Ankieta: Kto wygra ?
Chavez Jr.
Fonfara
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chavez Jr vs Fonfara
18-04-2015, 02:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2015 02:18 PM przez Krzych.)
Post: #51
RE: Chavez Jr vs Fonfara
Wszystko tutaj zależy od Chaveza, bo Fonfara jest przewidywalny i mocno ograniczony bokserko. To od Julio zależy jak ta walka będzie wyglądać i od jego przygotowania, a to jak wiadomo jest zawsze zagadką. Chavez mimo nie najlepszych ostatnich walk pokazał kilka fajnych elementów technicznych i to już nie jest taki totalny osiłek bazujący w 100% na sile jak kiedyś. Dobre przygotowanie i dobra taktyka i Fonfara nie będzie miał za wiele do powiedzenia. O aklimatyzację Chaveza w LHW bym się nie martwił, bo on już w średniej wnosił 185 funtów do ringu, teraz pewnie wniesie około 190. Musi po prostu zdać sobie sprawę że już nie jest 3 razy większy od swojego przeciwnika. Ciężko znaleźć argumenty po stronie Fonfary. Wydaje mi się że wszyscy mocno przeceniają jego możliwości po walce ze Stevensonem.

Swoją drogą to fajną wycieczkę Chavez zrobił podczas kariery od super piórkowej do półciężkiej, a między walkami ciężkiejBig Grin

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2015, 06:26 PM
Post: #52
RE: Chavez Jr vs Fonfara
Ciekawe ile dziś Julio wniesie do ringu, obstawiam solidne 195 funtów.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2015, 06:48 PM
Post: #53
RE: Chavez Jr vs Fonfara
Nie mogę już się doczekać,będzie wojna!! mój typ Fonfara Ko 8 runda.Wojna Andrew!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2015, 07:33 PM
Post: #54
RE: Chavez Jr vs Fonfara
Weekend zaczął się pięknie, WKS już wygrał, teraz liczę na Jackiewicza i Miszkina, a na deser Fonfara robi niespodziankę i nokautuje Chaveza....ehhh jak byłoby pięknie Wink. Andrzeju czekamy!Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2015, 07:38 PM
Post: #55
RE: Chavez Jr vs Fonfara
Walka na tvp, a ja oglądam dzisiaj na streamie , ahh te wyjazdy Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2015, 08:05 PM
Post: #56
RE: Chavez Jr vs Fonfara
Ale w jedynce a nie sport?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2015, 08:10 PM
Post: #57
RE: Chavez Jr vs Fonfara
I w jedynce i na TVP Sport Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2015, 08:13 PM
Post: #58
RE: Chavez Jr vs Fonfara
@Joker
Transmisja również w TVP1.

Ok 3:15 - Escandon vs Flores
Ok 4:00 - Imam vs Castillo
Ok 5:00 - Chavez Jr vs Fonfara
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2015, 12:07 AM
Post: #59
RE: Chavez Jr vs Fonfara
Gancarczyk na twiterze : Andrzej musi być gotowy do wyjścia potencjalnie już o 7.20 w LA. Czyli 4.20 w Polsce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2015, 12:56 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-04-2015 12:58 AM przez BMH.)
Post: #60
RE: Chavez Jr vs Fonfara
Spodziewam sie wojny, a na wojnie sa ofiary. Szans Andrzejowi nie odbieram, jest kilka niewiadomych, nikt go nie powinien skreslac, ale ale... Zdam sie na nos i postawie Chavez czasowka w drugiej polowie walki.
Zdaje sobie sprawe, ze forma Julio to jedna wielka zagadka, i jezeli mialbym stawiac w realu hajs to tylko na Polaka, bo kursik kuszacy. To jedna z tych walk gdzie ryzyko moze sie oplacic. Stawiajac na to, ze Julio w koncu zrobie mega forme jest tez ryzykowane.
Licze na kapitalny pojedynek. Jezeli potyczka potrwa dostatecznie dlugo to Provodnikov vs Matthysse moga miec konkurenta do FOTY. Niech wygra lepszy, a nie ten ktory sie bardziej oplaci.

Chavez TKO w rundach od 6-12


Na jakim programie ta gala i czy Matthysse-Provodnikov tez bedzie w jakiejs tv? Jestem nie w temacie, moze ktos ma juz wykute na pamiec co, jak, kiedy..? Smile

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości