ja poluje na słabego streama. Im gorszy tym wieksza szansa że mi pociągnie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2015, 10:59 AM
Post: #45
RE: Guerrero - Thurman
Nie wyglada Broner zdrowo na tym wazeniu. Nie zmiescil sie w limit, a i tak wydaje sie mocno skatowany zbijaniem wagi. Moim zdaniem szanse Moliny troche wzrosly, ktory wyglada na bardzo zdeterminowanego. Wszystkie walki na tej gali powinny byc bardzo, ale to bardzo widowiskowe.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2015, 11:03 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2015 11:07 AM przez Krzych.)
Post: #46
RE: Guerrero - Thurman
To fakt, tutaj raczej można być pewnym widowiska. W głównej walce nawet jak Thurman będzie boksować zachowawczo to Guerrero za wszelką cenę będzie chciał zrobić z tego bójkę. No a w drugiej walce to już wiadomo. Broner ma bardzo efektowny atak, w dodatku dopuszcza do siebie przeciwników i obrywa przez dziurawą obronę. Kim jest Molina wiemy. To będą dwie efektowne walki. To są dwie recepty na wojny. Broner-Molina to będzie kompletne szaleństwo i koniec, tu nie ma innej opcji, a Thurman to nie Floyd żeby Guerrero nie był specjalnie w stanie nawet spróbować czegoś zrobić, w dodatku Keith też ma cios i lubi się bić. No nie ma innej opcji niż dwie wojny. Zakładając, że wszyscy wyjdą przygotowani i w pełni sił i na przykład Molina nie odstawi czegoś takiego jak z DeMarco, a Guerrero nie będzie w formie z poprzedniej walki, bo wtedy z dwóch wojen zrobią się dwie egzekucje, ewentualnie egzekucja i deklasacja ma punkty. Ale oby nie, liczę na walki na wysokim poziomie po obu stronach.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2015, 12:35 PM
Post: #47
RE: Guerrero - Thurman
No i takie tematy lubie Tongue
Milo poczytac cos wiecej Wink

Trener Moliny twierdzi, ze Broner spedzil ostatnie trzy dni w saunie walczac z nadwaga. Jak widac do konca sie nie udalo, a forma Bronera powoli robi sie zagadkowa. Molina moze to bolesnie wykorzystac, a jesli Adrien da pokaz boksu to jego akcje skocza bardzo mocno w gore (co tylko utwierdzi go w przekonaniu ze nie musi za bardzo harowac).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2015, 12:56 PM
Post: #48
RE: Guerrero - Thurman
Molina wybitny nie jest i Broner może się "ślizgnąć" dalej, ale tak czy siak wszystko wyjdzie prędzej czy później. Rożnica w talencie, umiejętnościach i predyspozycji do boksu jest tutaj ogromna, ale jeżeli Broner jest słabo przygotowany, a Molina trenował na 100%, to te wszystkie atuty zostaną zniwelowane. Gala na prawdę świetna, już nie mogę się doczekać.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2015, 12:58 PM
Post: #49
RE: Guerrero - Thurman
Ja się w ogóle zastawiam co dalej z Bronerem, jeżeli wygra. Walka z Mathysse do skutku napewno nie dojdzie, z Garcią też. Też już 3 walka w superlekkiej więc zaraz powinna być walka o jakiś pas.

[Obrazek: LujXkiV.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2015, 12:59 PM
Post: #50
RE: Guerrero - Thurman
Thurman za walke ma zarobic 1.5mln, Guerrero 1.22mln.. Broner 1.25mln...Molina 450tys... Mares 0.5 mln. Haymon placi jakies kosmiczne hajsy!!

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości