Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Matthysse vs Provodnikov
13-04-2015, 07:26 PM
Post: #11
RE: Matthysse vs Provodnikov
Co kto lubi,ja np nie spuszczam się nad Floydem,gusta i guściki.
#real #man #boxing
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2015, 07:51 PM
Post: #12
RE: Matthysse vs Provodnikov
No tak, bo posiadanie umiejętności jest dla frajerów i pizdeczek. Oj Joker :v

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2015, 07:59 PM
Post: #13
RE: Matthysse vs Provodnikov
Nie skille się przydają nawet bardzo ale to zależy od upodobań.Bardziej męskie są wymiany niż uniki #oj #Krysiek #zrozum
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2015, 08:11 PM
Post: #14
RE: Matthysse vs Provodnikov
Dwóch prawdziwych wojowników naprzeciw siebie, to będzie zajebista walka,nie mogę się doczekać !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2015, 08:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-04-2015 08:41 PM przez KrychuTMT.)
Post: #15
RE: Matthysse vs Provodnikov
Co do walki to kibicuje Azjacie, Matthysse jest nadal zbyt propsowany, pomimo przebicia balonika przez Danny'ego "Gift" Garcia oraz Johna"zostałem ośmieszony przez AB" Moline.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2015, 08:37 PM
Post: #16
RE: Matthysse vs Provodnikov
Jestem przekonany, że Matthysse z Provodnikowem dadzą świetną walkę. Liczę na Lucasa, bardzo lubię tego zawodnika i będę mu kibicował.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2015, 08:40 PM
Post: #17
RE: Matthysse vs Provodnikov
Ja sobie nie wyobrażam, żeby tutaj nie było wojny. Nie ten profil zawodników, żebyśmy mieli tu walkę na dystans.
Kto wygra? Więcej szans daję Mathysse. I sądzę, że wygra na punkty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2015, 05:52 AM
Post: #18
RE: Matthysse vs Provodnikov
Na HBO jest łączona transmisja z gal Matthysse-Provodnikov i Crawford-Dulorme, więc te walki się nie pokryją. Pytanie jak to się będzie miało do gali Chavez-Fonfara.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2015, 10:20 AM
Post: #19
RE: Matthysse vs Provodnikov
Będzie nie dobrze jeżeli te dwa interesujące pojedynki Fonfa vs Chavez, Prowo vs Matthysse się pokryją, podobnie jak to było
z Bradley vs Chaves , Alexander vs Khan, gdyby nawet Prowo i Argentino , toczyli wielką wojnę, a prawdopodobnie tak będzie,
to i tak oglądam Fonfare,.ale faktycznie będzie szkoda dwóch takich super starć w jednoczesnym czasie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2015, 07:29 PM
Post: #20
RE: Matthysse vs Provodnikov
Niesamowite zestawienie. Style obu pięściarzy zapewniają ringową wojnę. Typowe 50/50, tutaj jeden cios może zadecydować - nawet jeśli nie znokautować, to przynajmniej tak osłabić rywala, że może nie wrócić do siebie. Co do samych bokserów i ich szans widzę to tak: Matthysse potrafi więcej, jest bardziej zaawansowanym technicznie pięściarzem, ale nie jest to osobnik, który posiada odpowiednie skille techniczne i zdolności motoryczne, aby wyboksowywać przez 12 rund takiego dzika jak Prowodnikow. Owszem, może mu się to udawać przez pewien czas, ale i tak Rosjanin będzie dochodził do głosu. Prowodnikow wydaje się być twardszy i chyba silniejszy fizycznie. To może tutaj być decydujące. W twardej wojnie cios za cios, to Rosjanin będzie mógł przyjąć więcej, a samemu też będzie srogo się odgryzał. Myślę, że wojnę cios za cios lepiej będzie znosił Prowodnikow i jeżeli miałbym wskazać któregoś z bokserow, to właśnie "Syberyjskiego Rocky'ego".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości